Αναλυτικά το πρόγραμμα της αγωνιστικής σεζόν 2021 – 2022 και στους 4 ομίλους της Α2 Γυναικών:

Α2 ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ 2021-2022 (1ος ΟΜΙΛΟΣ)

1η Αγωνιστική – 24/10/21
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ – ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΓΕ ΑΜΙΛΛΑ 2000 – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΕΣ
ΑΕΠΣ ΑΡΙΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ – ΓΑΣ ΕΥΝΙΚΟΣ
ΑΣ ΑΙΓΕΑΣ ΧΙΟΥ – ΑΟ ΑΡΓΟΥΣ ΟΙ ΔΑΝΑΟΙ
ΑΦΜΣ ΦΟΙΝΙΞ ΠΕΙΡΑΙΑ – ΑΕΣ ΘΗΣΕΑΣ ΠΑΝΑΓΙΟΥΔ

2η Αγωνιστική – 31/10/21
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΕΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ
ΓΑΣ ΕΥΝΙΚΟΣ – ΓΕ ΑΜΙΛΛΑ 2000
ΑΟ ΑΡΓΟΥΣ ΟΙ ΔΑΝΑΟΙ – ΑΕΠΣ ΑΡΙΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ
ΑΕΣ ΘΗΣΕΑΣ ΠΑΝΑΓΙΟΥΔ – ΑΣ ΑΙΓΕΑΣ ΧΙΟΥ
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΦΜΣ ΦΟΙΝΙΞ ΠΕΙΡΑΙΑ

3η Αγωνιστική – 07/11/21
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ – ΓΑΣ ΕΥΝΙΚΟΣ
ΓΕ ΑΜΙΛΛΑ 2000 – ΑΟ ΑΡΓΟΥΣ ΟΙ ΔΑΝΑΟΙ
ΑΕΠΣ ΑΡΙΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ – ΑΕΣ ΘΗΣΕΑΣ ΠΑΝΑΓΙΟΥΔ
ΑΣ ΑΙΓΕΑΣ ΧΙΟΥ – ΑΦΜΣ ΦΟΙΝΙΞ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΕΣ

4η Αγωνιστική – 21/11/21
ΑΟ ΑΡΓΟΥΣ ΟΙ ΔΑΝΑΟΙ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ
ΑΕΣ ΘΗΣΕΑΣ ΠΑΝΑΓΙΟΥΔ – ΓΕ ΑΜΙΛΛΑ 2000
ΑΦΜΣ ΦΟΙΝΙΞ ΠΕΙΡΑΙΑ – ΑΕΠΣ ΑΡΙΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ
ΑΣ ΑΙΓΕΑΣ ΧΙΟΥ – ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΓΑΣ ΕΥΝΙΚΟΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΕΣ

5η Αγωνιστική – 28/11/21
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ – ΑΕΣ ΘΗΣΕΑΣ ΠΑΝΑΓΙΟΥΔ
ΓΕ ΑΜΙΛΛΑ 2000 – ΑΦΜΣ ΦΟΙΝΙΞ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΑΕΠΣ ΑΡΙΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ – ΑΣ ΑΙΓΕΑΣ ΧΙΟΥ
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΓΑΣ ΕΥΝΙΚΟΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΕΣ – ΑΟ ΑΡΓΟΥΣ ΟΙ ΔΑΝΑΟΙ

6η Αγωνιστική – 05/12/21
ΑΦΜΣ ΦΟΙΝΙΞ ΠΕΙΡΑΙΑ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ
ΑΣ ΑΙΓΕΑΣ ΧΙΟΥ – ΓΕ ΑΜΙΛΛΑ 2000
ΑΕΠΣ ΑΡΙΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ – ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΕΣ ΘΗΣΕΑΣ ΠΑΝΑΓΙΟΥΔ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΕΣ
ΑΟ ΑΡΓΟΥΣ ΟΙ ΔΑΝΑΟΙ – ΓΑΣ ΕΥΝΙΚΟΣ

7η Αγωνιστική – 12/12/21
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ – ΑΣ ΑΙΓΕΑΣ ΧΙΟΥ
ΓΕ ΑΜΙΛΛΑ 2000 – ΑΕΠΣ ΑΡΙΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΟ ΑΡΓΟΥΣ ΟΙ ΔΑΝΑΟΙ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΕΣ – ΑΦΜΣ ΦΟΙΝΙΞ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΓΑΣ ΕΥΝΙΚΟΣ – ΑΕΣ ΘΗΣΕΑΣ ΠΑΝΑΓΙΟΥΔ

8η Αγωνιστική – 19/12/21
ΑΕΠΣ ΑΡΙΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ
ΓΕ ΑΜΙΛΛΑ 2000 – ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΣ ΑΙΓΕΑΣ ΧΙΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΕΣ
ΑΦΜΣ ΦΟΙΝΙΞ ΠΕΙΡΑΙΑ – ΓΑΣ ΕΥΝΙΚΟΣ
ΑΕΣ ΘΗΣΕΑΣ ΠΑΝΑΓΙΟΥΔ – ΑΟ ΑΡΓΟΥΣ ΟΙ ΔΑΝΑΟΙ

9η Αγωνιστική – 09/01/22
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ – ΓΕ ΑΜΙΛΛΑ 2000
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΕΣ ΘΗΣΕΑΣ ΠΑΝΑΓΙΟΥΔ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΕΣ – ΑΕΠΣ ΑΡΙΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ
ΓΑΣ ΕΥΝΙΚΟΣ – ΑΣ ΑΙΓΕΑΣ ΧΙΟΥ
ΑΟ ΑΡΓΟΥΣ ΟΙ ΔΑΝΑΟΙ – ΑΦΜΣ ΦΟΙΝΙΞ ΠΕΙΡΑΙΑ

10η Αγωνιστική – 16/01/22
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΕΣ – ΓΕ ΑΜΙΛΛΑ 2000
ΓΑΣ ΕΥΝΙΚΟΣ – ΑΕΠΣ ΑΡΙΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ
ΑΟ ΑΡΓΟΥΣ ΟΙ ΔΑΝΑΟΙ – ΑΣ ΑΙΓΕΑΣ ΧΙΟΥ
ΑΕΣ ΘΗΣΕΑΣ ΠΑΝΑΓΙΟΥΔ – ΑΦΜΣ ΦΟΙΝΙΞ ΠΕΙΡΑΙΑ

11η Αγωνιστική – 23/01/22
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΕΣ
ΓΕ ΑΜΙΛΛΑ 2000 – ΓΑΣ ΕΥΝΙΚΟΣ
ΑΕΠΣ ΑΡΙΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ – ΑΟ ΑΡΓΟΥΣ ΟΙ ΔΑΝΑΟΙ
ΑΣ ΑΙΓΕΑΣ ΧΙΟΥ – ΑΕΣ ΘΗΣΕΑΣ ΠΑΝΑΓΙΟΥΔ
ΑΦΜΣ ΦΟΙΝΙΞ ΠΕΙΡΑΙΑ – ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ

12η Αγωνιστική – 06/02/22
ΓΑΣ ΕΥΝΙΚΟΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ
ΑΟ ΑΡΓΟΥΣ ΟΙ ΔΑΝΑΟΙ – ΓΕ ΑΜΙΛΛΑ 2000
ΑΕΣ ΘΗΣΕΑΣ ΠΑΝΑΓΙΟΥΔ – ΑΕΠΣ ΑΡΙΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ
ΑΦΜΣ ΦΟΙΝΙΞ ΠΕΙΡΑΙΑ – ΑΣ ΑΙΓΕΑΣ ΧΙΟΥ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΕΣ – ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ

13η Αγωνιστική – 20/02/22
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ – ΑΟ ΑΡΓΟΥΣ ΟΙ ΔΑΝΑΟΙ
ΓΕ ΑΜΙΛΛΑ 2000 – ΑΕΣ ΘΗΣΕΑΣ ΠΑΝΑΓΙΟΥΔ
ΑΕΠΣ ΑΡΙΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ – ΑΦΜΣ ΦΟΙΝΙΞ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΣ ΑΙΓΕΑΣ ΧΙΟΥ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΕΣ – ΓΑΣ ΕΥΝΙΚΟΣ

14η Αγωνιστική – 27/02/22
ΑΕΣ ΘΗΣΕΑΣ ΠΑΝΑΓΙΟΥΔ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ
ΑΦΜΣ ΦΟΙΝΙΞ ΠΕΙΡΑΙΑ – ΓΕ ΑΜΙΛΛΑ 2000
ΑΣ ΑΙΓΕΑΣ ΧΙΟΥ – ΑΕΠΣ ΑΡΙΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ
ΓΑΣ ΕΥΝΙΚΟΣ – ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΟ ΑΡΓΟΥΣ ΟΙ ΔΑΝΑΟΙ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΕΣ

15η Αγωνιστική – 13/03/22
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ – ΑΦΜΣ ΦΟΙΝΙΞ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΓΕ ΑΜΙΛΛΑ 2000 – ΑΣ ΑΙΓΕΑΣ ΧΙΟΥ
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΕΠΣ ΑΡΙΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΕΣ – ΑΕΣ ΘΗΣΕΑΣ ΠΑΝΑΓΙΟΥΔ
ΓΑΣ ΕΥΝΙΚΟΣ – ΑΟ ΑΡΓΟΥΣ ΟΙ ΔΑΝΑΟΙ

16η Αγωνιστική – 20/03/22
ΑΣ ΑΙΓΕΑΣ ΧΙΟΥ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ
ΑΕΠΣ ΑΡΙΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ – ΓΕ ΑΜΙΛΛΑ 2000
ΑΟ ΑΡΓΟΥΣ ΟΙ ΔΑΝΑΟΙ – ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΦΜΣ ΦΟΙΝΙΞ ΠΕΙΡΑΙΑ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΕΣ
ΑΕΣ ΘΗΣΕΑΣ ΠΑΝΑΓΙΟΥΔ – ΓΑΣ ΕΥΝΙΚΟΣ

17η Αγωνιστική – 03/04/22
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ – ΑΕΠΣ ΑΡΙΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΓΕ ΑΜΙΛΛΑ 2000
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΕΣ – ΑΣ ΑΙΓΕΑΣ ΧΙΟΥ
ΓΑΣ ΕΥΝΙΚΟΣ – ΑΦΜΣ ΦΟΙΝΙΞ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΑΟ ΑΡΓΟΥΣ ΟΙ ΔΑΝΑΟΙ – ΑΕΣ ΘΗΣΕΑΣ ΠΑΝΑΓΙΟΥΔ

18η Αγωνιστική – 10/04/22
ΓΕ ΑΜΙΛΛΑ 2000 – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ
ΑΕΣ ΘΗΣΕΑΣ ΠΑΝΑΓΙΟΥΔ – ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΕΠΣ ΑΡΙΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΕΣ
ΑΣ ΑΙΓΕΑΣ ΧΙΟΥ – ΓΑΣ ΕΥΝΙΚΟΣ
ΑΦΜΣ ΦΟΙΝΙΞ ΠΕΙΡΑΙΑ – ΑΟ ΑΡΓΟΥΣ ΟΙ ΔΑΝΑΟΙ

Α2 ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ 2021-2022 (2ος ΟΜΙΛΟΣ)

1η Αγωνιστική – 17/10/21
Ρεπό: ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΑΣ ΚΩΩΝ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ – ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ
ΓΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ – ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ
ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΑΕ ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΣ – ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙ
ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΔΥΤ. – ΑΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑ

2η Αγωνιστική – 24/10/21
Ρεπό: ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΔΥΤ.ΠΡΟΑΣ.
ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ – ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ – ΑΣ ΚΩΩΝ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
ΑΕ ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ – ΓΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙ – ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ
ΑΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑ – ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΣ

3η Αγωνιστική – 31/10/21
Ρεπό: ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ
ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ
ΑΣ ΚΩΩΝ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ – ΑΕ ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ
ΓΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ – ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙ
ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΑΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑ
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΣ – ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΔΥΤ.

4η Αγωνιστική – 07/11/21
Ρεπό: ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΣ
ΑΕ ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ – ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙ – ΑΣ ΚΩΩΝ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
ΑΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑ – ΓΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΔΥΤ. – ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ
ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ – ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ

5η Αγωνιστική – 14/11/21
Ρεπό: ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ
ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙ
ΑΣ ΚΩΩΝ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ – ΑΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑ
ΓΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ – ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΔΥΤ.
ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΣ
ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ – ΑΕ ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ

6η Αγωνιστική – 21/11/21
Ρεπό: ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ
ΑΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑ – ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΔΥΤ. – ΑΣ ΚΩΩΝ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΣ – ΓΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙ – ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ
ΑΕ ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ – ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ

7η Αγωνιστική – 28/11/21
Ρεπό: ΑΕ ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ
ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΔΥΤ.
ΑΣ ΚΩΩΝ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ – ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΣ
ΓΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ – ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ
ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ – ΑΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑ
ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ – ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙ

8η Αγωνιστική – 05/12/21
Ρεπό: ΓΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΣ – ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΑΣ ΚΩΩΝ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΔΥΤ. – ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ
ΑΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑ – ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ
ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙ – ΑΕ ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ

9η Αγωνιστική – 12/12/21
Ρεπό: ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ
ΑΣ ΚΩΩΝ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ – ΓΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ – ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΣ
ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ – ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΔΥΤ.
ΑΕ ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ – ΑΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑ

10η Αγωνιστική – 19/12/21
Ρεπό: ΑΣ ΚΩΩΝ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
ΓΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ – ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΣ – ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ
ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΔΥΤ. – ΑΕ ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ
ΑΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑ – ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙ

11η Αγωνιστική – 09/01/22
Ρεπό: ΑΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΑΣ ΚΩΩΝ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ – ΓΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ – ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ
ΑΕ ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ – ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΣ
ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙ – ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΔΥΤ.

12η Αγωνιστική – 16/01/22
Ρεπό: ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ – ΑΣ ΚΩΩΝ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ – ΓΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
ΑΕ ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ – ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ
ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙ – ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΣ
ΑΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑ – ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΔΥΤ.

13η Αγωνιστική – 23/01/22
Ρεπό: ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΔΥΤ.ΠΡΟΑΣ.
ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ
ΑΣ ΚΩΩΝ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ – ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ
ΓΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ – ΑΕ ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ
ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙ
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΣ – ΑΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑ

14η Αγωνιστική – 30/01/22
Ρεπό: ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ
ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ – ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΑΕ ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ – ΑΣ ΚΩΩΝ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙ – ΓΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
ΑΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑ – ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ
ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΔΥΤ. – ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΣ

15η Αγωνιστική – 06/02/22
Ρεπό: ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΣ
ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΑΕ ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ
ΑΣ ΚΩΩΝ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ – ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙ
ΓΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ – ΑΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑ
ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΔΥΤ.
ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ – ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ

16η Αγωνιστική – 13/02/22
Ρεπό: ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ
ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙ – ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΑΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑ – ΑΣ ΚΩΩΝ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΔΥΤ. – ΓΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΣ – ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ
ΑΕ ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ – ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ

17η Αγωνιστική – 20/02/22
Ρεπό: ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ
ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΑΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑ
ΑΣ ΚΩΩΝ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ – ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΔΥΤ.
ΓΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ – ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΣ
ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ – ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙ
ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ – ΑΕ ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ

18η Αγωνιστική – 27/02/22
Ρεπό: ΑΕ ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ
ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΔΥΤ. – ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΣ – ΑΣ ΚΩΩΝ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΓΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
ΑΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑ – ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ
ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙ – ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ

19η Αγωνιστική – 13/03/22
Ρεπό: ΓΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΣ
ΑΣ ΚΩΩΝ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ – ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ
ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ – ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΔΥΤ.
ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ – ΑΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑ
ΑΕ ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ – ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙ

20η Αγωνιστική – 20/03/22
Ρεπό: ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΓΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ – ΑΣ ΚΩΩΝ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΣ – ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ
ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΔΥΤ. – ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ
ΑΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑ – ΑΕ ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ

21η Αγωνιστική – 03/04/22
Ρεπό: ΑΣ ΚΩΩΝ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΓΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ – ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ
ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ – ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΣ
ΑΕ ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ – ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΔΥΤ.
ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙ – ΑΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑ

22η Αγωνιστική – 10/04/22
Ρεπό: ΑΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΑΣ ΚΩΩΝ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ – ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΓΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ – ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ
ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΣ – ΑΕ ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ
ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΔΥΤ. – ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙ

Α2 ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ 2021-2022 (3ος ΟΜΙΛΟΣ)

1η Αγωνιστική – 24/10/21
ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗΣ Ν. Ρ – ΓΣ ΟΛΥΜΠΙΑ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟ – ΜΑΣ ΕΚΠΑΙΔ.ΦΡΥΓΑΝΙΩΤ
ΓΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΙ – ΓΣΚ ΛΑΣΣΑΝΗΣ
ΑΣ ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙ – ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ
ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ – ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ

2η Αγωνιστική – 31/10/21
ΜΑΣ ΕΚΠΑΙΔ.ΦΡΥΓΑΝΙΩΤ – ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗΣ Ν. Ρ
ΓΣΚ ΛΑΣΣΑΝΗΣ – ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟ
ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ – ΓΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΙ
ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ – ΑΣ ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙ
ΓΣ ΟΛΥΜΠΙΑ ΛΑΡΙΣΑΣ – ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ

3η Αγωνιστική – 07/11/21
ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗΣ Ν. Ρ – ΓΣΚ ΛΑΣΣΑΝΗΣ
ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟ – ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ
ΓΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΙ – ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ
ΑΣ ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙ – ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ
ΓΣ ΟΛΥΜΠΙΑ ΛΑΡΙΣΑΣ – ΜΑΣ ΕΚΠΑΙΔ.ΦΡΥΓΑΝΙΩΤ

4η Αγωνιστική – 21/11/21
ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ – ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗΣ Ν. Ρ
ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ – ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟ
ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ – ΓΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΙ
ΑΣ ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙ – ΓΣ ΟΛΥΜΠΙΑ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΓΣΚ ΛΑΣΣΑΝΗΣ – ΜΑΣ ΕΚΠΑΙΔ.ΦΡΥΓΑΝΙΩΤ

5η Αγωνιστική – 28/11/21
ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗΣ Ν. Ρ – ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ
ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟ – ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ
ΓΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΙ – ΑΣ ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙ
ΓΣ ΟΛΥΜΠΙΑ ΛΑΡΙΣΑΣ – ΓΣΚ ΛΑΣΣΑΝΗΣ
ΜΑΣ ΕΚΠΑΙΔ.ΦΡΥΓΑΝΙΩΤ – ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ

6η Αγωνιστική – 05/12/21
ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ – ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗΣ Ν. Ρ
ΑΣ ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙ – ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟ
ΓΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΙ – ΓΣ ΟΛΥΜΠΙΑ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ – ΜΑΣ ΕΚΠΑΙΔ.ΦΡΥΓΑΝΙΩΤ
ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ – ΓΣΚ ΛΑΣΣΑΝΗΣ

7η Αγωνιστική – 12/12/21
ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗΣ Ν. Ρ – ΑΣ ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙ
ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟ – ΓΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΙ
ΓΣ ΟΛΥΜΠΙΑ ΛΑΡΙΣΑΣ – ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ
ΜΑΣ ΕΚΠΑΙΔ.ΦΡΥΓΑΝΙΩΤ – ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ
ΓΣΚ ΛΑΣΣΑΝΗΣ – ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ

8η Αγωνιστική – 19/12/21
ΓΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΙ – ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗΣ Ν. Ρ
ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟ – ΓΣ ΟΛΥΜΠΙΑ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΑΣ ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙ – ΜΑΣ ΕΚΠΑΙΔ.ΦΡΥΓΑΝΙΩΤ
ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ – ΓΣΚ ΛΑΣΣΑΝΗΣ
ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ – ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ

9η Αγωνιστική – 09/01/22
ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗΣ Ν. Ρ – ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟ
ΓΣ ΟΛΥΜΠΙΑ ΛΑΡΙΣΑΣ – ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ
ΜΑΣ ΕΚΠΑΙΔ.ΦΡΥΓΑΝΙΩΤ – ΓΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΙ
ΓΣΚ ΛΑΣΣΑΝΗΣ – ΑΣ ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙ
ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ – ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ

10η Αγωνιστική – 16/01/22
ΓΣ ΟΛΥΜΠΙΑ ΛΑΡΙΣΑΣ – ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗΣ Ν. Ρ
ΜΑΣ ΕΚΠΑΙΔ.ΦΡΥΓΑΝΙΩΤ – ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟ
ΓΣΚ ΛΑΣΣΑΝΗΣ – ΓΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΙ
ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ – ΑΣ ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙ
ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ – ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ

11η Αγωνιστική – 23/01/22
ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗΣ Ν. Ρ – ΜΑΣ ΕΚΠΑΙΔ.ΦΡΥΓΑΝΙΩΤ
ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟ – ΓΣΚ ΛΑΣΣΑΝΗΣ
ΓΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΙ – ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ
ΑΣ ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙ – ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ
ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ – ΓΣ ΟΛΥΜΠΙΑ ΛΑΡΙΣΑΣ

12η Αγωνιστική – 06/02/22
ΓΣΚ ΛΑΣΣΑΝΗΣ – ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗΣ Ν. Ρ
ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ – ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟ
ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ – ΓΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΙ
ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ – ΑΣ ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙ
ΜΑΣ ΕΚΠΑΙΔ.ΦΡΥΓΑΝΙΩΤ – ΓΣ ΟΛΥΜΠΙΑ ΛΑΡΙΣΑΣ

13η Αγωνιστική – 20/02/22
ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗΣ Ν. Ρ – ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ
ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟ – ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ
ΓΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΙ – ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ
ΓΣ ΟΛΥΜΠΙΑ ΛΑΡΙΣΑΣ – ΑΣ ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙ
ΜΑΣ ΕΚΠΑΙΔ.ΦΡΥΓΑΝΙΩΤ – ΓΣΚ ΛΑΣΣΑΝΗΣ

14η Αγωνιστική – 27/02/22
ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ – ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗΣ Ν. Ρ
ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ – ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟ
ΑΣ ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙ – ΓΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΙ
ΓΣΚ ΛΑΣΣΑΝΗΣ – ΓΣ ΟΛΥΜΠΙΑ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ – ΜΑΣ ΕΚΠΑΙΔ.ΦΡΥΓΑΝΙΩΤ

15η Αγωνιστική – 13/03/22
ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗΣ Ν. Ρ – ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ
ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟ – ΑΣ ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙ
ΓΣ ΟΛΥΜΠΙΑ ΛΑΡΙΣΑΣ – ΓΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΙ
ΜΑΣ ΕΚΠΑΙΔ.ΦΡΥΓΑΝΙΩΤ – ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ
ΓΣΚ ΛΑΣΣΑΝΗΣ – ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ

16η Αγωνιστική – 20/03/22
ΑΣ ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙ – ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗΣ Ν. Ρ
ΓΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΙ – ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟ
ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ – ΓΣ ΟΛΥΜΠΙΑ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ – ΜΑΣ ΕΚΠΑΙΔ.ΦΡΥΓΑΝΙΩΤ
ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ – ΓΣΚ ΛΑΣΣΑΝΗΣ

17η Αγωνιστική – 03/04/22
ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗΣ Ν. Ρ – ΓΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΙ
ΓΣ ΟΛΥΜΠΙΑ ΛΑΡΙΣΑΣ – ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟ
ΜΑΣ ΕΚΠΑΙΔ.ΦΡΥΓΑΝΙΩΤ – ΑΣ ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙ
ΓΣΚ ΛΑΣΣΑΝΗΣ – ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ
ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ – ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ

18η Αγωνιστική – 10/04/22
ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟ – ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗΣ Ν. Ρ
ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ – ΓΣ ΟΛΥΜΠΙΑ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΓΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΙ – ΜΑΣ ΕΚΠΑΙΔ.ΦΡΥΓΑΝΙΩΤ
ΑΣ ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙ – ΓΣΚ ΛΑΣΣΑΝΗΣ
ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ – ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ

Α2 ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ 2021-2022 (4ος ΟΜΙΛΟΣ)

1η Αγωνιστική – 17/10/21
Ρεπό: ΣΚ ΙΕΡΙΣΣΟΣ 99
ΜΕΝΤ – ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ
ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ – ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ
ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ – ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕ
ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ – ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ 2001 ΞΑΝΘΗ
Α.Κ. ΚΑΒΑΛΑΣ ΟΙ ΠΑΝΘ – ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ

2η Αγωνιστική – 24/10/21
Ρεπό: Α.Κ. ΚΑΒΑΛΑΣ ΟΙ ΠΑΝΘΗΡΕΣ
ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ – ΣΚ ΙΕΡΙΣΣΟΣ 99
ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ – ΜΕΝΤ
ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕ – ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ
ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ 2001 ΞΑΝΘΗ – ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ
ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ – ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ

3η Αγωνιστική – 31/10/21
Ρεπό: ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ
ΣΚ ΙΕΡΙΣΣΟΣ 99 – ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ
ΜΕΝΤ – ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕ
ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ – ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ 2001 ΞΑΝΘΗ
ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ – ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ
ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ – Α.Κ. ΚΑΒΑΛΑΣ ΟΙ ΠΑΝΘ

4η Αγωνιστική – 07/11/21
Ρεπό: ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ
ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕ – ΣΚ ΙΕΡΙΣΣΟΣ 99
ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ 2001 ΞΑΝΘΗ – ΜΕΝΤ
ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ – ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ
Α.Κ. ΚΑΒΑΛΑΣ ΟΙ ΠΑΝΘ – ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ
ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ – ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ

5η Αγωνιστική – 14/11/21
Ρεπό: ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ
ΣΚ ΙΕΡΙΣΣΟΣ 99 – ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ 2001 ΞΑΝΘΗ
ΜΕΝΤ – ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ
ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ – Α.Κ. ΚΑΒΑΛΑΣ ΟΙ ΠΑΝΘ
ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ – ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ
ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ – ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕ

6η Αγωνιστική – 21/11/21
Ρεπό: ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ – ΣΚ ΙΕΡΙΣΣΟΣ 99
Α.Κ. ΚΑΒΑΛΑΣ ΟΙ ΠΑΝΘ – ΜΕΝΤ
ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ – ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ
ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ 2001 ΞΑΝΘΗ – ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ
ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕ – ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ

7η Αγωνιστική – 28/11/21
Ρεπό: ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕΩΝ
ΣΚ ΙΕΡΙΣΣΟΣ 99 – Α.Κ. ΚΑΒΑΛΑΣ ΟΙ ΠΑΝΘ
ΜΕΝΤ – ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ
ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ – ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ
ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ – ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ
ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ – ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ 2001 ΞΑΝΘΗ

8η Αγωνιστική – 05/12/21
Ρεπό: ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ
ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ – ΣΚ ΙΕΡΙΣΣΟΣ 99
ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ – ΜΕΝΤ
Α.Κ. ΚΑΒΑΛΑΣ ΟΙ ΠΑΝΘ – ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ
ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ – ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ
ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ 2001 ΞΑΝΘΗ – ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕ

9η Αγωνιστική – 12/12/21
Ρεπό: ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ 2001 ΞΑΝΘΗΣ
ΣΚ ΙΕΡΙΣΣΟΣ 99 – ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ
ΜΕΝΤ – ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ
ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ – ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ
ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ – Α.Κ. ΚΑΒΑΛΑΣ ΟΙ ΠΑΝΘ
ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕ – ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ

10η Αγωνιστική – 19/12/21
Ρεπό: ΜΕΝΤ
ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ – ΣΚ ΙΕΡΙΣΣΟΣ 99
ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ – ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ
ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ – ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ
Α.Κ. ΚΑΒΑΛΑΣ ΟΙ ΠΑΝΘ – ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕ
ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ – ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ 2001 ΞΑΝΘΗ

11η Αγωνιστική – 09/01/22
Ρεπό: ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ
ΣΚ ΙΕΡΙΣΣΟΣ 99 – ΜΕΝΤ
ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ – ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ
ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ – ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ
ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕ – ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ
ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ 2001 ΞΑΝΘΗ – Α.Κ. ΚΑΒΑΛΑΣ ΟΙ ΠΑΝΘ

12η Αγωνιστική – 16/01/22
Ρεπό: ΣΚ ΙΕΡΙΣΣΟΣ 99
ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ – ΜΕΝΤ
ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ – ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ
ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕ – ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ
ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ 2001 ΞΑΝΘΗ – ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ
ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ – Α.Κ. ΚΑΒΑΛΑΣ ΟΙ ΠΑΝΘ

13η Αγωνιστική – 23/01/22
Ρεπό: Α.Κ. ΚΑΒΑΛΑΣ ΟΙ ΠΑΝΘΗΡΕΣ
ΣΚ ΙΕΡΙΣΣΟΣ 99 – ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ
ΜΕΝΤ – ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ
ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ – ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕ
ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ – ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ 2001 ΞΑΝΘΗ
ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ – ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ

14η Αγωνιστική – 30/01/22
Ρεπό: ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ
ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ – ΣΚ ΙΕΡΙΣΣΟΣ 99
ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕ – ΜΕΝΤ
ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ 2001 ΞΑΝΘΗ – ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ
ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ – ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ
Α.Κ. ΚΑΒΑΛΑΣ ΟΙ ΠΑΝΘ – ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ

15η Αγωνιστική – 06/02/22
Ρεπό: ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ
ΣΚ ΙΕΡΙΣΣΟΣ 99 – ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕ
ΜΕΝΤ – ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ 2001 ΞΑΝΘΗ
ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ – ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ
ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ – Α.Κ. ΚΑΒΑΛΑΣ ΟΙ ΠΑΝΘ
ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ – ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ

16η Αγωνιστική – 13/02/22
Ρεπό: ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ
ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ 2001 ΞΑΝΘΗ – ΣΚ ΙΕΡΙΣΣΟΣ 99
ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ – ΜΕΝΤ
Α.Κ. ΚΑΒΑΛΑΣ ΟΙ ΠΑΝΘ – ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ
ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ – ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ
ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕ – ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ

17η Αγωνιστική – 20/02/22
Ρεπό: ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
ΣΚ ΙΕΡΙΣΣΟΣ 99 – ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ
ΜΕΝΤ – Α.Κ. ΚΑΒΑΛΑΣ ΟΙ ΠΑΝΘ
ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ – ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ
ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ – ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ 2001 ΞΑΝΘΗ
ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ – ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕ

18η Αγωνιστική – 06/03/02
Ρεπό: ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕΩΝ
Α.Κ. ΚΑΒΑΛΑΣ ΟΙ ΠΑΝΘ – ΣΚ ΙΕΡΙΣΣΟΣ 99
ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ – ΜΕΝΤ
ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ – ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ
ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ – ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ
ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ 2001 ΞΑΝΘΗ – ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ

19η Αγωνιστική – 13/03/22
Ρεπό: ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ
ΣΚ ΙΕΡΙΣΣΟΣ 99 – ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ
ΜΕΝΤ – ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ
ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ – Α.Κ. ΚΑΒΑΛΑΣ ΟΙ ΠΑΝΘ
ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ – ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ
ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕ – ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ 2001 ΞΑΝΘΗ

20η Αγωνιστική – 20/03/22
Ρεπό: ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ 2001 ΞΑΝΘΗΣ
ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ – ΣΚ ΙΕΡΙΣΣΟΣ 99
ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ – ΜΕΝΤ
ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ – ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ
Α.Κ. ΚΑΒΑΛΑΣ ΟΙ ΠΑΝΘ – ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ
ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ – ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕ

21η Αγωνιστική – 03/04/22
Ρεπό: ΜΕΝΤ
ΣΚ ΙΕΡΙΣΣΟΣ 99 – ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ
ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ – ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ
ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ – ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ
ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕ – Α.Κ. ΚΑΒΑΛΑΣ ΟΙ ΠΑΝΘ
ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ 2001 ΞΑΝΘΗ – ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ

22η Αγωνιστική – 10/04/22
Ρεπό: ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ
ΜΕΝΤ – ΣΚ ΙΕΡΙΣΣΟΣ 99
ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ – ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ
ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ – ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ
ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ – ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕ
Α.Κ. ΚΑΒΑΛΑΣ ΟΙ ΠΑΝΘ – ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ 2001 ΞΑΝΘΗ

Σχετικά άρθρα