61 ομάδες σε 6 συνολικά ομίλους περιλαμβάνει τη φετινή σεζόν η Γ’ Εθνική και παρακάτω μπορείτε να δείτε αναλυτικά το πρόγραμμα, όπως προέκυψε μετά τη σημερινή (19/8) κλήρωση στα γραφεία της ΕΟΚ.

Γ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ 2021-2022 (1ος ΟΜΙΛΟΣ)

1η Αγωνιστική – 24/10/21
ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ ΓΕ – ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ
ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΣΦ
ΓΑΕΤ ΔΙΩΝ Ο ΚΥΠΑΡΙΣΣ – ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΑΓΥΙΑΣ ΠΑΤ
ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ – ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ – ΑΣ ΣΦΗΚΑ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ

2η Αγωνιστική – 31/10/21
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΣΦ – ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ ΓΕ
ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΑΓΥΙΑΣ ΠΑΤ – ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ
ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΓΑΕΤ ΔΙΩΝ Ο ΚΥΠΑΡΙΣΣ
ΑΣ ΣΦΗΚΑ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ – ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ – ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ

3η Αγωνιστική – 07/11/21
ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ ΓΕ – ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΑΓΥΙΑΣ ΠΑΤ
ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ – ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
ΓΑΕΤ ΔΙΩΝ Ο ΚΥΠΑΡΙΣΣ – ΑΣ ΣΦΗΚΑ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ
ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ – ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ
ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΣΦ

4η Αγωνιστική – 21/11/21
ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ ΓΕ
ΑΣ ΣΦΗΚΑ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ – ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ
ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ – ΓΑΕΤ ΔΙΩΝ Ο ΚΥΠΑΡΙΣΣ
ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ – ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ
ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΑΓΥΙΑΣ ΠΑΤ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΣΦ

5η Αγωνιστική – 28/11/21
ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ ΓΕ – ΑΣ ΣΦΗΚΑ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ
ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ – ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ
ΓΑΕΤ ΔΙΩΝ Ο ΚΥΠΑΡΙΣΣ – ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ – ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΑΓΥΙΑΣ ΠΑΤ
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΣΦ – ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ

6η Αγωνιστική – 05/12/21
ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ – ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ ΓΕ
ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ – ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ
ΓΑΕΤ ΔΙΩΝ Ο ΚΥΠΑΡΙΣΣ – ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ
ΑΣ ΣΦΗΚΑ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΣΦ
ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΑΓΥΙΑΣ ΠΑΤ

7η Αγωνιστική – 12/12/21
ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ ΓΕ – ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ – ΓΑΕΤ ΔΙΩΝ Ο ΚΥΠΑΡΙΣΣ
ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ – ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΣΦ – ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ
ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΑΓΥΙΑΣ ΠΑΤ – ΑΣ ΣΦΗΚΑ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ

8η Αγωνιστική – 19/12/21
ΓΑΕΤ ΔΙΩΝ Ο ΚΥΠΑΡΙΣΣ – ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ ΓΕ
ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ – ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ
ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΣΦ
ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ – ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΑΓΥΙΑΣ ΠΑΤ
ΑΣ ΣΦΗΚΑ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ – ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ

9η Αγωνιστική – 09/01/22
ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ ΓΕ – ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ
ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ – ΑΣ ΣΦΗΚΑ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΣΦ – ΓΑΕΤ ΔΙΩΝ Ο ΚΥΠΑΡΙΣΣ
ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΑΓΥΙΑΣ ΠΑΤ – ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ

10η Αγωνιστική – 16/01/22
ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ – ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ ΓΕ
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΣΦ – ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ
ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΑΓΥΙΑΣ ΠΑΤ – ΓΑΕΤ ΔΙΩΝ Ο ΚΥΠΑΡΙΣΣ
ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
ΑΣ ΣΦΗΚΑ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ – ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ

11η Αγωνιστική – 23/01/22
ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ ΓΕ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΣΦ
ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ – ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΑΓΥΙΑΣ ΠΑΤ
ΓΑΕΤ ΔΙΩΝ Ο ΚΥΠΑΡΙΣΣ – ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ – ΑΣ ΣΦΗΚΑ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ
ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ – ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ

12η Αγωνιστική – 06/02/22
ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΑΓΥΙΑΣ ΠΑΤ – ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ ΓΕ
ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ
ΑΣ ΣΦΗΚΑ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ – ΓΑΕΤ ΔΙΩΝ Ο ΚΥΠΑΡΙΣΣ
ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ – ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΣΦ – ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ

13η Αγωνιστική – 13/02/22
ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ ΓΕ – ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ – ΑΣ ΣΦΗΚΑ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ
ΓΑΕΤ ΔΙΩΝ Ο ΚΥΠΑΡΙΣΣ – ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ
ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ – ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΣΦ – ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΑΓΥΙΑΣ ΠΑΤ

14η Αγωνιστική – 20/02/22
ΑΣ ΣΦΗΚΑ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ – ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ ΓΕ
ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ – ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ
ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ – ΓΑΕΤ ΔΙΩΝ Ο ΚΥΠΑΡΙΣΣ
ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΑΓΥΙΑΣ ΠΑΤ – ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ
ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΣΦ

15η Αγωνιστική – 13/03/22
ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ ΓΕ – ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ
ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ – ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ – ΓΑΕΤ ΔΙΩΝ Ο ΚΥΠΑΡΙΣΣ
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΣΦ – ΑΣ ΣΦΗΚΑ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ
ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΑΓΥΙΑΣ ΠΑΤ – ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ

16η Αγωνιστική – 20/03/22
ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ – ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ ΓΕ
ΓΑΕΤ ΔΙΩΝ Ο ΚΥΠΑΡΙΣΣ – ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ
ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ
ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΣΦ
ΑΣ ΣΦΗΚΑ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ – ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΑΓΥΙΑΣ ΠΑΤ

17η Αγωνιστική – 03/04/22
ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ ΓΕ – ΓΑΕΤ ΔΙΩΝ Ο ΚΥΠΑΡΙΣΣ
ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ – ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΣΦ – ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΑΓΥΙΑΣ ΠΑΤ – ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ
ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΑΣ ΣΦΗΚΑ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ

18η Αγωνιστική – 10/04/22
ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ – ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ ΓΕ
ΑΣ ΣΦΗΚΑ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ – ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ
ΓΑΕΤ ΔΙΩΝ Ο ΚΥΠΑΡΙΣΣ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΣΦ
ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ – ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΑΓΥΙΑΣ ΠΑΤ
ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ – ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ

Γ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ 2021-2022 (2ος ΟΜΙΛΟΣ)

1η Αγωνιστική – 24/10/21
ΑΠΣ ΠΑΠΑΔΟΣ ΓΕΡΑΣ – ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ
ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ ΑΣ – ΑΕ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ
ΦΟ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ – ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ
ΑΟΦ ΠΟΡΦΥΡΑΣ – ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ
ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ

2η Αγωνιστική – 31/10/21
ΑΕ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ – ΑΠΣ ΠΑΠΑΔΟΣ ΓΕΡΑΣ
ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ – ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ ΑΣ
ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ – ΦΟ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ
ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ – ΑΟΦ ΠΟΡΦΥΡΑΣ
ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ – ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ

3η Αγωνιστική – 07/11/21
ΑΠΣ ΠΑΠΑΔΟΣ ΓΕΡΑΣ – ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ
ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ ΑΣ – ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ
ΦΟ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ – ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ
ΑΟΦ ΠΟΡΦΥΡΑΣ – ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ – ΑΕ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ

4η Αγωνιστική – 21/11/21
ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ – ΑΠΣ ΠΑΠΑΔΟΣ ΓΕΡΑΣ
ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ – ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ ΑΣ
ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΦΟ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ
ΑΟΦ ΠΟΡΦΥΡΑΣ – ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ
ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ – ΑΕ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ

5η Αγωνιστική – 28/11/21
ΑΠΣ ΠΑΠΑΔΟΣ ΓΕΡΑΣ – ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ
ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ ΑΣ – ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΦΟ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ – ΑΟΦ ΠΟΡΦΥΡΑΣ
ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ – ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ
ΑΕ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ – ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ

6η Αγωνιστική – 05/12/21
ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΑΠΣ ΠΑΠΑΔΟΣ ΓΕΡΑΣ
ΑΟΦ ΠΟΡΦΥΡΑΣ – ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ ΑΣ
ΦΟ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ – ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ
ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ – ΑΕ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ
ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ – ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ

7η Αγωνιστική – 12/12/21
ΑΠΣ ΠΑΠΑΔΟΣ ΓΕΡΑΣ – ΑΟΦ ΠΟΡΦΥΡΑΣ
ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ ΑΣ – ΦΟ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ
ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ – ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ
ΑΕ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ – ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ – ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ

8η Αγωνιστική – 19/12/21
ΦΟ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ – ΑΠΣ ΠΑΠΑΔΟΣ ΓΕΡΑΣ
ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ ΑΣ – ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ
ΑΟΦ ΠΟΡΦΥΡΑΣ – ΑΕ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ
ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ
ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ – ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ

9η Αγωνιστική – 09/01/22
ΑΠΣ ΠΑΠΑΔΟΣ ΓΕΡΑΣ – ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ ΑΣ
ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ – ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ
ΑΕ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ – ΦΟ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ
ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ – ΑΟΦ ΠΟΡΦΥΡΑΣ
ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ – ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ

10η Αγωνιστική – 16/01/22
ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ – ΑΠΣ ΠΑΠΑΔΟΣ ΓΕΡΑΣ
ΑΕ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ – ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ ΑΣ
ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ – ΦΟ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ
ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ – ΑΟΦ ΠΟΡΦΥΡΑΣ
ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ – ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ

11η Αγωνιστική – 23/01/22
ΑΠΣ ΠΑΠΑΔΟΣ ΓΕΡΑΣ – ΑΕ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ
ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ ΑΣ – ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ
ΦΟ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ – ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ
ΑΟΦ ΠΟΡΦΥΡΑΣ – ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ
ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ

12η Αγωνιστική – 06/02/22
ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ – ΑΠΣ ΠΑΠΑΔΟΣ ΓΕΡΑΣ
ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ – ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ ΑΣ
ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ – ΦΟ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ
ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΑΟΦ ΠΟΡΦΥΡΑΣ
ΑΕ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ – ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ

13η Αγωνιστική – 13/02/22
ΑΠΣ ΠΑΠΑΔΟΣ ΓΕΡΑΣ – ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ
ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ ΑΣ – ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ
ΦΟ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ – ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ – ΑΟΦ ΠΟΡΦΥΡΑΣ
ΑΕ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ – ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ

14η Αγωνιστική – 20/02/22
ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ – ΑΠΣ ΠΑΠΑΔΟΣ ΓΕΡΑΣ
ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ ΑΣ
ΑΟΦ ΠΟΡΦΥΡΑΣ – ΦΟ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ
ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ – ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ
ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ – ΑΕ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ

15η Αγωνιστική – 13/03/22
ΑΠΣ ΠΑΠΑΔΟΣ ΓΕΡΑΣ – ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ ΑΣ – ΑΟΦ ΠΟΡΦΥΡΑΣ
ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ – ΦΟ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ
ΑΕ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ – ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ
ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ – ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ

16η Αγωνιστική – 20/03/22
ΑΟΦ ΠΟΡΦΥΡΑΣ – ΑΠΣ ΠΑΠΑΔΟΣ ΓΕΡΑΣ
ΦΟ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ – ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ ΑΣ
ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ – ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ
ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΑΕ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ
ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ – ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ

17η Αγωνιστική – 03/04/22
ΑΠΣ ΠΑΠΑΔΟΣ ΓΕΡΑΣ – ΦΟ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ
ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ – ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ ΑΣ
ΑΕ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ – ΑΟΦ ΠΟΡΦΥΡΑΣ
ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ – ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ – ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ

18η Αγωνιστική – 10/04/22
ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ ΑΣ – ΑΠΣ ΠΑΠΑΔΟΣ ΓΕΡΑΣ
ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ – ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ
ΦΟ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ – ΑΕ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ
ΑΟΦ ΠΟΡΦΥΡΑΣ – ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ
ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ

Γ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ 2021-2022 (3ος ΟΜΙΛΟΣ)

1η Αγωνιστική – 17/10/21
Ρεπό: ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ
ΑΣ ΠΕΡΑ – ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ
ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ – ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ
ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ – ΚΑΠ
ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟ – ΑΕ ΔΙΚΑΙΟΥ ΚΩ
ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ – ΑΣ ΤΗΡΩΝ ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡΩΝ

2η Αγωνιστική – 24/10/21
Ρεπό: ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙ
ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ – ΑΣ ΠΕΡΑ
ΚΑΠ – ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ
ΑΕ ΔΙΚΑΙΟΥ ΚΩ – ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ
ΑΣ ΤΗΡΩΝ ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡΩΝ – ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟ

3η Αγωνιστική – 31/10/21
Ρεπό: ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ
ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙ – ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ
ΑΣ ΠΕΡΑ – ΚΑΠ
ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ – ΑΕ ΔΙΚΑΙΟΥ ΚΩ
ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ – ΑΣ ΤΗΡΩΝ ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡΩΝ
ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟ – ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ

4η Αγωνιστική – 07/11/21
Ρεπό: ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ
ΚΑΠ – ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙ
ΑΕ ΔΙΚΑΙΟΥ ΚΩ – ΑΣ ΠΕΡΑ
ΑΣ ΤΗΡΩΝ ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡΩΝ – ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ
ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ – ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ
ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ – ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ

5η Αγωνιστική – 14/11/21
Ρεπό: ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ
ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙ – ΑΕ ΔΙΚΑΙΟΥ ΚΩ
ΑΣ ΠΕΡΑ – ΑΣ ΤΗΡΩΝ ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡΩΝ
ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ – ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ – ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟ
ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΚΑΠ

6η Αγωνιστική – 21/11/21
Ρεπό: ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ
ΑΣ ΤΗΡΩΝ ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡΩΝ – ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙ
ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ – ΑΣ ΠΕΡΑ
ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟ – ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ
ΑΕ ΔΙΚΑΙΟΥ ΚΩ – ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ
ΚΑΠ – ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ

7η Αγωνιστική – 28/11/21
Ρεπό: ΚΑΠ
ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙ – ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
ΑΣ ΠΕΡΑ – ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟ
ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ – ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ
ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΑΣ ΤΗΡΩΝ ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡΩΝ
ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ – ΑΕ ΔΙΚΑΙΟΥ ΚΩ

8η Αγωνιστική – 05/12/21
Ρεπό: ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ
ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟ – ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙ
ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ – ΑΣ ΠΕΡΑ
ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ – ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ
ΑΣ ΤΗΡΩΝ ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡΩΝ – ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ
ΑΕ ΔΙΚΑΙΟΥ ΚΩ – ΚΑΠ

9η Αγωνιστική – 12/12/21
Ρεπό: ΑΕ ΔΙΚΑΙΟΥ ΚΩ
ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙ – ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ
ΑΣ ΠΕΡΑ – ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ
ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟ
ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ – ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
ΚΑΠ – ΑΣ ΤΗΡΩΝ ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡΩΝ

10η Αγωνιστική – 19/12/21
Ρεπό: ΑΣ ΠΕΡΑ
ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ – ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙ
ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ – ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ
ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟ – ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ
ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ – ΚΑΠ
ΑΣ ΤΗΡΩΝ ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡΩΝ – ΑΕ ΔΙΚΑΙΟΥ ΚΩ

11η Αγωνιστική – 09/01/22
Ρεπό: ΑΣ ΤΗΡΩΝ ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡΩΝ
ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙ – ΑΣ ΠΕΡΑ
ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ
ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ – ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ
ΚΑΠ – ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟ
ΑΕ ΔΙΚΑΙΟΥ ΚΩ – ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ

12η Αγωνιστική – 16/01/22
Ρεπό: ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ
ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΑΣ ΠΕΡΑ
ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ – ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ
ΚΑΠ – ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ
ΑΕ ΔΙΚΑΙΟΥ ΚΩ – ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟ
ΑΣ ΤΗΡΩΝ ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡΩΝ – ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ

13η Αγωνιστική – 23/01/22
Ρεπό: ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙ – ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ
ΑΣ ΠΕΡΑ – ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ
ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ – ΚΑΠ
ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ – ΑΕ ΔΙΚΑΙΟΥ ΚΩ
ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟ – ΑΣ ΤΗΡΩΝ ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡΩΝ

14η Αγωνιστική – 30/01/22
Ρεπό: ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ
ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ – ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙ
ΚΑΠ – ΑΣ ΠΕΡΑ
ΑΕ ΔΙΚΑΙΟΥ ΚΩ – ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ
ΑΣ ΤΗΡΩΝ ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡΩΝ – ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ
ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ – ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟ

15η Αγωνιστική – 06/02/22
Ρεπό: ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ
ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙ – ΚΑΠ
ΑΣ ΠΕΡΑ – ΑΕ ΔΙΚΑΙΟΥ ΚΩ
ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ – ΑΣ ΤΗΡΩΝ ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡΩΝ
ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ – ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ

16η Αγωνιστική – 13/02/22
Ρεπό: ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ
ΑΕ ΔΙΚΑΙΟΥ ΚΩ – ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙ
ΑΣ ΤΗΡΩΝ ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡΩΝ – ΑΣ ΠΕΡΑ
ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ – ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ
ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟ – ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ
ΚΑΠ – ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ

17η Αγωνιστική – 20/02/22
Ρεπό: ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ
ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙ – ΑΣ ΤΗΡΩΝ ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡΩΝ
ΑΣ ΠΕΡΑ – ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ – ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟ
ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΑΕ ΔΙΚΑΙΟΥ ΚΩ
ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ – ΚΑΠ

18η Αγωνιστική – 06/03/22
Ρεπό: ΚΑΠ
ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ – ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙ
ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟ – ΑΣ ΠΕΡΑ
ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ – ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ
ΑΣ ΤΗΡΩΝ ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡΩΝ – ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ
ΑΕ ΔΙΚΑΙΟΥ ΚΩ – ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ

19η Αγωνιστική – 13/03/22
Ρεπό: ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ
ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙ – ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟ
ΑΣ ΠΕΡΑ – ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ
ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ – ΑΣ ΤΗΡΩΝ ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡΩΝ
ΚΑΠ – ΑΕ ΔΙΚΑΙΟΥ ΚΩ

20η Αγωνιστική – 20/03/22
Ρεπό: ΑΕ ΔΙΚΑΙΟΥ ΚΩ
ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ – ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙ
ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ – ΑΣ ΠΕΡΑ
ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟ – ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ
ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ – ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ
ΑΣ ΤΗΡΩΝ ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡΩΝ – ΚΑΠ

21η Αγωνιστική – 03/04/22
Ρεπό: ΑΣ ΠΕΡΑ
ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙ – ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ
ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ
ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ – ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟ
ΚΑΠ – ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
ΑΕ ΔΙΚΑΙΟΥ ΚΩ – ΑΣ ΤΗΡΩΝ ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡΩΝ

22η Αγωνιστική – 10/04/22
Ρεπό: ΑΣ ΤΗΡΩΝ ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡΩΝ
ΑΣ ΠΕΡΑ – ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙ
ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ – ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ
ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ – ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ
ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟ – ΚΑΠ
ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ – ΑΕ ΔΙΚΑΙΟΥ ΚΩ

Γ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ 2021-2022 (4ος ΟΜΙΛΟΣ)

1η Αγωνιστική – 24/10/21
ΓΣ ΑΓΡΙΑΣ – ΕΣΚΑΒΔΕ
ΓΣ ΣΟΦΑΔΩΝ – ΕΣΚΑΘ
ΑΟ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝ – ΓΣ ΑΛΜΥΡΟΥ
ΑΟ ΤΡΙΚΑΛΑ – ΑΕ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ “ΑΧΕΡΩ
ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΙΣ ΛΑΜΙΑ – ΓΣ ΑΜΠΕΛΩΝΑ 1986

2η Αγωνιστική – 31/10/21
ΕΣΚΑΘ – ΓΣ ΑΓΡΙΑΣ
ΓΣ ΑΛΜΥΡΟΥ – ΓΣ ΣΟΦΑΔΩΝ
ΑΕ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ “ΑΧΕΡΩ – ΑΟ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝ
ΓΣ ΑΜΠΕΛΩΝΑ 1986 – ΑΟ ΤΡΙΚΑΛΑ
ΕΣΚΑΒΔΕ – ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΙΣ ΛΑΜΙΑ

3η Αγωνιστική – 07/11/21
ΓΣ ΑΓΡΙΑΣ – ΓΣ ΑΛΜΥΡΟΥ
ΓΣ ΣΟΦΑΔΩΝ – ΑΕ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ “ΑΧΕΡΩ
ΑΟ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝ – ΓΣ ΑΜΠΕΛΩΝΑ 1986
ΑΟ ΤΡΙΚΑΛΑ – ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΙΣ ΛΑΜΙΑ
ΕΣΚΑΒΔΕ – ΕΣΚΑΘ

4η Αγωνιστική – 21/11/21
ΑΕ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ “ΑΧΕΡΩ – ΓΣ ΑΓΡΙΑΣ
ΓΣ ΑΜΠΕΛΩΝΑ 1986 – ΓΣ ΣΟΦΑΔΩΝ
ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΙΣ ΛΑΜΙΑ – ΑΟ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝ
ΑΟ ΤΡΙΚΑΛΑ – ΕΣΚΑΒΔΕ
ΓΣ ΑΛΜΥΡΟΥ – ΕΣΚΑΘ

5η Αγωνιστική – 28/11/21
ΓΣ ΑΓΡΙΑΣ – ΓΣ ΑΜΠΕΛΩΝΑ 1986
ΓΣ ΣΟΦΑΔΩΝ – ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΙΣ ΛΑΜΙΑ
ΑΟ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝ – ΑΟ ΤΡΙΚΑΛΑ
ΕΣΚΑΒΔΕ – ΓΣ ΑΛΜΥΡΟΥ
ΕΣΚΑΘ – ΑΕ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ “ΑΧΕΡΩ

6η Αγωνιστική – 05/12/21
ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΙΣ ΛΑΜΙΑ – ΓΣ ΑΓΡΙΑΣ
ΑΟ ΤΡΙΚΑΛΑ – ΓΣ ΣΟΦΑΔΩΝ
ΑΟ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝ – ΕΣΚΑΒΔΕ
ΓΣ ΑΜΠΕΛΩΝΑ 1986 – ΕΣΚΑΘ
ΑΕ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ “ΑΧΕΡΩ – ΓΣ ΑΛΜΥΡΟΥ

7η Αγωνιστική – 12/12/21
ΓΣ ΑΓΡΙΑΣ – ΑΟ ΤΡΙΚΑΛΑ
ΓΣ ΣΟΦΑΔΩΝ – ΑΟ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝ
ΕΣΚΑΒΔΕ – ΑΕ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ “ΑΧΕΡΩ
ΕΣΚΑΘ – ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΙΣ ΛΑΜΙΑ
ΓΣ ΑΛΜΥΡΟΥ – ΓΣ ΑΜΠΕΛΩΝΑ 1986

8η Αγωνιστική – 19/12/21
ΑΟ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝ – ΓΣ ΑΓΡΙΑΣ
ΓΣ ΣΟΦΑΔΩΝ – ΕΣΚΑΒΔΕ
ΑΟ ΤΡΙΚΑΛΑ – ΕΣΚΑΘ
ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΙΣ ΛΑΜΙΑ – ΓΣ ΑΛΜΥΡΟΥ
ΓΣ ΑΜΠΕΛΩΝΑ 1986 – ΑΕ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ “ΑΧΕΡΩ

9η Αγωνιστική – 09/01/22
ΓΣ ΑΓΡΙΑΣ – ΓΣ ΣΟΦΑΔΩΝ
ΕΣΚΑΒΔΕ – ΓΣ ΑΜΠΕΛΩΝΑ 1986
ΕΣΚΑΘ – ΑΟ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝ
ΓΣ ΑΛΜΥΡΟΥ – ΑΟ ΤΡΙΚΑΛΑ
ΑΕ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ “ΑΧΕΡΩ – ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΙΣ ΛΑΜΙΑ

10η Αγωνιστική – 16/01/22
ΕΣΚΑΒΔΕ – ΓΣ ΑΓΡΙΑΣ
ΕΣΚΑΘ – ΓΣ ΣΟΦΑΔΩΝ
ΓΣ ΑΛΜΥΡΟΥ – ΑΟ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝ
ΑΕ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ “ΑΧΕΡΩ – ΑΟ ΤΡΙΚΑΛΑ
ΓΣ ΑΜΠΕΛΩΝΑ 1986 – ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΙΣ ΛΑΜΙΑ

11η Αγωνιστική – 23/01/22
ΓΣ ΑΓΡΙΑΣ – ΕΣΚΑΘ
ΓΣ ΣΟΦΑΔΩΝ – ΓΣ ΑΛΜΥΡΟΥ
ΑΟ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝ – ΑΕ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ “ΑΧΕΡΩ
ΑΟ ΤΡΙΚΑΛΑ – ΓΣ ΑΜΠΕΛΩΝΑ 1986
ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΙΣ ΛΑΜΙΑ – ΕΣΚΑΒΔΕ

12η Αγωνιστική – 06/02/22
ΓΣ ΑΛΜΥΡΟΥ – ΓΣ ΑΓΡΙΑΣ
ΑΕ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ “ΑΧΕΡΩ – ΓΣ ΣΟΦΑΔΩΝ
ΓΣ ΑΜΠΕΛΩΝΑ 1986 – ΑΟ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝ
ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΙΣ ΛΑΜΙΑ – ΑΟ ΤΡΙΚΑΛΑ
ΕΣΚΑΘ – ΕΣΚΑΒΔΕ

13η Αγωνιστική – 13/02/22
ΓΣ ΑΓΡΙΑΣ – ΑΕ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ “ΑΧΕΡΩ
ΓΣ ΣΟΦΑΔΩΝ – ΓΣ ΑΜΠΕΛΩΝΑ 1986
ΑΟ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝ – ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΙΣ ΛΑΜΙΑ
ΕΣΚΑΒΔΕ – ΑΟ ΤΡΙΚΑΛΑ
ΕΣΚΑΘ – ΓΣ ΑΛΜΥΡΟΥ

14η Αγωνιστική – 20/02/22
ΓΣ ΑΜΠΕΛΩΝΑ 1986 – ΓΣ ΑΓΡΙΑΣ
ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΙΣ ΛΑΜΙΑ – ΓΣ ΣΟΦΑΔΩΝ
ΑΟ ΤΡΙΚΑΛΑ – ΑΟ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝ
ΓΣ ΑΛΜΥΡΟΥ – ΕΣΚΑΒΔΕ
ΑΕ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ “ΑΧΕΡΩ – ΕΣΚΑΘ

15η Αγωνιστική – 13/03/22
ΓΣ ΑΓΡΙΑΣ – ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΙΣ ΛΑΜΙΑ
ΓΣ ΣΟΦΑΔΩΝ – ΑΟ ΤΡΙΚΑΛΑ
ΕΣΚΑΒΔΕ – ΑΟ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝ
ΕΣΚΑΘ – ΓΣ ΑΜΠΕΛΩΝΑ 1986
ΓΣ ΑΛΜΥΡΟΥ – ΑΕ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ “ΑΧΕΡΩ

16η Αγωνιστική – 20/03/22
ΑΟ ΤΡΙΚΑΛΑ – ΓΣ ΑΓΡΙΑΣ
ΑΟ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝ – ΓΣ ΣΟΦΑΔΩΝ
ΑΕ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ “ΑΧΕΡΩ – ΕΣΚΑΒΔΕ
ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΙΣ ΛΑΜΙΑ – ΕΣΚΑΘ
ΓΣ ΑΜΠΕΛΩΝΑ 1986 – ΓΣ ΑΛΜΥΡΟΥ

17η Αγωνιστική – 03/04/22
ΓΣ ΑΓΡΙΑΣ – ΑΟ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝ
ΕΣΚΑΒΔΕ – ΓΣ ΣΟΦΑΔΩΝ
ΕΣΚΑΘ – ΑΟ ΤΡΙΚΑΛΑ
ΓΣ ΑΛΜΥΡΟΥ – ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΙΣ ΛΑΜΙΑ
ΑΕ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ “ΑΧΕΡΩ – ΓΣ ΑΜΠΕΛΩΝΑ 1986

18η Αγωνιστική – 10/04/22
ΓΣ ΣΟΦΑΔΩΝ – ΓΣ ΑΓΡΙΑΣ
ΓΣ ΑΜΠΕΛΩΝΑ 1986 – ΕΣΚΑΒΔΕ
ΑΟ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝ – ΕΣΚΑΘ
ΑΟ ΤΡΙΚΑΛΑ – ΓΣ ΑΛΜΥΡΟΥ
ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΙΣ ΛΑΜΙΑ – ΑΕ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ “ΑΧΕΡΩ

Γ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ 2021-2022 (5ος ΟΜΙΛΟΣ)

1η Αγωνιστική – 24/10/21
ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ – ΑΟ ΙΚΑΡΟΙ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ – ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ
ΑΠΣ ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ – ΦΣΦ Ο ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ
ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ – ΚΣ ΑΕΤΟΙ ΒΕΡΟΙΑΣ
ΔΕΚΑ – ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ

2η Αγωνιστική – 31/10/21
ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ – ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ
ΦΣΦ Ο ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ – ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ
ΚΣ ΑΕΤΟΙ ΒΕΡΟΙΑΣ – ΑΠΣ ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ
ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ – ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ
ΑΟ ΙΚΑΡΟΙ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – ΔΕΚΑ

3η Αγωνιστική – 07/11/21
ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ – ΦΣΦ Ο ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ
ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ – ΚΣ ΑΕΤΟΙ ΒΕΡΟΙΑΣ
ΑΠΣ ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ – ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ – ΔΕΚΑ
ΑΟ ΙΚΑΡΟΙ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ

4η Αγωνιστική – 21/11/21
ΚΣ ΑΕΤΟΙ ΒΕΡΟΙΑΣ – ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ
ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ – ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ
ΔΕΚΑ – ΑΠΣ ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ
ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ – ΑΟ ΙΚΑΡΟΙ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
ΦΣΦ Ο ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ – ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ

5η Αγωνιστική – 28/11/21
ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ – ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ – ΔΕΚΑ
ΑΠΣ ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ – ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ
ΑΟ ΙΚΑΡΟΙ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – ΦΣΦ Ο ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ
ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ – ΚΣ ΑΕΤΟΙ ΒΕΡΟΙΑΣ

6η Αγωνιστική – 05/12/21
ΔΕΚΑ – ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ
ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ – ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ
ΑΠΣ ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ – ΑΟ ΙΚΑΡΟΙ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ – ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ
ΚΣ ΑΕΤΟΙ ΒΕΡΟΙΑΣ – ΦΣΦ Ο ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ

7η Αγωνιστική – 12/12/21
ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ – ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ
ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ – ΑΠΣ ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ
ΑΟ ΙΚΑΡΟΙ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – ΚΣ ΑΕΤΟΙ ΒΕΡΟΙΑΣ
ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ – ΔΕΚΑ
ΦΣΦ Ο ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ – ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ

8η Αγωνιστική – 19/12/21
ΑΠΣ ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ – ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ
ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ – ΑΟ ΙΚΑΡΟΙ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ – ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ
ΔΕΚΑ – ΦΣΦ Ο ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ
ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ – ΚΣ ΑΕΤΟΙ ΒΕΡΟΙΑΣ

9η Αγωνιστική – 09/01/22
ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ – ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ
ΑΟ ΙΚΑΡΟΙ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ – ΑΠΣ ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ
ΦΣΦ Ο ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ – ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ
ΚΣ ΑΕΤΟΙ ΒΕΡΟΙΑΣ – ΔΕΚΑ

10η Αγωνιστική – 16/01/22
ΑΟ ΙΚΑΡΟΙ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ
ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ – ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ
ΦΣΦ Ο ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ – ΑΠΣ ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ
ΚΣ ΑΕΤΟΙ ΒΕΡΟΙΑΣ – ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ
ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ – ΔΕΚΑ

11η Αγωνιστική – 23/01/22
ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ – ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ
ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ – ΦΣΦ Ο ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ
ΑΠΣ ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ – ΚΣ ΑΕΤΟΙ ΒΕΡΟΙΑΣ
ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ – ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΔΕΚΑ – ΑΟ ΙΚΑΡΟΙ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ

12η Αγωνιστική – 06/02/22
ΦΣΦ Ο ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ – ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ
ΚΣ ΑΕΤΟΙ ΒΕΡΟΙΑΣ – ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ
ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ – ΑΠΣ ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ
ΔΕΚΑ – ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ
ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ – ΑΟ ΙΚΑΡΟΙ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ

13η Αγωνιστική – 13/02/22
ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ – ΚΣ ΑΕΤΟΙ ΒΕΡΟΙΑΣ
ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ – ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΑΠΣ ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ – ΔΕΚΑ
ΑΟ ΙΚΑΡΟΙ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ
ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ – ΦΣΦ Ο ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ

14η Αγωνιστική – 20/02/22
ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ – ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ
ΔΕΚΑ – ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ
ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ – ΑΠΣ ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ
ΦΣΦ Ο ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ – ΑΟ ΙΚΑΡΟΙ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
ΚΣ ΑΕΤΟΙ ΒΕΡΟΙΑΣ – ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ

15η Αγωνιστική – 13/03/22
ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ – ΔΕΚΑ
ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ – ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ
ΑΟ ΙΚΑΡΟΙ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – ΑΠΣ ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ
ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ – ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΦΣΦ Ο ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ – ΚΣ ΑΕΤΟΙ ΒΕΡΟΙΑΣ

16η Αγωνιστική – 20/03/22
ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ – ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ
ΑΠΣ ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ – ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ
ΚΣ ΑΕΤΟΙ ΒΕΡΟΙΑΣ – ΑΟ ΙΚΑΡΟΙ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
ΔΕΚΑ – ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ
ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ – ΦΣΦ Ο ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ

17η Αγωνιστική – 03/04/22
ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ – ΑΠΣ ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ
ΑΟ ΙΚΑΡΟΙ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ
ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ – ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ
ΦΣΦ Ο ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ – ΔΕΚΑ
ΚΣ ΑΕΤΟΙ ΒΕΡΟΙΑΣ – ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ

18η Αγωνιστική – 10/04/22
ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ – ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ
ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ – ΑΟ ΙΚΑΡΟΙ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
ΑΠΣ ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ – ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ
ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ – ΦΣΦ Ο ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ
ΔΕΚΑ – ΚΣ ΑΕΤΟΙ ΒΕΡΟΙΑΣ

Γ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ 2021-2022 (6ος ΟΜΙΛΟΣ)

1η Αγωνιστική – 24/10/21
ΓΑΣ ΑΡΙΩΝ ΞΑΝΘΗΣ – ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ
ΚΑΟ ΔΡΑΜΑΣ – ΑΣ ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΟ – ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ
ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ – ΑΟ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ
ΑΣΑΑ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 – ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ

2η Αγωνιστική – 31/10/21
ΑΣ ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ – ΓΑΣ ΑΡΙΩΝ ΞΑΝΘΗΣ
ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ – ΚΑΟ ΔΡΑΜΑΣ
ΑΟ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ – ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΟ
ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ – ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ – ΑΣΑΑ ΖΕΦΥΡΟΣ 02

3η Αγωνιστική – 07/11/21
ΓΑΣ ΑΡΙΩΝ ΞΑΝΘΗΣ – ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ
ΚΑΟ ΔΡΑΜΑΣ – ΑΟ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΟ – ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ
ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ – ΑΣΑΑ ΖΕΦΥΡΟΣ 02
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ – ΑΣ ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ

4η Αγωνιστική – 21/11/21
ΑΟ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ – ΓΑΣ ΑΡΙΩΝ ΞΑΝΘΗΣ
ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ – ΚΑΟ ΔΡΑΜΑΣ
ΑΣΑΑ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 – ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΟ
ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ – ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ
ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ – ΑΣ ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ

5η Αγωνιστική – 28/11/21
ΓΑΣ ΑΡΙΩΝ ΞΑΝΘΗΣ – ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ
ΚΑΟ ΔΡΑΜΑΣ – ΑΣΑΑ ΖΕΦΥΡΟΣ 02
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΟ – ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ – ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ
ΑΣ ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ – ΑΟ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ

6η Αγωνιστική – 05/12/21
ΑΣΑΑ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 – ΓΑΣ ΑΡΙΩΝ ΞΑΝΘΗΣ
ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ – ΚΑΟ ΔΡΑΜΑΣ
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΟ – ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ
ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ – ΑΣ ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΑΟ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ – ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ

7η Αγωνιστική – 12/12/21
ΓΑΣ ΑΡΙΩΝ ΞΑΝΘΗΣ – ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ
ΚΑΟ ΔΡΑΜΑΣ – ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΟ
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ – ΑΟ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ
ΑΣ ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ – ΑΣΑΑ ΖΕΦΥΡΟΣ 02
ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ – ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ

8η Αγωνιστική – 19/12/21
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΟ – ΓΑΣ ΑΡΙΩΝ ΞΑΝΘΗΣ
ΚΑΟ ΔΡΑΜΑΣ – ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ
ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ – ΑΣ ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΑΣΑΑ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 – ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ
ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ – ΑΟ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ

9η Αγωνιστική – 09/01/22
ΓΑΣ ΑΡΙΩΝ ΞΑΝΘΗΣ – ΚΑΟ ΔΡΑΜΑΣ
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ – ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ
ΑΣ ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ – ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΟ
ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ – ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ
ΑΟ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ – ΑΣΑΑ ΖΕΦΥΡΟΣ 02

10η Αγωνιστική – 16/01/22
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ – ΓΑΣ ΑΡΙΩΝ ΞΑΝΘΗΣ
ΑΣ ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ – ΚΑΟ ΔΡΑΜΑΣ
ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ – ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΟ
ΑΟ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ – ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ
ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ – ΑΣΑΑ ΖΕΦΥΡΟΣ 02

11η Αγωνιστική – 23/01/22
ΓΑΣ ΑΡΙΩΝ ΞΑΝΘΗΣ – ΑΣ ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΚΑΟ ΔΡΑΜΑΣ – ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΟ – ΑΟ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ
ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ – ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ
ΑΣΑΑ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 – ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ

12η Αγωνιστική – 06/02/22
ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ – ΓΑΣ ΑΡΙΩΝ ΞΑΝΘΗΣ
ΑΟ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ – ΚΑΟ ΔΡΑΜΑΣ
ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ – ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΟ
ΑΣΑΑ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 – ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ
ΑΣ ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ – ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ

13η Αγωνιστική – 13/02/22
ΓΑΣ ΑΡΙΩΝ ΞΑΝΘΗΣ – ΑΟ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ
ΚΑΟ ΔΡΑΜΑΣ – ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΟ – ΑΣΑΑ ΖΕΦΥΡΟΣ 02
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ – ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ
ΑΣ ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ – ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ

14η Αγωνιστική – 20/02/22
ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ – ΓΑΣ ΑΡΙΩΝ ΞΑΝΘΗΣ
ΑΣΑΑ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 – ΚΑΟ ΔΡΑΜΑΣ
ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ – ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΟ
ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ – ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ
ΑΟ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ – ΑΣ ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ

15η Αγωνιστική – 13/03/22
ΓΑΣ ΑΡΙΩΝ ΞΑΝΘΗΣ – ΑΣΑΑ ΖΕΦΥΡΟΣ 02
ΚΑΟ ΔΡΑΜΑΣ – ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ – ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΟ
ΑΣ ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ – ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ
ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ – ΑΟ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ

16η Αγωνιστική – 20/03/22
ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ – ΓΑΣ ΑΡΙΩΝ ΞΑΝΘΗΣ
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΟ – ΚΑΟ ΔΡΑΜΑΣ
ΑΟ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ – ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ
ΑΣΑΑ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 – ΑΣ ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ – ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ

17η Αγωνιστική – 03/04/22
ΓΑΣ ΑΡΙΩΝ ΞΑΝΘΗΣ – ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΟ
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ – ΚΑΟ ΔΡΑΜΑΣ
ΑΣ ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ – ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ
ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ – ΑΣΑΑ ΖΕΦΥΡΟΣ 02
ΑΟ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ – ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ

18η Αγωνιστική – 10/04/22
ΚΑΟ ΔΡΑΜΑΣ – ΓΑΣ ΑΡΙΩΝ ΞΑΝΘΗΣ
ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ – ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΟ – ΑΣ ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ – ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ
ΑΣΑΑ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 – ΑΟ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ

Σχετικά άρθρα