Αναλυτικά τα αποτελέσματα, τα φύλλα αγώνα, η βαθμολογία και η επόμενη αγωνιστική και στους 4 ομίλους της Γ’ Εθνικής (12η αγωνιστική).

1ος όμιλος Νότου
Νέο Ληξούριο-ΓΣ Κορωπίου 77-71
ΑΟ Ερμιόνης-ΑΟ Γλαύκος 69-76
ΣΔΥ Τρίπολης-ΑΟ Ακράτα 74-78
Άρης Νίκαιας-ΚΑΟ Κορίνθου 79-75
Παναχαϊκή-ΑΕΝ Κηφισιάς 73-77
ΑΟ Αχαγιά 82’-Ηλυσιακός 79-84
ΑΟ Π. Φαλήρου-ΑΟΚ Χαλάνδρι (15/1)

Τα φύλλα αγώνα:

ΝΕΟΛ-ΚΟΡΩΠΙ 77-71
Διαιτητές: Κουτσοδήμος-Διαμαντής
Τα δεκάλεπτα: 30-18, 47-41, 67-58, 77-71
ΝΕΟΛ (Τζουγανάτος-Χλιδάς): Αντωνάτος Γ. 6 (2), Ιωάννου 5 (1), Αντωνάτος Ηλ., Συνοδινός, Τρυφωνόπουλος 8, Ρεκουνιώτης 14, Πολίτης 23 (5), Θεοδωράκος 12 (2), Βανδώρος, Λαμπρόπουλος 7, Πορτελάνος 2, Μπέτι.
ΓΣ Κορωπίου (Δρακόπουλος-Κουκουζέλης): Ιωάννου 14 (1), Παπαϊωάννου, Αντωνόπουλος, Κατωπόδης 9 (1), Κεχρής 16 (2), Τετζεράκης 4, Γκιόκας 4, Νικόπουλος, Κλασίδης 12 (4), Κουτουφάς 8, Σταμάτης 4.

ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ-Ν. ΚΗΦΙΣΙΑ 73-77
Τα δεκάλεπτα: 17-18, 41-39, 58-61, 73-77
Διαιτητές: Ασημακάκη-Ντάσης
ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ (Λιόνας): Μοσχοβάκης 13, Γατσούλης, Νικολάου 6, Τσουλέας 5, Παπανικολόπουλος 2, Λυμπερέας 2, Γκόβας 19 (3), Καραγιάννης 7, Μπαρδάκας 18.
ΑΕΝ. ΚΗΦΙΣΙΑ (Λαδικός): Δούβλης 3, Μοσχοβίτης 13 (3), Μακρυγιάννης 2, Οικονόμου 31, Μανούσος 12, Μιχαλάκης 12 (4), Φασιανός 2, Μαντζάκος, Γούνης, Πρέκας, Φραγκιαδάκης, Γιαννούτσος.

ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ-ΚΑΟΚ 79-75
Τα δεκάλεπτα: 24-24, 17-24, 18-17, 20-10
Διαιτητές: Κατσαπρακάκης-Καρανικόλα Ελ.
Άρης Νίκαιας (Καραμπελας): Σκάνδαλος 16 (1), Τζωρτζης 5 (1), Παπαγεωργίου, Καραβανάς, Θεοδωράκος 9 (1), Μπουρίτης, Πρίτσος 15, Κόλλιας 22, Χατζόγλου 8 (2), Λαζαρίδης 4 (1), Αλτσαντζής, Βλάμης.
ΚΑΟΚ (Ρουμελιώτης-Διαμαντίδης): Μπουτρης 2, Μακρής, Δανίκας 4, Αναγνωστάκης 14 (1), Κοης 12 (1), Τζαϊδας 2, Αυγενικός 5 (1), Λακοβ, Αδαμόπουλος, Κωσταντίνου 15 (4).

ΑΧΑΓΙΑ ’82-ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ 79-84
Διαιτητές: Μαντήλας-Ντάνος
Τα δεκαλεπτα: 20-20, 42-42, 62-63, 79-84
ΑΧΑΓΙΑ ’82 (Μπαζίνας): Τασσόπουλος 17 (1), Μπουρδάνος 26 (4), Σερέτης, Κωνσταντινόπουλος 5 (1), Καλογιάννης 3 (1), Φραντζής 18 (2), Τάρναρης, Χριστοδουλόπουλος 2, Λυμπέρης 8.
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ (Καυκής): Γραμματίκας 10 (2), Κελαϊδής 28 (5), Κωτσόπουλος 4 (1), Πλευράκης 5 (1), Οουντίντζο 4, Πατσαντζόπουλος, Ταταράκης 2, Μπάζιος 8, Ετζιάκα 14, Παντζούρης 9 (1).

ΕΡΜΙΟΝΗ-ΓΛΑΥΚΟΣ 69-76
Διαιτητές: Σπυρόπουλος-Παπαδόπουλος Χρ.
Τα δεκαλεπτα: 15-15, 38-39, 57-60, 69-76
Ερμιονιδα (Καλαιτζάκης): Σαρικάς 8, Π. Ευστρατίου, Προσίλης, Αγγελής 19 (2), Θωμάς 2, Χάσα 18, Γκολέμης 6, Παν. Ευστρατίου 12, Γορύζης 4, Πουλής.
Γλαυκος (Δεράος): Αναστασόπουλος 10 (2), Βουρνάς 25 (5), Τριπολίδης, Θανόπουλος 26 (4), Παπαβασιλόπουλος 3, Λαμπρόπουλος 4, Χατζηκάλφας, Γαλάνης 2, Δημάκος 4, Κουκουλομμάτης 2.

Η βαθμολογία (σε 12 ματς):
1. Ηλυσιακός 22 (10-2) 12
2. ΑΟ. Π. Φάληρο 21 (10-1) 11*
—————————
3. Νέο Ληξούριο 20 (9-2) 11 *
4. Άρης Νίκαιας 20 (8-4) 12
5. ΚΑΟ Κορίνθου 20 (8-4) 12
6. Αχαγιά ’82 19 (7-5)
7. 12Κορωπί 19 (7-5) 12
8. Παναχαϊκή 18 (6-6) 12
9. ΑΕΝΚ 17 (5-7) 12
———————————
10. Γλαύκος 17 (6-5) 11*
———————————
11. Ακράτα 14 (2-10) 12
12. Χαλάνδρι 13 (2-9) 11*
13. Τρίπολη 13 (1-11) 12
14. ΑΟ Ερμιόνης 13 (1-11) 12

Επόμενη αγωνιστική (13η, 19/1):

Κορωπί-Ερμιονίδα
Γλαυκος-Αχαγιά
Ακράτα-ΝΕΟΛ
Χαλανδρι-Τριπολη
ΚΑΟΚ-ΑΟΠΦ
ΑΕΝΚ-Άρης Νίκαιας
Ηλυσιακός-Παναχαϊκή

2ος όμιλος Νότου

Τα αποτελέσματα:
Ερμής Σχηματαρίου-ΑΠΑΣ Τα Φανάρια 70-53
Αργοναύτης Τριγλ.-ΑΟΝΣ Μίλων 70-65
ΕΦΑΟ Ζωγράφου-ΑΟΚ Χάνια 69-68
Κρόνος Αγ. Δημητρίου-Άρης Θήβας 87-66
ΑΚ Χαλκίδας-ΑΣ Πέρα 72-75 παρ. (64-64 κ.α.)
Βούρειος ΑΟΛ Χίου-ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ 81-93

Τα φύλλα αγώνα:

ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ-ΑΠΑΣ ΤΑ ΦΑΝΑΡΙΑ 70-53
Διαιτητές: Κοτσώνης-Χριστοδουλάκης
Τα δεκάλεπτα: 18-9, 34-21, 59-41, 70-53
Ερμής Σχηματαρίου (Οικονόμου-Σίσκος): Καρακωνσταντάκης 10 (1), Γκοντόπουλος 5 (1), Γεωργίου 9 (1), Σακελλαράκης 17, Μιχαήλ 6, Κοπακάκης, Χάλιος, Κουλούρης 14 (4), Σιδέρης, Γιανναλέτσος 9 (1).
Τα Φανάρια (Αλμπάνης-Ονάσογλου): Κοντσές 11, Σεϊντίνι, Χονδρόπουλος 10 (2), Πολίτης, Μάκαρης, Προδρόμου 12 (1), Καραγιάννης, Χάρος 2, Δίπλαρος 8, Βουτυρόπουλος, Ζαφειρούδης 2, Μυλωνάς 8.

ΚΡΟΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ-ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ 87-66
Διαιτητές: Παπαδημητρόπουλος-Μαρουδιάς
Τα δεκάλεπτα: 25-23, 49-29, 69-50, 87-66
Kρόνος Αγίου Δημητρίου (Δεγαϊτας): Αλβέρτης 2, Τσατας, Νατσος 10(1), Ξιουρας 21(5), Αλεξανδρόπουλος 13(3), Πουρναρας 3, Αρμαος 3, Καράμπελας 8(1), Μαρακης 18, Κοψιας 6(1), Σαρλης 3, Ρετσινας.
Αρης Θήβας (Ματσαγγούρας-Φραγκούλης): Κόλλιας, Πανταζής 10(2), Ματσαγγούρας, Γκρινιάρης 10, Παγώνης, Παρδακάς 7(1), Χαρατσής, Γιώτης, Γκιζόγιαννης 13 (1), Ντέντα 8, Τριανταφύλλου 9, Ανέστης 9 (2).

ΒΑΟΛ ΧΙΟΥ-ΦΕΑ 81-93
Τα δεκάλεπτα: 22-16, 27-27, 18-30, 14-20
Διαιτητές: Κανελλόπουλος-Τσακιράκη
ΒΑΟΛ Χιου (Βουλικας): Φερεντίνος, Χριστοβασίλης, Ανδρουλάκης 12 (2), Σουλίκας 32 (2), Φουντουλάκος, Σιμιτσάκης, Κουτσαντωνάκης, Τσουρής 18, Μαρούλης 6, Τρόβας 5 (1), Κουϊμτζής 8, Κωσταντινάκος
ΦΕΑ (Καρατζάς): Καστανιώτης 8, Μπάρδας 18 (5), Ρωμόσιος 6 Πανταζής, Τρικαλιώτης 13 (3) Καραλευθέρης 21 (3), Αναουνης, Λιτσιος 5 (1), Μιχόπουλος 23 (5) Πανουσοπουλος, Μοίρας, Δρακάκης.

ΕΦΑΟΖ -ΑΟΚΧ 69-68
Διαιτητές: Χουγιάζος-Καραμπιτσάκος
Τα δεκαλεπτα: 10-17, 22-14, 14-21, 23-16
ΕΦΑΟΖ (Μανος): Μαυροειδάκος, Μπαλαμωτής 3 (1), Δήμου 2, Ζαρμακούπης 21 (1), Δρίβας 4, Σταύρου, Αμβραζής 5 (1), Κανελλόπουλος 4, Πιτούλης 3, Κριζέας3 (1), Μπένος 24, Βαρνάβας.
ΑΟΚΧ (Παπανικολάου): Κελεσίδης 5, Ιωακειμίδης 18 (1), Αλεξίου 3, Κατράνας 8 (2), Κιγμέτογλου 16 (1), Αδοντάκης 3, Σκαμνάκης 12(2).

ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ-ΜΙΛΩΝΑΣ 70-64
Διαιτητές: Φασόλης-Ναστούλης
Τα δεκάλεπτα: 16-18, 22-16, 17-17, 15-13
Αργοναύτης (Γιαννακόπουλος-Αβραμίδης): Καλογερόπουλος 18(2), Παπακώστας 4, Λίτσο 8(2), Παπαδημητρίου, Παπουτσής 6(1), Γαλιατσάτος , Μητσάκης 16, Σβάρνας 3, Κορομηλιάς 2, Σταμέλος 7(1).
Μίλων (Αποσκίτης-Μητρόπουλος): Χωματάς 6, Σουλινάρης, Μπελίτσης 6, Καραγιαννίδης 10, Παπαδάκης, Ζούκας 22, Ανδρεόπουλος 13, Ψυλέας 7, Μοσόρος.

ΧΒΑ-ΠΕΡΑ 72-75 παρ. (64-64 κ.α.)
Διαιτητές: Κοτσίρης-Λάμπος
Τα δεκάλεπτα: 21-16, 35-35, 49-48, 64-64 (κ.α.), 72-75 (παρ.)
ΧΒΑ (Καλογήρου-Τσουμάνης): Ντουζίδης, Μπρατσιάκος 10 (2), Παπάδης 16 (4), Στεφάνου 13 (1), Κατσούλας 7 (1), Βογιατζής, Σταθόπουλος Δ., Μητσιμπόνας 1, Γεωργιάδης 8 (1), Λούκας 2, Σιδέρης 17, Φραγκούλης.
ΠΕΡΑ (Γκαναβιάς-Χαλμαδάκης): Βάρδαλος 14 (2), Κεφαλάς 7 (1), Δρόσος 9 (3), Βλάχος 2, Ζακυνθινός 8, Τσολάκης 24 (3), Πεφάνης, Μαντάς 2, Μανταίας, Γονίδης, Βαρσαμούλης 5, Καβαλαράκης 4.

Η βαθμολογία (σε 12 ματς):
1. Κρόνος Αγίου Δημητρίου 18 (7-4) 11
2. Ένωση Ιλίου 18 (7-4) 11
—————————————————
3. ΕΦΑΟΖ 18 (7-4) 11
4. Ερμής Σχηματαρίου 18 (7-4) 11
5. XBA 17 (6-5) 11
6. Τα Φανάρια 17 (6-5) 11
7. Αργοναύτης 17 (6-5) 11
8. ΦΕΑ 17 (6-5) 11
9. ΠΕΡΑ 15 (5-5) 10**
—————————————————
10. Άρης Θήβας 15 (4-7) 11
—————————————————
11. ΑΟΚ Χανιά 15 (4-7) 11
12. ΒΑΟΛ 14 (3-8) 11 **
13. Μίλωνας 14 (3-8) 11

*Ο Αίαντας Αυλίδας έχει αποσυρθεί
** έχουν ένα ματς λιγότερο

Επόμενη αγωνιστική (13η, 19/1):
Τα φανάρια-Ένωση Ιλίου
Μίλων-Ερμής Σχηματαρίου
ΑΟΚΧ-Αργοναύτης
Αρης Θήβας-ΕΦΑΟΖ
Πέρα-Κρόνος Αγίου Δημητρίου
ΦΕΑ-ΧΒΑ

1ος όμιλος Βορρά

Τα αποτελέσματα:

ΣΚ Ιωάννινα-Ολυμπιακός Βόλου 78-69
Φαίακας Κέρκ.-Αριδαία 59-67
Αίολος Τρικάλων-Ίκαροι Τρικάλων 85-80
Αναγέννηση Καρδίτσας-Μελίκη 81-79
Αετοί Βέροιας –ΑΓΣ Ιωαννίνων 72-75 (κ.α. 64-64)
Αριστοτέλης Φλώρινας-Νίκη Βόλου 68-77

Τα φύλλα αγώνα:
ΦΑΙΑΚΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ-ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ 59-67
Δεκάλεπτα: 13-14, 30-39, 50-51, 59-67
Διαιτητές: Καννής-Βίνης
Φαίακας Κέρκυρας (Παπαγίκας): Δρακίδης 15(1), Τσιτσές, Ψαρράς 2, Φουσέκης 2, Παπαγίκας 14(3), Αυγερινός 21(5), Σκούρτης 2, Αγιους 2, Βάγιας.
ΦΟ Αριδαίας (Τζιβάνης): Παπαδόπουλος 11(3), Κανονίδης, Παντής, Πετρούδης, Πονόπουλος 6, Παπαβράαμ, Αμπάρης, Αβραμίδης 15(5), Μακρόπουλος 27(1), Παουλεάνου 10, Κληντσάρης.

ΣΚ ΙΩΑΝΝΙΝΑ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ 78-69
Τα δεκαλεπτα: 19-21, 42-37, 65-52, 78-69
Διαιτητές: Σιμητόπουλος-Σιταρίδης
ΣΚ Ιωαννινα (Παπαδόπουλος-Χαντζάρας-Μπάθας): Ζαμπέτης 4, Ματσάγγας 2, Δουρούκης 11(3), Τσιτσώνης, Βάσης 5(1), Ξιούρας 13(3), Σωτηράκης 15(2), Τσιρώνης 4, Μπάλλας 24(1).
Ολυμπιακός Βόλου (Βλιώρας): Μπεκρής 2, Ίλτσογλου 19(2), Καραμήτσος 4(1), Μπόγδανος 23, Μπουσκολίτης 5(1), Σκαμαγκάς 2, Ευτυχίδης 4, Μούμογλου 10(2).

ΑΙΟΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ-ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 85-80
Τα δεκαλεπτα: 21-16, 38-33, 62-54, 85-80
Διαιτητές: Ταρενίδης Στ.-Ταρενίδης Κ.
Αίολος Τρικάλων (Παπαδημητρίου): Ρούζιος 5, Πανάρας 26(4), Πρεμέτης, Αργύρης 9(1), Χατζής, Σούλκο, Τσιούλκας 4, Κολότσιος 10(2), Γοργότσης, Σπηλιόπουλος 10(1), Κατσαδούρος 4, Τσότσος 17.
Ίκαροι Τρικάλων (Σδράκας): Μέξης 2, Φρύδας, Βλάχος 22(5), Κολότσιος Β. 15(2), Κρεμμύδας, Κατσαρές 21(3), Τζορμπατζάκης 5(1), Γκιουλέκας 9(1), Μακρής 6.

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ-ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ 81-79
Τα δεκαλεπτα: 15-13, 32-38, 59-51, 81-79
Διαιτητές: Κατωτικίδης, Παπανικολάου
Αναγέννηση Καρδίτσας (Κρομμύδας): Ψυχογιός 15 (5), Πανταζής, Γεωργαντζάς 6 (2), Δίκαρος 2, Nτούρλιας, Μπιρνάρας, Κοβάτσεβ 17 (4), Τσέλιος 15 (1), Αργύρης 4, Αντωνίου 11 (1), Καλλιάρας 11, Νότος.
ΓΑΣ Μελίκης (Ασλανίδης): Λιόλιος 9(1), Μαυρίδης 35 (4), Στοϊτσης 9 (2), Πεϊμανίδης, Ρογγότης 2, Καποδίστριας 2, Αντωνόπουλος, Εσερπόγλου, Λαπατούρας 4, Ασπροπούλης, Λέφας 8, Ημερίδης 10.

ΑΕΤΟΙ ΒΕΡΟΙΑΣ-ΑΓΣΙ 72-75 παρ. (64-64 κ.α.)
Τα δεκάλεπτα: 11-14, 22-28, 41-47, 64-64 (κ.α), 72-75 (παρ.)
Αετοί Βέροιας (Τυριακίδης): Τρομπούκης, Αναστασιάδης, Σιδηρόπουλος, Γκανάς 3 (1), Γκεκόπουλος 3, Γαβριηλίδης, Γιαννουζάκος 18 (4), Μαραπίδης 15 (4), Σταυρουλάκης 20 (3), Κουσιάντζας 4, Αλευρίδης 9, Ιωσηφίδης.
ΑΓΣ Ιωαννίνων (Τσουκανέλης): Γυφτάκης 13 (2), Σαχπατζίδης 10 (1), Καλογεράτος 11 (2), Αντωνίου, Παπανικολάου 2, Μάκης 2, Παπαδόπουλος 23 (1), Δαβάνης 11 (1), Φίλιος 3 (1).

Η βαθμολογία (σε 12 ματς):
1. Αίολος Τρικάλων 21 10-1
2 Νίκη Βόλου 21 10-1
——————————
3. ΣΚ Ιωάννινα 19 8-3
4. ΓΑΣ Μελίκης 17 6-5
5.Ίκαροι Τρικάλων 17 6-5
6. Αναγέννηση Καρδίτσας 17 6-5
7. Ολυμπιακός Βόλου 16 5-6
8. Αετοί Βέροιας 16 5-6
9. ΑΓΣ Ιωάννινων 16 5-6
10. Αριστοτέλης Φλώρινας 15 2-9
————————————–
11. Τιτάνες Παλαμά 14 4-6*
12. ΦΟ Αριδαίας 14 3-8
13 Φαίακας Κέρκυρας 9 0-10*. (1μηδ.)

Επόμενη αγωνιστική (13η, 19/1):
Ολυμπιακός Βόλου-Τιτάνες Παλαμά
ΦΟ Αριδαίας-ΣΚ Ιωάννινα
Ίκαροι Τρικάλων-Φαίακας
Μελίκης-Αίολος Τρικάλων
ΑΓΣΙ-Αναγέννηση Καρδίτσας
Νίκη Βόλου-Αετοί Κέρκυρας

2ος όμιλος Βορρά
πόλλων Καλαμαριάς-Ασπίδα Ξάνθης 73-64
Πανσερραϊκός-Ζέφυρος 70-63
Κένταυρος Καλ-Μακεδονικός 68-79
Μαντουλίδης-Ίκαροι Σερρών 78-80
ΔΕΚΑ-ΜΕΝΤ 59-69
Λεύκιππος Ξάνθης-Μέγας Αλέξανδρος 79-51

Τα φύλλα αγώνα:

ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝΘΗΣ-ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 79-51
Τα δεκάλεπτα: 31-15, 41-25, 57-39, 79-51
Διαιτητές: Δημάδης-Λάλλα
Λεύκιππος Ξάνθης (Βαχαρίδης-Μαγιάννης): Παλλάκης 9, Ιωαννίδης 8 (1), Ιορδάνογλου 3 (1), Νταβουλτζόπουλος 4, Στεργίου, Ζαμπάκης 8, Βοϊβατόπουλος 14, Νικολόπουλος 14 (3), Μακαρατζής 3 (1), Γρούδος 2, Χρήστου 11, Στύλας 3 (1).
Μέγας Αλέξανδρος (Γάλης): Φαρμάκης 13, Μακούλης8(1), Ζαγανάς, Ορφανίδης 8, Κωστακίδης 8, Μέλλιος, Καραβασίλης, Σακαλάκης 2, Πισιώτης 8, Χατζηβούρκογλου, Πολυμένης 4.

ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ-ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ 68-79
Τα δεκάλεπτα: 13-20, 31-46, 49-63, 68-79
Διαιτητές: Λαδάς, Χατζηκώστας
Κένταυρος Καλλικράτειας (Γιοβάννης): Κωνσταντινίδης 13(2), Βελισσαρίου 12, Χατζηλάμπρου 15, Μιχαηλίδης 6(2), Φουρκιώτης, Βούκα 5, Δασκαλάκης, Κιτσούλης 16.
Μακεδονικός (Γεροφώτης): Βαρδής 2, Τσαούσης 8(1), Καραθανάσης 7(1), Παλιαχάνης 3(1), Καραμπέκης 11(2), Κομμάτας 2, Φλιάτης 18(2), Δασκαλόπουλος, Τσιόγκας 14, Πρωτούλης 14(2).

Η βαθμολογία (σε 12 ματς):

1. Μακεδονικός 20 9-2
2. Λεύκιππος Ξάνθης 20 9-2
——————————
3. ΜΕΝΤ 19 8-3
4. Ίκαροι Σερρών 19 9-2 (-1)
5. Πανσερραϊκός 18 7-4
6. ΕΛΠΙΣ Αμπελοκήπων 17 6-5
7. ΔΕΚΑ 16 5-6
8. ΑΣΠΙΣ Ξάνθης 16 4-8
9. Κένταυρος Καλλικράτειας 15 4-7
10. Μέγας Αλέξανδρος 15 4-7
————————————–
11. Ζεφυρος 02 15 4-7
12. Απόλλων Καλαμαριάς 14 3-8
13. Μαντουλίδης 11 0-11

Επόμενη αγωνιστική (13η 19/1):
ΕΛΠΙΣ Αμπελοκήπων-Λεύκιππος Ξάνθης
Ζέφυρος-Απόλλων Καλαμαριάς
Μακεδονικός-Πανσερραϊκός
Ίκαροι Σερρών-Κένταυρος
ΜΕΝΤ-Μαντουλίδη
Μεγας Αλέξανδρος-ΔΕΚΑ

Σχετικά άρθρα