Αναλυτικά τα αποτελέσματα, τα φύλλα αγώνα, η βαθμολογία και η επόμενη αγωνιστική μετά την ολοκλήρωση της 15ης “στροφής” και στους 4 ομίλους της Γ’ Εθνικής.


1ος όμιλος Νότου

Τα αποτελέσματα:
Κορωπί-Ακράτα 84-75
Ερμιόνη-Χαλάνδρι 83-62
Νέο Ληξούρι-ΚΑΟ Κορίνθου 61-66
ΣΔΥ Τρίπολης-ΑΕ Ν. Κηφισιάς 59-68
Π. Φάληρο-Ηλυσιακός 67-62
Άρης Νίκαιας-Αχαγιά 82 67-60
Παναχαϊκή-Γλαύκος 78-66

Τα φύλλα αγώνα:

ΝΕΟΛ-ΚΑΟΚ 61-66
Διαιτητές: Νάστος-Ντάσης
Τα δεκαλεπτα: 9-20, 32-38, 44-50, 61-66
ΝΕΟΛ (Τζουγανάτος): Αντωνάτος 12 (2), Ιωάννου 7 (1), Τριφωνόπουλος 8, Ρεκουνιώτης 2, Πολίτης 18 (2), Θεοδωράκος 14 (2), Μπέτι 2, Αντωνάτος Ηλ., Συνοδινός, Λαμπρόπουλος, Πορτελάνος.
ΚΑΟΚ (Ρουμελιώτης): Μπούτρης 2, Μακρής, Δανίκας 9, Αναγνωστάκης, Τσαϊδας, Αυγενικός 15, Περρωτής 3, Μήτσου 4, Λακόβ, Κωσταντίνου 13 (3), Κόης 12 (6), Αδαμόπουλος 4 (1).

ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ-ΑΟ ΑΚΡΑΤΑΣ 84-75
Διαιτητές: Κώτσου-Κατσαπρακάκης
Τα δεκάλεπτα: 19-11, 32-36, 59-46, 84-75
ΓΣ Κορωπίου (Δρακόπουλος, Κουκουζέλης): Ιωάννου 23 (5), Παπαδάκης, Κατωπόδης Α. 7 (1), Κεχρής 4, Τετζεράκης, Κούτρας, Μερκούρης, Αργυρόπουλος 13 (2), Γκιόκας, Κουτουφάς 9, Σταμάτης 8, Μερκεβίτσιους 20.
ΑΟ Ακράτας (Στάμος, Τζίτζηλας): Μουρατίδης 28 (4), Κατωπόδης Δ. 15, Πολυδεράς 9 (1), Πετρόπουλος, Κώστα, Δορλής, Γιαννούλης 10, Βασιλάτος 3 (1), Γιοβάς 10 (1), Κυρίτσης.

ΑΟΠΦ-ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ 67-62
Τα δεκάλεπτα: 12-11, 30-29, 46-41, 67-62
Α.Ο.Π Φαλήρου (Παπαδάτος-Καμαριώτης): Βαλιώτης, Βαϊδάκης 5(1), Γραμματικός 12(2), Τσορμπατσιόγλου 7(2), Βούζας 15(3), Σολωμός 10, Αγγελόπουλος 8(1), Τσαπρούνης 6, Ανδρεάτος 4.
Ηλυσιακός (Δημητρόπουλος-Καυκής): Γραμματίκας 3(1), Κελαϊδής 23(3), Φώτσης 10, Μπινιάκου, Κωτσόπουλος 5(1), Πλευράκης 3(1), Οουντίντζο-Βλαδίτσης, Ταταράκης 2, Μπάζιος 5(1), Ετζιάκα 5, Παντζούρης 6.

Η βαθμολογία (σε 15 ματς):
1. ΑΟ. Π. Φάληρο 27 (12-3) 15
2. Ηλυσιακός 27 (12-3) 15
—————————
3. ΚΑΟ Κορίνθου 26 (11-4) 15
4. Νέο Ληξούριο 25 (11-3) 14 *
5. Άρης Νίκαιας 24 (9-6) 15
6. Παναχαϊκή 23 (8-7) 15
7. Κορωπί 23 (8-7) 15
8. Αχαγιά ’82 23 (8-7) 15
9. ΑΕΝΚ 23 (8-7) 15
———————————
10. Γλαύκος 21 (7-7) 14*
———————————
11. ΑΟ Ερμιόνης 18 (3-12) 15
12. Ακράτα 18 (3-12) 15
13. Τρίπολη 17 (2-13) 15
14. Χαλάνδρι 17 (2-13) 15

* έχουν ένα ματς λιγότερο

Επόμενη αγωνιστική (16η, 9/2):
ΚΑΟΚ-Ερμιονίδα
ΑΕΝΚ-ΝΕΟΛ
Ηλυσιακός-Τρίπολη
Αχαγιά-ΑΟΠΦ
Παναχαϊκή-Άρης Νίκαιας
Αρκάρα-Γλαύκος
Χαλάνδρι-Κορωπί (10/2)

2ος όμιλος Νότου

 

Τα αποτελέσματα:

Τα Φανάρια-Μίλων 66-68
Ένωση Ιλίου-ΑΟΚ Χανιά 55-65
Ερμής Σχηματαρίου-Άρης Θήβας 81-78
Αγροναύτης-Πέρα 77-73 β. παρ. (56-56 κ.α., 66-66 α. παρ.)
ΕΦΑΟ Ζωγράφου-ΦΕΑ ΝΦ/ΝΧ 90-85
Κρόνος Αγ. Δημητρίου-Βούρειος ΑΟΛ Χίου 74-72

Τα φύλλα αγώνα:

ΚΡΟΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ-ΒΑΟΛ 74-72
Διαιτητές: Μαρουδιάς-Τσακιράκη
Τα δεκαλεπτα: 17-19, 34-41, 54-52, 74-72
Κρόνος Αγίου Δημητρίου (Δεγαΐτας – Κοψιάς): Αλβέρτης, Τσάκας, Νάτσος 9(1), Ξιούρας 12(4), Αλεξανδρόπουλος 3, Πουρνάρας, Καράμπελας 21(5), Μαράκης 8, Κοψιάς 6, Σαρλής 2, Τσαβός 13.
ΒΑΟΛ Χίου (Βούλικας – Σαμιώτης): Σιμιτσάκης 2, Ανδρουλάκης 8(2), Σουλίκας 23(2), Φουντουλάκος, Παπαδόπουλος 8, Κουτσαντωνάκης, Τσουρής 13, Μαρούλης 6, Τροβάς, Κωνσταντινάκος 12(2).

ΑΠΑΣ ΤΑ ΦΑΝΑΡΙΑ-ΜΙΛΩΝ 66-68
Τα δεκαλεπτα: 22-22, 32-29, 49-50, 66-68
Διαιτητές: Κοτσίμπος-Κουτσοδήμος
ΑΠΑΣ (Αλμπάνης): Χονδρόπουλος 12 (3), Μάκαρης 12, Προδρόμου 12, Χάρος 5 (1), Κοντσές 7 (1), Ζαφυρούδης 17 (1).
Μίλων (Καραγιάννης): Σουλινάρης 10, Μπελίτσης 6, Καραγιαννίδης 5 (1), Παπαδάκης 15 (3), Ζουκας 18 (3), Ανδριόπουλος 2, Ψυλέας 10 (1), Μοσορας 2.

ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ-ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ 81-78
Διαιτητές:Ραχιώτης-Ζιώγας
Τα δεκαλεπτα: 33-13, 50-37, 67-57, 81-78
Ερμης Σχηματαριου (Οικονόμου-Σίσκος): Καρακωνσταντάκης 5 (1), Γκοντόπουλος 10 (2), Μιχαήλ 12 (2), Γεωργίου 20 (6), Κοπακάκης 2, Χάλιος 1, Κουλούρης, Δημητριάδης 31 (2).
Άρης Θήβας (Ματσαγγούρας-Φραγκούλης): Κόλλιας, Πανταζής 12 (2), Γκρινιάρης 12 (2), Παγώνης, Παρδακάς 14 (1), Χαρατσής, Γιώτης, Γκιζογιάννης 21 (1), Ντέντα 5, Τριανταφύλλου, Ανέστης 14 (2).

ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ -ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ 55-65
Τα δεκάλεπτα: 8-14, 19-31, 33-45, 55-65
Διαιτητές: Ρίζος-Σοφιανόπουλος
Ένωση Ιλίου (Πανούλιας-Βελτσίστας): Ραγιάς, Μπέλλας Γ. 6 (1), Φουντάς 11 (2), Ραλλάκης 13 (1), Μπολατόγλου 7, Μπελλάς Οδ. 8 (1), Μανταλβάνος 8, Τσιουμπρής 2, Κατσαρός, Δαρμής.
ΑΟΚΧ (Παπανικολάου): Ιωακειμίδης 23 (1), Σκαμνάκης 14 (1),Κατράνας 12 (3), Ζανιδάκης 6, Κιγμέτογλου 6 ,Κελεσίδης 4, Αλεξίου, Μηντζαρίδης, Αδοντάκης, Σειραδάκης, Κουρουμούσης.

ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΡΑΦΗΝΑΣ-ΠΕΡΑ 77-73
Τα δεκάλεπτα: 15-17, 27-37, 40-48, 56-56, 66-66, 77-73
Διαιτητές: Φραγκούλη-Καρακωνσταντόπουλος
Αργοναύτης Ραφήνας (Γιαννακόπουλος, Αβραμίδης): Καλογερόπουλος 10 (2), Παπακώστας, Λίτσο 18 (2), Παπαδημητρίου 9, Τύρλας 4, Παπουτσής 16 (1) Πέζος 5 (1) Μητσάκης 2, Σβάρνας 3, Κορομηλιάς, Σταμέλος 10 (1)
Πέρα (Γκαναβιας, Χαλκιαδάκης): Βαρδάλος 4 (1), Μάντακας, Βλάχος 10 (1) Τσολάκης 24 (2), Κεφαλάς 12 (2), Μαντάς 6, Γονίδης 4, Βαρσαμουλης 6, Καβαλαράκης 7.

ΕΦΑΟΖ-ΦΕΑ 90-85
Τα δεκλαπετα: 20-17, 38-40, 65-61, 90-85
Διαιτητές: Ορφανός Ιορδ.-Σιδερης
ΕΦΑΟΖ (Μανος-Ζωηρου): Μαυροειδάκος, Μπαλαμωτής 5 (1), Δήμου 11 (1), Ζαρμακούπης 23 (4), Δρίβας 4 (1), Ραλλάτος, Αμβραζής 19 (3), Κανελλόπουλος 13 (1), Πιτούλης 6, Κριζέας 2, Μπένος 7, Σταύρου-Λειβαδίτης.
ΦΕΑ (Καρατζάς-Καρακατσάνης): Καστανιώτης 2, Μπάρδας 10 (3), Τσακίρης 4, Πανταζής, Στεργιάκης 20 (1), Καραλευθέρης 21 (2), Τρικαλιώτης 2, Λίτσος 17 (2), Αναούνης, Πανουσόπουλος 5, Μοίρας, Δρακάκης 4.

Η βαθμολογία (σε 15 αγώνες):

1. ΕΦΑΟΖ 24 (10-4) 14
2. Ερμής Σχηματαρίου 22 (8-6) 14
—————————————————
3. Αργοναύτης 22 (8-6) 14
4. Κρόνος Αγίου Δημητρίου 22 (8-6) 14
5. ΦΕΑ 21 (7-7) 14
6. ΑΟΚ Χανιά 21 (7-7) 14
7. Μίλωνας 20 (6-8) 14
8. Ένωση Ιλίου 20 (7-6) 13*
9.XBA 20 (7-6) 13
—————————————————
10. Πέρα 19 (6-7) 13*
—————————————————
11. Άρης Θήβας 18 (4-10) 14
12. Τα Φανάρια 18 (6-6) 12*
13. ΒΑΟΛ 17 (4-9) 13 *

Επόμενη αγωνιστική (16η, 9/2):
ΑΟΚΧ-ΑΠΑΣ
Άρης Θήβας-Ένωση Ιλίου
Πέρα-Ερμής Σχηματαρίου
ΦΕΑ-Αργοναύτης
ΒΑΟΛ-ΕΦΑΟΖ
ΧΒΑ-Κρόνος Αγίου Δημητρίου

1ος όμιλος Βορρά

Τα αποτελέσματα:

Ολυμπιακός Βόλου-Αριδαία 79-74
Τιτάνες Παλαμά-Ίκαροι Τρικάλων 72-91
ΣΚ Ιωάννινα-Μελίκη 80-54
Φαίακας Κέρκυρας-ΑΓΣ Ιωαννίνων 51-98
Αίολος Τρικάλων-Νίκη Βόλου 80-76
Αναγέννηση Καρδίτσας-Αριστοτέλης Φλώρινας 69-56

Τα φύλλα αγώνα:

ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ-ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 72-91
Τα δεκαλεπτα: 18-26, 29-52, 50-77, 72-91
Διαιτητές: Ζαχαρής-Κοντογιάννης
Τιτάνες Παλαμά (Γκουγκουτούδης): Γκογκίδης 5(1), Μπακαβέλος, Τσατάλας 23(2), Σφακιανός 12(1), Ξένος 8(2), Φαλιάκης 3(1), Μακρής 4, Σκουφεζής 7.
Ίκαροι Τρικάλων (Σδράκας): Μέξης 16, Φρύδας, Βλάχος 13(3), Κολότσιος 7, Κρεμμύδας, Κατσαρές 20(3), Τζορμπατζάκης 5(1), Γκιουλέκας 20(5), Μπάρδας, Μακρής 10.

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 69-56
Τα δεκαλεπτα: 14-14, 32-29, 50-46, 69-56
Διαιτητές: Λουλουδιάδης-Σαρακενίδης
Αναγέννηση Καρδίτσας (Κρομμύδας): Μπιρνάρας, Ψυχογιός 3(1), Πανταζής 5(1), Γεωργαντζάς 8, Δίκαρος 3, Κοβάτσεβ 7(1), Τσέλιος 20(2), Ντούρλιας 2, Αργύρης 7(2), Αντωνίου 5, Καλλιάρας 9, Νότος.
Αριστοτέλης Φλώρινας (Παπαδόπουλος): Τσιώγκας, Ντρίζα Τ., Ντρίζα Ε., Τσιάμης 4, Παπαγρηγορίου 5, Γκόνος 21(2), Γκουτζιομήτρος 8(1), Σαββίδης 2, Παπούλιας 14, Καραδήσογλου 2.

ΣΚ ΙΩΑΝΝΙΝΑ-ΜΕΛΙΚΗ 80-54
Τα δεκαλεπτα: 19-7, 46-30, 63-40, 80-54
Διαιτητές: Αγραφιώτης Γ.-Δέλλας
ΣΚ Ιωλαννινα (Παπαδόπουλος): Ζαμπέτης 4, Ματσάγγας 4, Δουρούκης 18(4), Τσιτσώνης, Βάσης 3, Ψιλοδημητρακόπουλος, Πατραμάνης, Ξιούρας 2, Σφουγγάρης, Σωτηράκης 25(1), Τσιρώνης, Μπάλλας 24
Μελίκη (Ασλανίδης): Λιόλιος 26(1), Στοΐτσης 7(1), Παπαδόπουλος, Λαπατούρας 8, Ημερίδης 9, Εσπερόγλου, Πειμανίδης, Λέφας 4, Ρογγότης, Μαγάλιος

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ-ΑΡΙΔΑΙΑ 79-74
Τα δεκαλεπτα: 22-13, 35-33, 56-54, 79-74
Διαιτητές: Τζιοπάνος Γ.-Καντερές
Ολυμπιακός Βόλου (Βλιώρας): Μπεκρής 2, Μπούρας, Ίλτσογλου 22 (3), Μπόγδανος 14, Μπουσκολίτης Β. 13(3), Σκαμάγκας 1, Ευτυχίδης 19 (5), Μούμογλου 8.
Αριδαία (Τζιβάνης): Παπαδόπουλος 6, Πέτκος 5, Στρέπκος 4,Πονόπουλος 2, Θωμαΐδης 9, Αβρανίδης 3(1), Γεωργάκης 20 (3), Μακρόπουλος 20 (2), Παουλεάνου 5.

Η βαθμολογία (σε 15 ματς):
1. Αίολος Τρικάλων 26 (12-2) 14
2 Νίκη Βόλου 26 (12-2) 14
——————————
3. ΣΚ Ιωάννινα 24 (10-4) 14
4. Ίκαροι Τρικάλων 23 (9-5) 14
5. ΓΑΣ Μελίκης 22 (8-6) 14
6. Αναγέννηση Καρδίτσας 22 (8-6) 14
7. Τιτάνες Παλαμά 20 (6-8) 14
8. ΑΓΣ Ιωάννινων 20 (6-8) 14
9. Ολυμπιακός Βόλου 19 (6-7) 13
10. Αετοί Βέροιας 19 (6-7) 13
————————————–
11. ΦΟ Αριδαίας 18 (4-10) 14
12. Αριστοτέλης Φλώρινας 17 (3-11) 14
13 Φαίακας Κέρκυρας 12 0-13*. (1μ.) 14

Επόμενη αγωνιστική (16η, 9/2):
Ίκαροι Τρικάλων-Ολυμπιακός Βόλου
Μελίκης-Τιτάνες Παλαμά
ΑΓΣΙ-ΣΚ Ιωάννινα
Νικη Βόλου-Φαίακας Κερκυρας
Αριστοτέλης Φλώρινας-Αίολος Τρικάλων
Αετοί Βέροιας-Αναγέννηση Καρδίτσας

2ος όμιλος Βορρά

Τα αποτελέσματα

Ασπίδα Ξάνθης – Ζέφυρος 76-70
Απόλλων Καλαμαριάς – Ίκαροι Σερρών 41-52
Πανσερραϊκός – ΜΕΝΤ 96-58
Κένταυρος Καλ. – Μέγας Αλέξανδρος 86-69
Μαντουλίδης – Λεύκιππος Ξάνθης 72-84
ΔΕΚΑ – Ελπίς Αμπελοκήπων 55-66
ρεπό: Μακεδονικός

Τα φύλλα αγώνα

ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ – ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝΘΗΣ 72-84
ΔΕΚΑΛΕΠΤΑ: 10-20, 37-41, 47-66, 72-84
Διαιτητές: Λάλλα-Γρηγοριάδης
ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ (Καραμανώλης): Δημητρόπουλος 22(2), Μπάρπας 2, Τάκης 6(1), Φόρογλου 20(5), Βουλκίδης 7(1), Μπακογλίδης, Μαλανδρής 13(1), Ντολόπουλος 1, Στεργιόπουλος, Καπουράνης 1.
ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝΘΗΣ (Βαχαρίδης-Μαγιάννης): Νταβουλτζόπουλος 10, Ιορδάνογλου 7, Στεργίου 6(2), Ιωαννίδης, Σαββίδης, Βοϊβατόπουλος 11, Παϊτάρης 7(1), Νικολόπουλος 7, Μακαρατζής 3(1), Γρούδος 19, Παλλάκης 14.

ΔΕΚΑ – ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 55-66
ΔΕΚΑΛΕΠΤΑ: 19-15, 28-36, 40-47, 55-66
Διαιτητές: Γραικός-Τσάνταλη
ΔΕΚΑ (Κυριαζής): Δημητριάδης 9, Χατζηχρήστος 3, Τσιροπούλης Γ. 2, Τσιροπούλης Μ. 11(3), Παπασάβογλου Αν. 7(1), Θεογιάννης 10(2), Βενετίδης 3(1), Παπασάβογλου Αρ. 10(2), Καλαποθαράκος.
ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ (Γκούμας-Γουλτίδης): Τασούδης 6(2), Φωτόπουλος 5(1), Μπόζιτς 14(2), Σαμαράς 9(2), Μύθιλλος 7, Δημάκης 5(1), Βουλγαράκης 6(1), Μαρκόπουλος 4, Ξηρόπουλος 4, Συμεών 6.

ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ – ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ 41-52
ΔΕΚΑΛΕΠΤΑ: 8-18, 20-32, 32-40, 41-52
Διαιτητές: Μελανίδης-Τοπαλίδης
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ (Καραμουσαλίδης): Βογιατζής Δ. 11(3), Βαρδαβάς, Βογιατζής Λ., Ανδρεάδης 2, Κυφωνίδης 12, Καρασίμος 6, Κεραμάρης 5(1), Κόκκιος 5(1), Γιαννακός, Τσίγκας.
ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ (Ρούλης Π.- Αθανασίου): Γεωργόπουλος, Φραγκούλης, Σιδερίδης 6(2), Καμπέρης 7(1), Δαλαγκόζης 2, Κουτσοκώστας 4, Γκούτζιας 8, Χατζόπουλος, Σταμπουλής, Μπίλιος 5(1), Κακιούζης 20.

ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ – ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 86-69
ΔΕΚΑΛΕΠΤΑ: 26-10, 43-29, 60-52, 86-69
Διαιτητές: Γεωργούλης-Τσάλας
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ (Γιοβάννης): Κωνσταντινίδης 15(2), Βελισσαρίου 13(1), Χατζηλάμπρου 12, Μιχαηλίδης, Φλετούρης, Φουρκιώτης 6(2), Βούκα 13(3), Δασκαλάκης 2, Κιτσούλης 25(2).
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ (Γαλής-Τσαντάκης): Γκολέμας 10, Μαδεμλής 15(1), Γιαχανατζής 3, Ορφανίδης 10(2), Τσιαουσίδης 5(1), Νικολάτος 6, Μακούλης 2, Μέλλιος 6(1), Σακαλάκης, Πισιώτης 2, Χατζηβούρκογλου 6(2), Πολυμένης 4.

ΑΣΠΙΔΑ ΞΑΝΘΗΣ – ΖΕΦΥΡΟΣ 76-70
ΔΕΚΑΛΕΠΤΑ: 26-13, 43-41, 56-56, 76-70
Διαιτητές: Γιαννούλης Α.-Νέδογλου
ΑΣΠΙΔΑ ΞΑΝΘΗΣ (Στεφανίδης-Κασαρτζίδης): Παυλάκης 4, Παπαδάκης 14(3), Δώδος 12(2), Καλαμπάκας 15, Μπόζης 16(2), Ανθης, Κουτσογιάννης 9, Μπουραζάνης 4, Κάλφας 2, Καναράς 2.
ΖΕΦΥΡΟΣ (Αλεξανδρίδης): Αποστόλου 11(3), Κουλαξής 12(1), Ματενίδης 11(2), Γιαννάκης 3(1), Παγωνίδης, Μόρας 14, Μπάμπος, Κατιρτζίδης, Ζωγράφος 12, Σαρρής 7.

Η βαθμολογία (σε 15 αγώνες)
1.Λεύκιππος Ξάνθης 26 (12-2) 14
2. Μακεδονικός 24 (11-2) 13
——————————
3. Πανσερραϊκός 24 (9-5) 14
4. Ίκαροι Σερρών 24 (11-3) (-1) 14
5. ΜΕΝΤ 23 (10-3) 13
6. ΕΛΠΙΣ Αμπελοκήπων 22 (8-6) 14
7. ΔΕΚΑ 20 (6-8) 14
8. Μέγας Αλέξανδρος 19 (5-9) 14
9. ΑΣΠΙΣ Ξάνθης 19 (5-9) 14
10. Κένταυρος Καλλικράτειας 19 (5-9) 14
————————————–
11. Απόλλων Καλαμαριάς 18 (4-10) 14
12. Ζέφυρος 02 17 (4-9) 13
13. Μαντουλίδης 14 (0-14) 14

Επόμενη αγωνιστική (16η, 9/2):
Μακεδονικός-ΑΣΠΙΣ Ξάνθης
ΜΕΝΤ-Απόλλων Καλαμαριάς
Μέγας Αλέξανδρος-Πανσερραϊκός
Λευκιππος Ξάνθης-Κενταυρος Καλλικράτειας
ΔΕΚΑ-Μαντουλίδης
Ζέφυρος 02-ΕΛΠΙΣ Αμπελοκήπων
Ρεπό: Ίκαροι Σερρών

Σχετικά άρθρα