Αναλυτικά όλα τα αποτελέσματα και τα φύλλα αγώνα της 1ης αγωνιστικής στην Α’ φάση του Κυπέλλου Γυναικών:

1ος Όμιλος – Αποτελέσματα

ΑΟ Άργους Δαναοί-Αθηναϊκός 43-68
Πανιώνιος-Εύνικος 68-47
Φοίνικας Π.-Αγ.Παρασκευή 44-51
ΕΦΑΟ Ζωγράφου-Αετός Καλλιθέας 68-34
Αιγέας Χίου-Πρωτέας Βούλας 55-89

Αναλυτικά:

Πανιώνιος-Εύνικος 68-47
Διαιτητές: Παπαδόπουλος Χρ.-Γαρινή
Δεκάλεπτα: 21-15, 33-33, 53-43, 68-47
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ (Χατζηδάκης – Παπασάββας): Κάραλη 5, Γεροστεργίου 18(4), Ταντουρόφσκα 10(1), Σουλτάνη 8, Ρετζεμπέρη 11, Σιγάλα 6, Αξιοπούλου 10, Παύλου.
ΕΥΝΙΚΟΣ (Αντωνοπουλος – Μουζάκης): Παπαδοπούλου 3(1), Μοίρα 6, Ισκιόγλου 6, Τσέρου 12(1), Πετράκη 5(1), Θεοδωρομανωλάκη 16(3), Μετάι, Σκαματζούρα, Δρακοπούλου.

ΑΟ Άργους Δαναοί-Αθηναϊκός 43-68
Διαιτητές: Τσακιράκη-Λάμπος
Δεκάλεπτα: 13-22, 25-34, 32-54, 43-68
ΔΑΝΑΟΙ ΑΡΓΟΥΣ (Σκορδής): Μπενέκη 18, Ζαρόκωστα 7, Αλμπέρτου 2, Μπαρτούτση, Σουλτανίδη 2, Καπετάνιου, Χατζηκωνσταντίνου 2, Παπαμάρκου 3, Μάρα 5 (1), Αρβανίτη 4.
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ (Παναγοπουλος): Μήτσα, Κλείτσα 7 (1), Καμμένου 4, Ευμορφοπούλου 11 (1), Κουτσιρίμπα, Τριαντάφυλλου 2, Καρυοφύλλη, Καλημερη 22, Σάββα 2, Χελιώτη 12, Οικονομάκη 8, Τάρλα.

Φοίνικας Πειραιά-Αγία Παρασκευή 44-51
Διαιτητές: Σιδέρης-Νικολοπούλου
Δεκάλεπτα 11-18,18-32,29-45,44-51
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ (Αραπης, Καραγάνης): Γιγουρτάκη, Ξεπαπαδέα, Δανδουλάκη Αλ., Βράκα 12(1), Καψοκολη 2, Κουταλιανου 1, Οικονομόπουλου 5(1),Μαγγίνα 14, Δανδουλακη Μαρ. 10.
ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (Γκουζίνη): Κασδαγλή 2, Στούπα 13(1), Σιγιέργη 5, Κοντογιάννη 4(1), Γρίσπου 17, Παπαντώνη, Πετυχάκη 8, Κριμιτζά 2, Κορμπου.

ΕΦΑΟ Ζωγράφου-Αετός Καλλιθέας 68-34
Διαιτητές: Γεράνιος – Λαζόγκα
Δεκάλεπτα: 18-11, 34-21, 58-28, 68-34
ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ (Βερροιόπουλος – Φατούρος): Κυρίου 4, Μπαλαμπάνη, Μούκα, Βαμβακά 20, Μάνου 2, Ζουρνή 15, Κεσσέ 6, Στεφανίδου 6(2), Κουρούβανη, Γκιουρτζίδου 4, Χόνι 2, Μυλωνάκη 9(1).
ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ (Σταυρακόπουλος – Μηνάς): Γραμματικού 7(1), Παπαδοκοκκολάκη 2, Μηνά 7(1), Αντωνιάδου 5, Σανταμούρη, Κουτσοδήμου 4, Ντυρμισι, Καραγιαννάκη 4(1), Νάκου, Κατσουχεράκη 3(1), Δρακοπούλου 2, Μωραϊτη.

Αιγέας Χίου – Πρωτέας Βούλας 55-89
Διαιτητές: Χουγιάζος-Κωτσακόπουλος
Δεκάλεπτα: 18-13, 29-41, 44-65, 55-89
ΑΙΓΕΑΣ ΧΙΟΥ (Γιασεμής-Γαλάτουλας) Λοίζου3(1), Δάνδουλα, Καρατζάνου 4, Ζαννάρα, Παπαδοπούλου 8, Τόσκα 14(1), Φιλλιπάκη 1, Κοματσιούλη 11(3), Μπαμπικέρ 4, Γιασεμή 7(1), Κρουσουλούδη 2, Άγκο.
ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ (Τσεμπέρης) Χατζηβασιλείου 5(1), Κήτσιου 7, Θεοδώρου 17(2), Κολλάτου 14(3), Μπουντούρη 9, Χατζηγιακουμή 14, Σακελλαρίου 4, Αναστασοπούλου Χ 12, Αναστασοπούλου Μ 5, Καλογετιά 2.

Κύπελλο Γυναικών: 2ος Όμιλος – Αποτελέσματα

Ολύμπια Λάρισας – Πανσερραϊκός 54-60
Πιερικός Αρχέλαος – ΑΕ Πυλαίας 63-76
Απόλλων Καλ.-Άρης 41-66
Πανόραμα-Παναθλητικός 45-69
Ηρακλής-Αναγέννηση ΝΡ 50-46
ΜΕΝΤ-Ασπίς Ξάνθης 47-49

Αναλυτικά:

Ολύμπια Λάρισας – Πανσερραϊκός 54-60
Διαιτητές: Γιαννούλης Στ.-Τσάλας
Δεκάλεπτα: 14-14, 28-38, 42-44, 54-60
ΟΛΥΜΠΙΑ ΛΑΡΙΣΑΣ (Λότφι): Τζέλιου, Μοδέα 13, Λιάσκου 9(1), Μιχαηλίδου 6, Πατούνη 11(1), Κουτσουνούρη 15, Κλεισιάρη.
ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ (Καρατσομπάνης): Χωλοπούλου Σ. 11(1), Γαϊτάνη 14(3), Τσάντα 6, Μπακιρτζίδου 11, Θανοπούλου 5(1), Πελτέκη 11, Πιτσιάβα 2, Γκανάτσιου, Δαμιανάκου, Κεφαλά, Βάννα.

Πιερικός Αρχέλαος – ΑΕ Πυλαίας 63-76
Διαιτητές: Γιατρόπουλος-Γκέκας
Δεκάλεπτα: 18-20, 35-35, 52-55, 63-76
ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΑΛΟΣ (Χατζηιωάννου-Ξηρομερίτης): Καραλή 2, Κογκετσίδου 2, Κολέογλου 16(3), Μάντσου 12(2), Καρανικόλα 2, Μάντη, Δημολιού, Μπαγκλαρίδου, Μπουμπουλέντρα 16(1), Καρατάσιου 12(1), Παπαζιώγα, Καζαναράκη 1.
ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ (Λίτσου): Χρυσοστομίδου 1, Αντωνιάδου 18(3), Αρσένογλου 3(1), Γράψα 12(1), Λάλου 19, Τζιαμπάζη 3(1), Πετρίδου 9(1), Παπαρδέλα 2, Πουλάκη, Δεληγιάννη 9.

Απόλλων Καλαμαριάς – Αρης 41-66
Διαιτητές: Καντερές-Κωνής
Δεκάλεπτα: 13-20, 20-33, 33-51, 41-66
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ (Καρακασίδου): Οικονόμου 3, Σιφναίου 6 , Παλάνη 7(1), Φλώρου 4, Ιγγλέζου 7(1), Διαμαντίδου 5, Καϊμακτσή 9(1), Μαϊδάτση, Τσιπίδου.
ΑΡΗΣ (Συρόπουλος): Μαρίνη 14(2), Παπαϊωάννου 7, Τσαμπούρη 8(2), Λυκίδου, Νταουντάκη, Ευσταθίου, Σλούκα 22(1), Βεντούρα 4, Κουλιού 2, Νάστου 9 , Λαζαρίδου, Δροσούνη.

ΑΣ Πανόραμα – Παναθλητικός 45-69
Διαιτητές: Παπαδοπούλου Κ.-Τσάνταλη
Δεκάλεπτα: 4-20, 16-31, 31-46, 45-69
ΑΣ Πανόραμα (Μαυρίδης): Καζαντζή Β. 12(4), Αραμπατζή 4, Νάκη, Καζαντζή Σ. 9(1), Σιακαβάρα, Σταματιάδου 8, Αβραμίδου 2, Δαιμονάκου 7, Βασλαματζή 3, Χατζηθεοδώρου.
Παναθλητικός (Διαβολεμένου-Γιαννάτση): Χαιριστανίδου 13, Σταμπή 2, Γιαννοπούλου 7, Μπαξεβάνου 3(1), Τράντα 14, Σταματάκη, Μπασσιά 2, Γράψα 5(1), Βαντσιούρη 4, Καραμπατζάκη 17(1), Σιδηροπούλου 2, Αντωνίου Ι.

Ηρακλής – Αναγέννηση Ν.Ρ. 50-46
Διαιτητές: Αναστασιάδης-Θρασυβουλίδης
Δεκάλεπτα: 19-18, 26-31, 37-35, 50-46
ΗΡΑΚΛΗΣ (Λαμπρόπουλος-Κατωπόδη): Τζίκου 9, Κλιματσάκη 10(1), Παγκαλίδου, Σακουλάκη 10(1), Γιαννούδη 10, Πετρίδου, Μαργαρίτη, Βασιλειάδου 11(1), Θωμά.
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣ ΝΕΟΥ ΡΥΣΙΟΥ (Μύρβαλη): Μπαλλά 3, Κωστανάκη 15(2), Σουλιώτη, Τσαλή 4, Καλογρίδου 2, Καλομιτσίνη 9, Κανέλλογλου, Βατσιτσίδου 7(1), Παπαδάκη 4, Κουλουμπή 2.

ΜΕΝΤ – Ασπίδα Ξάνθης 47-49
Διαιτητές: Χατζηκώστας-Τοπαλίδης Κ.
Δεκάλεπτα: 14-10, 32-28, 35-41, 47-49
ΜΕΝΤ (Τζιότζιος): Μουμτζή 19(1), Θώμογλου 2, Φίλιου, Κουλακιώτη 2, Γιαννουσίου 6, Μπερμπέρη, Τζιότζιου 12(1), Μπουντούκα 4, Αβρονιδάκη 2.
ΑΣΠΙΔΑ ΞΑΝΘΗΣ (Καρά Αχμέτ): Παυλάκη 2, Καραλίδου Σ. 11(1), Μεχμέτ-Ουστά 2, Μαμαλίγκατζη 9(1), Καραλή 2, Αντώνογλου 2, Πετρίδου 2, Μωυσένκου, Σουλιώτη 6, Καραλίδου Β. 3(1), Χαλκίδου 4, Καρακώστα 6.

2η Αγωνιστική – Κυριακή 22 Σεπτεμβρίου

1ος Ομιλος
ΕΦΑΟ Ζωγράφου- Πρωτέας Βούλας
Αγία Παρασκευή- Πανιώνιος

2ος Ομιλος
Πανσερραϊκός- Παναθλητικός Συκεών
Άρης- Ηρακλής

Σχετικά άρθρα