Αναλυτικά το πρόγραμμα του Α, Β και Γ ομίλου Νότου της Γ’ Εθνικής για την νέα σεζόν έχει ως εξής:

1ος ΟΜΙΛΟΣ ΝΟΤΟΥ

1η Αγωνιστική – 18/10/20
Ρεπό: ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΣΦΑ
ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ ΓΕ – ΑΣ ΣΦΗΚΑ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ
ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
ΕΑ ΠΑΤΡΩΝ – ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ
ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ – ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΑΓΥΙΑΣ ΠΑΤ
ΓΑΕΤ ΔΙΩΝ “Ο ΚΥΠΑΡΙΣ – ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ

2η Αγωνιστική – 25/10/20
Ρεπό: ΓΑΕΤ ΔΙΩΝ “Ο ΚΥΠΑΡΙΣΣΕΥΣ”
ΑΣ ΣΦΗΚΑ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΣΦ
ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ – ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ ΓΕ
ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ – ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΑΓΥΙΑΣ ΠΑΤ – ΕΑ ΠΑΤΡΩΝ
ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ – ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ

3η Αγωνιστική – 01/11/20
Ρεπό: ΑΣ ΣΦΗΚΑ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΣΦ – ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ ΓΕ – ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ
ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΑΓΥΙΑΣ ΠΑΤ
ΕΑ ΠΑΤΡΩΝ – ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ
ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ – ΓΑΕΤ ΔΙΩΝ “Ο ΚΥΠΑΡΙΣ

4η Αγωνιστική – 08/11/20
Ρεπό: ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ
ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΣΦ
ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΑΓΥΙΑΣ ΠΑΤ – ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ ΓΕ
ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ – ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
ΓΑΕΤ ΔΙΩΝ “Ο ΚΥΠΑΡΙΣ – ΕΑ ΠΑΤΡΩΝ
ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ – ΑΣ ΣΦΗΚΑ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ

5η Αγωνιστική – 15/11/20
Ρεπό: ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΣΦ – ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΑΓΥΙΑΣ ΠΑΤ
ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ ΓΕ – ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ
ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΓΑΕΤ ΔΙΩΝ “Ο ΚΥΠΑΡΙΣ
ΕΑ ΠΑΤΡΩΝ – ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ
ΑΣ ΣΦΗΚΑ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ – ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ

6η Αγωνιστική – 22/11/20
Ρεπό: ΕΑ ΠΑΤΡΩΝ
ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΣΦ
ΓΑΕΤ ΔΙΩΝ “Ο ΚΥΠΑΡΙΣ – ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ ΓΕ
ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ – ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΑΓΥΙΑΣ ΠΑΤ – ΑΣ ΣΦΗΚΑ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ
ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ – ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ

7η Αγωνιστική – 29/11/20
Ρεπό: ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΣΦ – ΓΑΕΤ ΔΙΩΝ “Ο ΚΥΠΑΡΙΣ
ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ ΓΕ – ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ
ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΕΑ ΠΑΤΡΩΝ
ΑΣ ΣΦΗΚΑ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ – ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ
ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ – ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΑΓΥΙΑΣ ΠΑΤ

8η Αγωνιστική – 06/12/20
Ρεπό: ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΣΦ
ΕΑ ΠΑΤΡΩΝ – ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ ΓΕ
ΓΑΕΤ ΔΙΩΝ “Ο ΚΥΠΑΡΙΣ – ΑΣ ΣΦΗΚΑ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ
ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ – ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΑΓΥΙΑΣ ΠΑΤ – ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ

9η Αγωνιστική – 13/12/20
Ρεπό: ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΑΓΥΙΑΣ ΠΑΤΡΩΝ
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΣΦ – ΕΑ ΠΑΤΡΩΝ
ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ ΓΕ – ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
ΑΣ ΣΦΗΚΑ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ – ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ
ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ – ΓΑΕΤ ΔΙΩΝ “Ο ΚΥΠΑΡΙΣ
ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ – ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ

10η Αγωνιστική – 20/12/20
Ρεπό: ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ ΓΕ
ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΣΦ
ΕΑ ΠΑΤΡΩΝ – ΑΣ ΣΦΗΚΑ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ
ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ – ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
ΓΑΕΤ ΔΙΩΝ “Ο ΚΥΠΑΡΙΣ – ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ
ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ – ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΑΓΥΙΑΣ ΠΑΤ

11η Αγωνιστική – 10/01/21
Ρεπό: ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΣΦ – ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ ΓΕ
ΑΣ ΣΦΗΚΑ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ – ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ – ΕΑ ΠΑΤΡΩΝ
ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ – ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ
ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΑΓΥΙΑΣ ΠΑΤ – ΓΑΕΤ ΔΙΩΝ “Ο ΚΥΠΑΡΙΣ

12η Αγωνιστική – 24/01/21
Ρεπό: ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΣΦΑ
ΑΣ ΣΦΗΚΑ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ – ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ ΓΕ
ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ – ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ – ΕΑ ΠΑΤΡΩΝ
ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΑΓΥΙΑΣ ΠΑΤ – ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ
ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ – ΓΑΕΤ ΔΙΩΝ “Ο ΚΥΠΑΡΙΣ

13η Αγωνιστική – 31/01/21
Ρεπό: ΓΑΕΤ ΔΙΩΝ “Ο ΚΥΠΑΡΙΣΣΕΥΣ”
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΣΦ – ΑΣ ΣΦΗΚΑ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ
ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ ΓΕ – ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ
ΕΑ ΠΑΤΡΩΝ – ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΑΓΥΙΑΣ ΠΑΤ
ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ – ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ

14η Αγωνιστική – 07/02/21
Ρεπό: ΑΣ ΣΦΗΚΑ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ
ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΣΦ
ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ – ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ ΓΕ
ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΑΓΥΙΑΣ ΠΑΤ – ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ – ΕΑ ΠΑΤΡΩΝ
ΓΑΕΤ ΔΙΩΝ “Ο ΚΥΠΑΡΙΣ – ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ

15η Αγωνιστική – 21/02/21
Ρεπό: ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΣΦ – ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ
ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ ΓΕ – ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΑΓΥΙΑΣ ΠΑΤ
ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ
ΕΑ ΠΑΤΡΩΝ – ΓΑΕΤ ΔΙΩΝ “Ο ΚΥΠΑΡΙΣ
ΑΣ ΣΦΗΚΑ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ – ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ

16η Αγωνιστική – 28/02/21
Ρεπό: ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΑΓΥΙΑΣ ΠΑΤ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΣΦ
ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ – ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ ΓΕ
ΓΑΕΤ ΔΙΩΝ “Ο ΚΥΠΑΡΙΣ – ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ – ΕΑ ΠΑΤΡΩΝ
ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ – ΑΣ ΣΦΗΚΑ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ

17η Αγωνιστική – 07/03/21
Ρεπό: ΕΑ ΠΑΤΡΩΝ
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΣΦ – ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ
ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ ΓΕ – ΓΑΕΤ ΔΙΩΝ “Ο ΚΥΠΑΡΙΣ
ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ
ΑΣ ΣΦΗΚΑ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ – ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΑΓΥΙΑΣ ΠΑΤ
ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ – ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ

18η Αγωνιστική – 21/03/21
Ρεπό: ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ
ΓΑΕΤ ΔΙΩΝ “Ο ΚΥΠΑΡΙΣ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΣΦ
ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ – ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ ΓΕ
ΕΑ ΠΑΤΡΩΝ – ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ – ΑΣ ΣΦΗΚΑ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ
ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΑΓΥΙΑΣ ΠΑΤ – ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ

19η Αγωνιστική – 28/03/21
Ρεπό: ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΣΦ – ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ
ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ ΓΕ – ΕΑ ΠΑΤΡΩΝ
ΑΣ ΣΦΗΚΑ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ – ΓΑΕΤ ΔΙΩΝ “Ο ΚΥΠΑΡΙΣ
ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ – ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ
ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ – ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΑΓΥΙΑΣ ΠΑΤΡΩΝ

20η Αγωνιστική – 04/04/21
Ρεπό: ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΑΓΥΙΑΣ ΠΑΤΡΩΝ
ΕΑ ΠΑΤΡΩΝ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΣΦ
ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ ΓΕ
ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ – ΑΣ ΣΦΗΚΑ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ
ΓΑΕΤ ΔΙΩΝ “Ο ΚΥΠΑΡΙΣ – ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ – ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ

21η Αγωνιστική – 11/04/21
Ρεπό: ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ ΓΕ
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΣΦ – ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
ΑΣ ΣΦΗΚΑ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ – ΕΑ ΠΑΤΡΩΝ
ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ – ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ
ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ – ΓΑΕΤ ΔΙΩΝ “Ο ΚΥΠΑΡΙΣ
ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΑΓΥΙΑΣ ΠΑΤ – ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ

22η Αγωνιστική – 18/04/21
Ρεπό: ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ
ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ ΓΕ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΣΦ
ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΑΣ ΣΦΗΚΑ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ
ΕΑ ΠΑΤΡΩΝ – ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ – ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ

ΓΑΕΤ ΔΙΩΝ “Ο ΚΥΠΑΡΙΣ – ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΑΓΥΙΑΣ ΠΑΤΡΩΝ


2ος ΟΜΙΛΟΣ ΝΟΤΟΥ

1η Αγωνιστική – 18/10/20
Ρεπό: ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ
ΑΠΣ ΠΑΠΑΔΟΣ ΓΕΡΑΣ – ΦΟ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ
ΑΟΦ ΠΟΡΦΥΡΑΣ – ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ
ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΑΕ ΕΞΩ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ
ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ – ΑΟΝΣ “Ο ΜΙΛΩΝ”
ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ – ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ ΑΣ

2η Αγωνιστική – 25/10/20
Ρεπό: ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ
ΦΟ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ – ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ
ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ – ΑΠΣ ΠΑΠΑΔΟΣ ΓΕΡΑΣ
ΑΕ ΕΞΩ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ – ΑΟΦ ΠΟΡΦΥΡΑΣ
ΑΟΝΣ “Ο ΜΙΛΩΝ” – ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ ΑΣ – ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ

3η Αγωνιστική – 01/11/20
Ρεπό: ΦΟ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ
ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ – ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ
ΑΠΣ ΠΑΠΑΔΟΣ ΓΕΡΑΣ – ΑΕ ΕΞΩ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ
ΑΟΦ ΠΟΡΦΥΡΑΣ – ΑΟΝΣ “Ο ΜΙΛΩΝ”
ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ ΑΣ
ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ – ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ

4η Αγωνιστική – 08/11/20
Ρεπό: ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ
ΑΕ ΕΞΩ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ – ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ
ΑΟΝΣ “Ο ΜΙΛΩΝ” – ΑΠΣ ΠΑΠΑΔΟΣ ΓΕΡΑΣ
ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ ΑΣ – ΑΟΦ ΠΟΡΦΥΡΑΣ
ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ – ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ – ΦΟ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ

5η Αγωνιστική – 15/11/20
Ρεπό: ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ
ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ – ΑΟΝΣ “Ο ΜΙΛΩΝ”
ΑΠΣ ΠΑΠΑΔΟΣ ΓΕΡΑΣ – ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ ΑΣ
ΑΟΦ ΠΟΡΦΥΡΑΣ – ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ
ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ
ΦΟ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ – ΑΕ ΕΞΩ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ

6η Αγωνιστική – 22/11/20
Ρεπό: ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ ΑΣ – ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ
ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ – ΑΠΣ ΠΑΠΑΔΟΣ ΓΕΡΑΣ
ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ – ΑΟΦ ΠΟΡΦΥΡΑΣ
ΑΟΝΣ “Ο ΜΙΛΩΝ” – ΦΟ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ
ΑΕ ΕΞΩ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ – ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ

7η Αγωνιστική – 29/11/20
Ρεπό: ΑΕ ΕΞΩ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ
ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ – ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ
ΑΠΣ ΠΑΠΑΔΟΣ ΓΕΡΑΣ – ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ
ΑΟΦ ΠΟΡΦΥΡΑΣ – ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΦΟ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ – ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ ΑΣ
ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ – ΑΟΝΣ “Ο ΜΙΛΩΝ”

8η Αγωνιστική – 06/12/20
Ρεπό: ΑΟΦ ΠΟΡΦΥΡΑΣ
ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ – ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ
ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΑΠΣ ΠΑΠΑΔΟΣ ΓΕΡΑΣ
ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ – ΦΟ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ
ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ ΑΣ – ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ
ΑΟΝΣ “Ο ΜΙΛΩΝ” – ΑΕ ΕΞΩ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ

9η Αγωνιστική – 13/12/20
Ρεπό: ΑΟΝΣ “Ο ΜΙΛΩΝ”
ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ – ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΑΠΣ ΠΑΠΑΔΟΣ ΓΕΡΑΣ – ΑΟΦ ΠΟΡΦΥΡΑΣ
ΦΟ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ – ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ
ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ – ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ
ΑΕ ΕΞΩ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ – ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ ΑΣ

10η Αγωνιστική – 20/12/20
Ρεπό: ΑΠΣ ΠΑΠΑΔΟΣ ΓΕΡΑΣ
ΑΟΦ ΠΟΡΦΥΡΑΣ – ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ
ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΦΟ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ
ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ – ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ
ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ – ΑΕ ΕΞΩ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ
ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ ΑΣ – ΑΟΝΣ “Ο ΜΙΛΩΝ”

11η Αγωνιστική – 10/01/21
Ρεπό: ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ ΑΣ
ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ – ΑΠΣ ΠΑΠΑΔΟΣ ΓΕΡΑΣ
ΦΟ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ – ΑΟΦ ΠΟΡΦΥΡΑΣ
ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ – ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΑΕ ΕΞΩ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ – ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ
ΑΟΝΣ “Ο ΜΙΛΩΝ” – ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ

12η Αγωνιστική – 24/01/21
Ρεπό: ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ
ΦΟ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ – ΑΠΣ ΠΑΠΑΔΟΣ ΓΕΡΑΣ
ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ – ΑΟΦ ΠΟΡΦΥΡΑΣ
ΑΕ ΕΞΩ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ – ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΑΟΝΣ “Ο ΜΙΛΩΝ” – ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ
ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ ΑΣ – ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ

13η Αγωνιστική – 31/01/21
Ρεπό: ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ
ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ – ΦΟ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ
ΑΠΣ ΠΑΠΑΔΟΣ ΓΕΡΑΣ – ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ
ΑΟΦ ΠΟΡΦΥΡΑΣ – ΑΕ ΕΞΩ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ
ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΑΟΝΣ “Ο ΜΙΛΩΝ”
ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ – ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ ΑΣ

14η Αγωνιστική – 07/02/21
Ρεπό: ΦΟ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ
ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ – ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ
ΑΕ ΕΞΩ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ – ΑΠΣ ΠΑΠΑΔΟΣ ΓΕΡΑΣ
ΑΟΝΣ “Ο ΜΙΛΩΝ” – ΑΟΦ ΠΟΡΦΥΡΑΣ
ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ ΑΣ – ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ – ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ

15η Αγωνιστική – 21/02/21
Ρεπό: ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ
ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ – ΑΕ ΕΞΩ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ
ΑΠΣ ΠΑΠΑΔΟΣ ΓΕΡΑΣ – ΑΟΝΣ “Ο ΜΙΛΩΝ”
ΑΟΦ ΠΟΡΦΥΡΑΣ – ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ ΑΣ
ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ
ΦΟ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ – ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ

16η Αγωνιστική – 28/02/21
Ρεπό: ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ
ΑΟΝΣ “Ο ΜΙΛΩΝ” – ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ
ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ ΑΣ – ΑΠΣ ΠΑΠΑΔΟΣ ΓΕΡΑΣ
ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ – ΑΟΦ ΠΟΡΦΥΡΑΣ
ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ – ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΑΕ ΕΞΩ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ – ΦΟ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ

17η Αγωνιστική – 07/03/21
Ρεπό: ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ – ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ ΑΣ
ΑΠΣ ΠΑΠΑΔΟΣ ΓΕΡΑΣ – ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ
ΑΟΦ ΠΟΡΦΥΡΑΣ – ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ
ΦΟ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ – ΑΟΝΣ “Ο ΜΙΛΩΝ”
ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ – ΑΕ ΕΞΩ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ

18η Αγωνιστική – 21/03/21
Ρεπό: ΑΕ ΕΞΩ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ
ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ – ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ
ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ – ΑΠΣ ΠΑΠΑΔΟΣ ΓΕΡΑΣ
ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΑΟΦ ΠΟΡΦΥΡΑΣ
ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ ΑΣ – ΦΟ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ
ΑΟΝΣ “Ο ΜΙΛΩΝ” – ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ

19η Αγωνιστική – 28/03/21
Ρεπό: ΑΟΦ ΠΟΡΦΥΡΑΣ
ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ – ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ
ΑΠΣ ΠΑΠΑΔΟΣ ΓΕΡΑΣ – ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΦΟ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ – ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ
ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ – ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ ΑΣ
ΑΕ ΕΞΩ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ – ΑΟΝΣ “Ο ΜΙΛΩΝ”

20η Αγωνιστική – 04/04/21
Ρεπό: ΑΟΝΣ “Ο ΜΙΛΩΝ”
ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ
ΑΟΦ ΠΟΡΦΥΡΑΣ – ΑΠΣ ΠΑΠΑΔΟΣ ΓΕΡΑΣ
ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ – ΦΟ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ
ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ – ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ
ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ ΑΣ – ΑΕ ΕΞΩ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ

21η Αγωνιστική – 11/04/21
Ρεπό: ΑΠΣ ΠΑΠΑΔΟΣ ΓΕΡΑΣ
ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ – ΑΟΦ ΠΟΡΦΥΡΑΣ
ΦΟ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ – ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ – ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ
ΑΕ ΕΞΩ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ – ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ
ΑΟΝΣ “Ο ΜΙΛΩΝ” – ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ ΑΣ

22η Αγωνιστική – 18/04/21
Ρεπό: ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ ΑΣ
ΑΠΣ ΠΑΠΑΔΟΣ ΓΕΡΑΣ – ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ
ΑΟΦ ΠΟΡΦΥΡΑΣ – ΦΟ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ
ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ
ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ – ΑΕ ΕΞΩ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ
ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ – ΑΟΝΣ “Ο ΜΙΛΩΝ”

3ος ΟΜΙΛΟΣ ΝΟΤΟΥ

1η Αγωνιστική – 18/10/20
ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ – ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ
ΚΑΠ – ΑΣ ΤΗΡΩΝ ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡΩΝ
ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟ – ΑΕ ΚΑΡΛΟΒΑΣΟΥ
ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙ – ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ – ΑΕ ΔΙΚΑΙΟΥ ΚΩ
ΑΣ ΠΕΡΑ – ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ

2η Αγωνιστική – 25/10/20
ΑΣ ΤΗΡΩΝ ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡΩΝ – ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ
ΑΕ ΚΑΡΛΟΒΑΣΟΥ – ΚΑΠ
ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ – ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟ
ΑΕ ΔΙΚΑΙΟΥ ΚΩ – ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙ
ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ
ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ – ΑΣ ΠΕΡΑ

3η Αγωνιστική – 01/11/20
ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ – ΑΕ ΚΑΡΛΟΒΑΣΟΥ
ΚΑΠ – ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟ – ΑΕ ΔΙΚΑΙΟΥ ΚΩ
ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙ – ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ
ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ – ΑΣ ΠΕΡΑ
ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ – ΑΣ ΤΗΡΩΝ ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡΩΝ

4η Αγωνιστική – 08/11/20
ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ – ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ
ΑΕ ΔΙΚΑΙΟΥ ΚΩ – ΚΑΠ
ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟ
ΑΣ ΠΕΡΑ – ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙ
ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ – ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ
ΑΕ ΚΑΡΛΟΒΑΣΟΥ – ΑΣ ΤΗΡΩΝ ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡΩΝ

5η Αγωνιστική – 15/11/20
ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ – ΑΕ ΔΙΚΑΙΟΥ ΚΩ
ΚΑΠ – ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ
ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟ – ΑΣ ΠΕΡΑ
ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙ – ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ
ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ – ΑΕ ΚΑΡΛΟΒΑΣΟΥ
ΑΣ ΤΗΡΩΝ ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡΩΝ – ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ

6η Αγωνιστική – 22/11/20
ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ
ΑΣ ΠΕΡΑ – ΚΑΠ
ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ – ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟ
ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙ – ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ
ΑΕ ΔΙΚΑΙΟΥ ΚΩ – ΑΣ ΤΗΡΩΝ ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡΩΝ
ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ – ΑΕ ΚΑΡΛΟΒΑΣΟΥ

7η Αγωνιστική – 29/11/20
ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ – ΑΣ ΠΕΡΑ
ΚΑΠ – ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ
ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟ – ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙ
ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ – ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
ΑΣ ΤΗΡΩΝ ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡΩΝ – ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ
ΑΕ ΚΑΡΛΟΒΑΣΟΥ – ΑΕ ΔΙΚΑΙΟΥ ΚΩ

8η Αγωνιστική – 06/12/20
ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ – ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ
ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙ – ΚΑΠ
ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟ – ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ
ΑΣ ΠΕΡΑ – ΑΣ ΤΗΡΩΝ ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡΩΝ
ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΑΕ ΚΑΡΛΟΒΑΣΟΥ
ΑΕ ΔΙΚΑΙΟΥ ΚΩ – ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ

9η Αγωνιστική – 13/12/20
ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ – ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙ
ΚΑΠ – ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟ
ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ – ΑΕ ΔΙΚΑΙΟΥ ΚΩ
ΑΣ ΤΗΡΩΝ ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡΩΝ – ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ
ΑΕ ΚΑΡΛΟΒΑΣΟΥ – ΑΣ ΠΕΡΑ
ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ – ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ

10η Αγωνιστική – 20/12/20
ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟ – ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ
ΚΑΠ – ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ
ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙ – ΑΣ ΤΗΡΩΝ ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡΩΝ
ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ – ΑΕ ΚΑΡΛΟΒΑΣΟΥ
ΑΣ ΠΕΡΑ – ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΑΕ ΔΙΚΑΙΟΥ ΚΩ

11η Αγωνιστική – 10/01/21
ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ – ΚΑΠ
ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ – ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ
ΑΣ ΤΗΡΩΝ ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡΩΝ – ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟ
ΑΕ ΚΑΡΛΟΒΑΣΟΥ – ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙ
ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ – ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ
ΑΕ ΔΙΚΑΙΟΥ ΚΩ – ΑΣ ΠΕΡΑ

12η Αγωνιστική – 24/01/21
ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ – ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ
ΑΣ ΤΗΡΩΝ ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡΩΝ – ΚΑΠ
ΑΕ ΚΑΡΛΟΒΑΣΟΥ – ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟ
ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ – ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙ
ΑΕ ΔΙΚΑΙΟΥ ΚΩ – ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ
ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΑΣ ΠΕΡΑ

13η Αγωνιστική – 31/01/21
ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ – ΑΣ ΤΗΡΩΝ ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡΩΝ
ΚΑΠ – ΑΕ ΚΑΡΛΟΒΑΣΟΥ
ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟ – ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙ – ΑΕ ΔΙΚΑΙΟΥ ΚΩ
ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ – ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ
ΑΣ ΠΕΡΑ – ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ

14η Αγωνιστική – 07/02/21
ΑΕ ΚΑΡΛΟΒΑΣΟΥ – ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ
ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ – ΚΑΠ
ΑΕ ΔΙΚΑΙΟΥ ΚΩ – ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟ
ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙ
ΑΣ ΠΕΡΑ – ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ
ΑΣ ΤΗΡΩΝ ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡΩΝ – ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ

15η Αγωνιστική – 21/02/21
ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ – ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
ΚΑΠ – ΑΕ ΔΙΚΑΙΟΥ ΚΩ
ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟ – ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ
ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙ – ΑΣ ΠΕΡΑ
ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ – ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ
ΑΣ ΤΗΡΩΝ ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡΩΝ – ΑΕ ΚΑΡΛΟΒΑΣΟΥ

16η Αγωνιστική – 28/02/21
ΑΕ ΔΙΚΑΙΟΥ ΚΩ – ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ
ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΚΑΠ
ΑΣ ΠΕΡΑ – ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟ
ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ – ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙ
ΑΕ ΚΑΡΛΟΒΑΣΟΥ – ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ
ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ – ΑΣ ΤΗΡΩΝ ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡΩΝ

17η Αγωνιστική – 07/03/21
ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ – ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ
ΚΑΠ – ΑΣ ΠΕΡΑ
ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟ – ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ
ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ – ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙ
ΑΣ ΤΗΡΩΝ ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡΩΝ – ΑΕ ΔΙΚΑΙΟΥ ΚΩ
ΑΕ ΚΑΡΛΟΒΑΣΟΥ – ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ

18η Αγωνιστική – 21/03/21
ΑΣ ΠΕΡΑ – ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ
ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ – ΚΑΠ
ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙ – ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟ
ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ – ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ
ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΑΣ ΤΗΡΩΝ ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡΩΝ
ΑΕ ΔΙΚΑΙΟΥ ΚΩ – ΑΕ ΚΑΡΛΟΒΑΣΟΥ

19η Αγωνιστική – 28/03/21
ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ – ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ
ΚΑΠ – ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙ
ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ – ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟ
ΑΣ ΤΗΡΩΝ ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡΩΝ – ΑΣ ΠΕΡΑ
ΑΕ ΚΑΡΛΟΒΑΣΟΥ – ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ
ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ – ΑΕ ΔΙΚΑΙΟΥ ΚΩ

20η Αγωνιστική – 04/04/21
ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙ – ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ
ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟ – ΚΑΠ
ΑΕ ΔΙΚΑΙΟΥ ΚΩ – ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ
ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ – ΑΣ ΤΗΡΩΝ ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡΩΝ
ΑΣ ΠΕΡΑ – ΑΕ ΚΑΡΛΟΒΑΣΟΥ
ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ

21η Αγωνιστική – 11/04/21
ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ – ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟ
ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ – ΚΑΠ
ΑΣ ΤΗΡΩΝ ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡΩΝ – ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙ
ΑΕ ΚΑΡΛΟΒΑΣΟΥ – ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ
ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ – ΑΣ ΠΕΡΑ
ΑΕ ΔΙΚΑΙΟΥ ΚΩ – ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ

22η Αγωνιστική – 18/04/21
ΚΑΠ – ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ
ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ
ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟ – ΑΣ ΤΗΡΩΝ ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡΩΝ
ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙ – ΑΕ ΚΑΡΛΟΒΑΣΟΥ
ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ – ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
ΑΣ ΠΕΡΑ – ΑΕ ΔΙΚΑΙΟΥ ΚΩ

1ος ΟΜΙΛΟΣ ΒΟΡΡΑ

1η Αγωνιστική – 18/10/20

Ρεπό: ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΓΣ ΑΛΜΥΡΟΥ – ΛΕΩΝ ΑΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ
ΓΣ ΠΑΛΑΜΑ “ΟΙ ΤΙΤΑΝΕ – ΓΣ ΓΟΜΦΟΙ
ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ – ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΙΣ ΛΑΜΙΑ
ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤ – ΓΣ ΑΜΠΕΛΩΝΑ 1986
ΑΕ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ “ΑΧΕΡΩ – ΑΟ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝ

2η Αγωνιστική – 25/10/20

Ρεπό: ΑΕ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ “ΑΧΕΡΩΝ”
ΛΕΩΝ ΑΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΓΣ ΓΟΜΦΟΙ – ΓΣ ΑΛΜΥΡΟΥ
ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΙΣ ΛΑΜΙΑ – ΓΣ ΠΑΛΑΜΑ “ΟΙ ΤΙΤΑΝΕ
ΓΣ ΑΜΠΕΛΩΝΑ 1986 – ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ
ΑΟ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝ – ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤ

3η Αγωνιστική – 01/11/20

Ρεπό: ΛΕΩΝ ΑΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ
ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – ΓΣ ΓΟΜΦΟΙ
ΓΣ ΑΛΜΥΡΟΥ – ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΙΣ ΛΑΜΙΑ
ΓΣ ΠΑΛΑΜΑ “ΟΙ ΤΙΤΑΝΕ – ΓΣ ΑΜΠΕΛΩΝΑ 1986
ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ – ΑΟ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝ
ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤ – ΑΕ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ “ΑΧΕΡΩ

4η Αγωνιστική – 08/11/20

Ρεπό: ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΙΣ ΛΑΜΙΑ – ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΓΣ ΑΜΠΕΛΩΝΑ 1986 – ΓΣ ΑΛΜΥΡΟΥ
ΑΟ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝ – ΓΣ ΠΑΛΑΜΑ “ΟΙ ΤΙΤΑΝΕ
ΑΕ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ “ΑΧΕΡΩ – ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ
ΓΣ ΓΟΜΦΟΙ – ΛΕΩΝ ΑΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ

5η Αγωνιστική – 15/11/20

Ρεπό: ΓΣ ΓΟΜΦΟΙ
ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – ΓΣ ΑΜΠΕΛΩΝΑ 1986
ΓΣ ΑΛΜΥΡΟΥ – ΑΟ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝ
ΓΣ ΠΑΛΑΜΑ “ΟΙ ΤΙΤΑΝΕ – ΑΕ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ “ΑΧΕΡΩ
ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ – ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤ
ΛΕΩΝ ΑΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΙΣ ΛΑΜΙΑ

6η Αγωνιστική – 22/11/20

Ρεπό: ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ 1937
ΑΟ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝ – ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΑΕ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ “ΑΧΕΡΩ – ΓΣ ΑΛΜΥΡΟΥ
ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤ – ΓΣ ΠΑΛΑΜΑ “ΟΙ ΤΙΤΑΝΕ
ΓΣ ΑΜΠΕΛΩΝΑ 1986 – ΛΕΩΝ ΑΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ
ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΙΣ ΛΑΜΙΑ – ΓΣ ΓΟΜΦΟΙ

7η Αγωνιστική – 29/11/20

Ρεπό: ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΙΣ ΛΑΜΙΑΣ
ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – ΑΕ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ “ΑΧΕΡΩ
ΓΣ ΑΛΜΥΡΟΥ – ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤ
ΓΣ ΠΑΛΑΜΑ “ΟΙ ΤΙΤΑΝΕ – ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ
ΛΕΩΝ ΑΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – ΑΟ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝ
ΓΣ ΓΟΜΦΟΙ – ΓΣ ΑΜΠΕΛΩΝΑ 1986

8η Αγωνιστική – 06/12/20

Ρεπό: ΓΣ ΠΑΛΑΜΑ “ΟΙ ΤΙΤΑΝΕΣ”
ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤ – ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ – ΓΣ ΑΛΜΥΡΟΥ
ΑΕ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ “ΑΧΕΡΩ – ΛΕΩΝ ΑΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ
ΑΟ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝ – ΓΣ ΓΟΜΦΟΙ
ΓΣ ΑΜΠΕΛΩΝΑ 1986 – ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΙΣ ΛΑΜΙΑ

9η Αγωνιστική – 13/12/20

Ρεπό: ΓΣ ΑΜΠΕΛΩΝΑ 1986
ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ
ΓΣ ΑΛΜΥΡΟΥ – ΓΣ ΠΑΛΑΜΑ “ΟΙ ΤΙΤΑΝΕ
ΛΕΩΝ ΑΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤ
ΓΣ ΓΟΜΦΟΙ – ΑΕ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ “ΑΧΕΡΩ
ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΙΣ ΛΑΜΙΑ – ΑΟ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝ

10η Αγωνιστική – 20/12/20

Ρεπό: ΓΣ ΑΛΜΥΡΟΥ
ΓΣ ΠΑΛΑΜΑ “ΟΙ ΤΙΤΑΝΕ – ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ – ΛΕΩΝ ΑΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ
ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤ – ΓΣ ΓΟΜΦΟΙ
ΑΕ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ “ΑΧΕΡΩ – ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΙΣ ΛΑΜΙΑ
ΑΟ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝ – ΓΣ ΑΜΠΕΛΩΝΑ 1986

11η Αγωνιστική – 10/01/21

Ρεπό: ΑΟ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – ΓΣ ΑΛΜΥΡΟΥ
ΛΕΩΝ ΑΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – ΓΣ ΠΑΛΑΜΑ “ΟΙ ΤΙΤΑΝΕ
ΓΣ ΓΟΜΦΟΙ – ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ
ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΙΣ ΛΑΜΙΑ – ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤ
ΓΣ ΑΜΠΕΛΩΝΑ 1986 – ΑΕ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ “ΑΧΕΡΩ

12η Αγωνιστική – 24/01/21

Ρεπό: ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΛΕΩΝ ΑΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – ΓΣ ΑΛΜΥΡΟΥ
ΓΣ ΓΟΜΦΟΙ – ΓΣ ΠΑΛΑΜΑ “ΟΙ ΤΙΤΑΝΕ
ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΙΣ ΛΑΜΙΑ – ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ
ΓΣ ΑΜΠΕΛΩΝΑ 1986 – ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤ
ΑΟ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝ – ΑΕ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ “ΑΧΕΡΩ

13η Αγωνιστική – 31/01/21

Ρεπό: ΑΕ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ “ΑΧΕΡΩΝ”
ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – ΛΕΩΝ ΑΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ
ΓΣ ΑΛΜΥΡΟΥ – ΓΣ ΓΟΜΦΟΙ
ΓΣ ΠΑΛΑΜΑ “ΟΙ ΤΙΤΑΝΕ – ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΙΣ ΛΑΜΙΑ
ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ – ΓΣ ΑΜΠΕΛΩΝΑ 1986
ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤ – ΑΟ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝ

14η Αγωνιστική – 07/02/21

Ρεπό: ΛΕΩΝ ΑΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ
ΓΣ ΓΟΜΦΟΙ – ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΙΣ ΛΑΜΙΑ – ΓΣ ΑΛΜΥΡΟΥ
ΓΣ ΑΜΠΕΛΩΝΑ 1986 – ΓΣ ΠΑΛΑΜΑ “ΟΙ ΤΙΤΑΝΕ
ΑΟ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝ – ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ
ΑΕ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ “ΑΧΕΡΩ – ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤ

15η Αγωνιστική – 21/02/21

Ρεπό: ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΙΣ ΛΑΜΙΑ
ΓΣ ΑΛΜΥΡΟΥ – ΓΣ ΑΜΠΕΛΩΝΑ 1986
ΓΣ ΠΑΛΑΜΑ “ΟΙ ΤΙΤΑΝΕ – ΑΟ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝ
ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ – ΑΕ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ “ΑΧΕΡΩ
ΛΕΩΝ ΑΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – ΓΣ ΓΟΜΦΟΙ

16η Αγωνιστική – 28/02/21

Ρεπό: ΓΣ ΓΟΜΦΟΙ
ΓΣ ΑΜΠΕΛΩΝΑ 1986 – ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΑΟ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝ – ΓΣ ΑΛΜΥΡΟΥ
ΑΕ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ “ΑΧΕΡΩ – ΓΣ ΠΑΛΑΜΑ “ΟΙ ΤΙΤΑΝΕ
ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤ – ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ
ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΙΣ ΛΑΜΙΑ – ΛΕΩΝ ΑΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ

17η Αγωνιστική – 07/03/21

Ρεπό: ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ 1937
ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – ΑΟ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝ
ΓΣ ΑΛΜΥΡΟΥ – ΑΕ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ “ΑΧΕΡΩ
ΓΣ ΠΑΛΑΜΑ “ΟΙ ΤΙΤΑΝΕ – ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤ
ΛΕΩΝ ΑΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – ΓΣ ΑΜΠΕΛΩΝΑ 1986
ΓΣ ΓΟΜΦΟΙ – ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΙΣ ΛΑΜΙΑ

18η Αγωνιστική – 21/03/21

Ρεπό: ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΙΣ ΛΑΜΙΑΣ
ΑΕ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ “ΑΧΕΡΩ – ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤ – ΓΣ ΑΛΜΥΡΟΥ
ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ – ΓΣ ΠΑΛΑΜΑ “ΟΙ ΤΙΤΑΝΕ
ΑΟ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝ – ΛΕΩΝ ΑΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ
ΓΣ ΑΜΠΕΛΩΝΑ 1986 – ΓΣ ΓΟΜΦΟΙ

19η Αγωνιστική – 28/03/21

Ρεπό: ΓΣ ΠΑΛΑΜΑ “ΟΙ ΤΙΤΑΝΕΣ”
ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤ
ΓΣ ΑΛΜΥΡΟΥ – ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ
ΛΕΩΝ ΑΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – ΑΕ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ “ΑΧΕΡΩ
ΓΣ ΓΟΜΦΟΙ – ΑΟ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝ
ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΙΣ ΛΑΜΙΑ – ΓΣ ΑΜΠΕΛΩΝΑ 1986

20η Αγωνιστική – 04/04/21

Ρεπό: ΓΣ ΑΜΠΕΛΩΝΑ 1986
ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ – ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΓΣ ΠΑΛΑΜΑ “ΟΙ ΤΙΤΑΝΕ – ΓΣ ΑΛΜΥΡΟΥ
ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤ – ΛΕΩΝ ΑΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ
ΑΕ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ “ΑΧΕΡΩ – ΓΣ ΓΟΜΦΟΙ
ΑΟ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝ – ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΙΣ ΛΑΜΙΑ

21η Αγωνιστική – 11/04/21

Ρεπό: ΓΣ ΑΛΜΥΡΟΥ
ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – ΓΣ ΠΑΛΑΜΑ “ΟΙ ΤΙΤΑΝΕ
ΛΕΩΝ ΑΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ
ΓΣ ΓΟΜΦΟΙ – ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤ
ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΙΣ ΛΑΜΙΑ – ΑΕ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ “ΑΧΕΡΩ
ΓΣ ΑΜΠΕΛΩΝΑ 1986 – ΑΟ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝ

22η Αγωνιστική – 18/04/21

Ρεπό: ΑΟ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΓΣ ΑΛΜΥΡΟΥ – ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΓΣ ΠΑΛΑΜΑ “ΟΙ ΤΙΤΑΝΕ – ΛΕΩΝ ΑΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ
ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ – ΓΣ ΓΟΜΦΟΙ
ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤ – ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΙΣ ΛΑΜΙΑ
ΑΕ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ “ΑΧΕΡΩ – ΓΣ ΑΜΠΕΛΩΝΑ 1986

2ος ΟΜΙΛΟΣ ΒΟΡΡΑ

1η Αγωνιστική – 18/10/20
ΑΠΣ ΝΑΥΑΡΧΟΥ ΒΟΤΣΗ – ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ
ΜΑΣ ΕΥΑΓ.ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ – ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ
ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ – ΑΣ ΑΡΓΟΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟ
ΚΣ ΑΕΤΟΙ ΒΕΡΟΙΑΣ – ΑΟ ΙΚΑΡΟΙ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
ΦΣΦ “Ο ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ” – ΔΕΚΑ

2η Αγωνιστική – 25/10/20
ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ – ΑΠΣ ΝΑΥΑΡΧΟΥ ΒΟΤΣΗ
ΑΣ ΑΡΓΟΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟ – ΜΑΣ ΕΥΑΓ.ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ
ΑΟ ΙΚΑΡΟΙ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΔΕΚΑ – ΚΣ ΑΕΤΟΙ ΒΕΡΟΙΑΣ
ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ – ΦΣΦ “Ο ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ”

3η Αγωνιστική – 01/11/20
ΑΠΣ ΝΑΥΑΡΧΟΥ ΒΟΤΣΗ – ΑΣ ΑΡΓΟΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟ
ΜΑΣ ΕΥΑΓ.ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ – ΑΟ ΙΚΑΡΟΙ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ – ΔΕΚΑ
ΚΣ ΑΕΤΟΙ ΒΕΡΟΙΑΣ – ΦΣΦ “Ο ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ”
ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ – ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ

4η Αγωνιστική – 08/11/20
ΑΟ ΙΚΑΡΟΙ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – ΑΠΣ ΝΑΥΑΡΧΟΥ ΒΟΤΣΗ
ΔΕΚΑ – ΜΑΣ ΕΥΑΓ.ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ
ΦΣΦ “Ο ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ” – ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΚΣ ΑΕΤΟΙ ΒΕΡΟΙΑΣ – ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ
ΑΣ ΑΡΓΟΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟ – ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ

5η Αγωνιστική – 15/11/20
ΑΠΣ ΝΑΥΑΡΧΟΥ ΒΟΤΣΗ – ΔΕΚΑ
ΜΑΣ ΕΥΑΓ.ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ – ΦΣΦ “Ο ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ”
ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ – ΚΣ ΑΕΤΟΙ ΒΕΡΟΙΑΣ
ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ – ΑΣ ΑΡΓΟΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟ
ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ – ΑΟ ΙΚΑΡΟΙ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ

6η Αγωνιστική – 22/11/20
ΦΣΦ “Ο ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ” – ΑΠΣ ΝΑΥΑΡΧΟΥ ΒΟΤΣΗ
ΚΣ ΑΕΤΟΙ ΒΕΡΟΙΑΣ – ΜΑΣ ΕΥΑΓ.ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ
ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ – ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ
ΔΕΚΑ – ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ
ΑΟ ΙΚΑΡΟΙ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – ΑΣ ΑΡΓΟΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟ

7η Αγωνιστική – 29/11/20
ΑΠΣ ΝΑΥΑΡΧΟΥ ΒΟΤΣΗ – ΚΣ ΑΕΤΟΙ ΒΕΡΟΙΑΣ
ΜΑΣ ΕΥΑΓ.ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ – ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ – ΑΟ ΙΚΑΡΟΙ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ – ΦΣΦ “Ο ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ”
ΑΣ ΑΡΓΟΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟ – ΔΕΚΑ

8η Αγωνιστική – 06/12/20
ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ – ΑΠΣ ΝΑΥΑΡΧΟΥ ΒΟΤΣΗ
ΜΑΣ ΕΥΑΓ.ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ – ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ
ΚΣ ΑΕΤΟΙ ΒΕΡΟΙΑΣ – ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ
ΦΣΦ “Ο ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ” – ΑΣ ΑΡΓΟΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟ
ΔΕΚΑ – ΑΟ ΙΚΑΡΟΙ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ

9η Αγωνιστική – 13/12/20
ΑΠΣ ΝΑΥΑΡΧΟΥ ΒΟΤΣΗ – ΜΑΣ ΕΥΑΓ.ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ
ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ – ΔΕΚΑ
ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ – ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΑΣ ΑΡΓΟΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟ – ΚΣ ΑΕΤΟΙ ΒΕΡΟΙΑΣ
ΑΟ ΙΚΑΡΟΙ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – ΦΣΦ “Ο ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ”

10η Αγωνιστική – 24/01/21
ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ – ΑΠΣ ΝΑΥΑΡΧΟΥ ΒΟΤΣΗ
ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ – ΜΑΣ ΕΥΑΓ.ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ
ΑΣ ΑΡΓΟΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟ – ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΑΟ ΙΚΑΡΟΙ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – ΚΣ ΑΕΤΟΙ ΒΕΡΟΙΑΣ
ΔΕΚΑ – ΦΣΦ “Ο ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ”

11η Αγωνιστική – 31/01/21
ΑΠΣ ΝΑΥΑΡΧΟΥ ΒΟΤΣΗ – ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ
ΜΑΣ ΕΥΑΓ.ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ – ΑΣ ΑΡΓΟΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟ
ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ – ΑΟ ΙΚΑΡΟΙ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
ΚΣ ΑΕΤΟΙ ΒΕΡΟΙΑΣ – ΔΕΚΑ
ΦΣΦ “Ο ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ” – ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ

12η Αγωνιστική – 07/02/21
ΑΣ ΑΡΓΟΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟ – ΑΠΣ ΝΑΥΑΡΧΟΥ ΒΟΤΣΗ
ΑΟ ΙΚΑΡΟΙ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – ΜΑΣ ΕΥΑΓ.ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ
ΔΕΚΑ – ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΦΣΦ “Ο ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ” – ΚΣ ΑΕΤΟΙ ΒΕΡΟΙΑΣ
ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ – ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ

13η Αγωνιστική – 21/02/21
ΑΠΣ ΝΑΥΑΡΧΟΥ ΒΟΤΣΗ – ΑΟ ΙΚΑΡΟΙ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
ΜΑΣ ΕΥΑΓ.ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ – ΔΕΚΑ
ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ – ΦΣΦ “Ο ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ”
ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ – ΚΣ ΑΕΤΟΙ ΒΕΡΟΙΑΣ
ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ – ΑΣ ΑΡΓΟΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟ

14η Αγωνιστική – 28/02/21
ΔΕΚΑ – ΑΠΣ ΝΑΥΑΡΧΟΥ ΒΟΤΣΗ
ΦΣΦ “Ο ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ” – ΜΑΣ ΕΥΑΓ.ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ
ΚΣ ΑΕΤΟΙ ΒΕΡΟΙΑΣ – ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΑΣ ΑΡΓΟΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟ – ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ
ΑΟ ΙΚΑΡΟΙ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ

15η Αγωνιστική – 07/03/21
ΑΠΣ ΝΑΥΑΡΧΟΥ ΒΟΤΣΗ – ΦΣΦ “Ο ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ”
ΜΑΣ ΕΥΑΓ.ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ – ΚΣ ΑΕΤΟΙ ΒΕΡΟΙΑΣ
ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ – ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ – ΔΕΚΑ
ΑΣ ΑΡΓΟΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟ – ΑΟ ΙΚΑΡΟΙ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ

16η Αγωνιστική – 21/03/21
ΚΣ ΑΕΤΟΙ ΒΕΡΟΙΑΣ – ΑΠΣ ΝΑΥΑΡΧΟΥ ΒΟΤΣΗ
ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ – ΜΑΣ ΕΥΑΓ.ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ
ΑΟ ΙΚΑΡΟΙ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ
ΦΣΦ “Ο ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ” – ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ
ΔΕΚΑ – ΑΣ ΑΡΓΟΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟ

17η Αγωνιστική – 28/03/21
ΑΠΣ ΝΑΥΑΡΧΟΥ ΒΟΤΣΗ – ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ – ΜΑΣ ΕΥΑΓ.ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ
ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ – ΚΣ ΑΕΤΟΙ ΒΕΡΟΙΑΣ
ΑΣ ΑΡΓΟΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟ – ΦΣΦ “Ο ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ”
ΑΟ ΙΚΑΡΟΙ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – ΔΕΚΑ

18η Αγωνιστική – 04/04/21
ΜΑΣ ΕΥΑΓ.ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ – ΑΠΣ ΝΑΥΑΡΧΟΥ ΒΟΤΣΗ
ΔΕΚΑ – ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ
ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ – ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ
ΚΣ ΑΕΤΟΙ ΒΕΡΟΙΑΣ – ΑΣ ΑΡΓΟΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟ
ΦΣΦ “Ο ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ” – ΑΟ ΙΚΑΡΟΙ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ

3ος ΟΜΙΛΟΣ ΒΟΡΡΑ

1η Αγωνιστική – 18/10/20
Ρεπό: ΚΑΟ ΔΡΑΜΑΣ
ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ – ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΟ
ΓΑΣ ΑΡΙΩΝ ΞΑΝΘΗΣ – ΑΣΑΑ ΖΕΦΥΡΟΣ 02
ΑΣ ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ – ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ – ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ
ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ – ΑΟ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ

2η Αγωνιστική – 25/10/20
Ρεπό: ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΟ – ΚΑΟ ΔΡΑΜΑΣ
ΑΣΑΑ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 – ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ
ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ – ΓΑΣ ΑΡΙΩΝ ΞΑΝΘΗΣ
ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ – ΑΣ ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΑΟ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ – ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ

3η Αγωνιστική – 01/11/20
Ρεπό: ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΟ
ΚΑΟ ΔΡΑΜΑΣ – ΑΣΑΑ ΖΕΦΥΡΟΣ 02
ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ – ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ
ΓΑΣ ΑΡΙΩΝ ΞΑΝΘΗΣ – ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ
ΑΣ ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ – ΑΟ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ – ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ

4η Αγωνιστική – 08/11/20
Ρεπό: ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ
ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ – ΚΑΟ ΔΡΑΜΑΣ
ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ – ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ
ΑΟ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ – ΓΑΣ ΑΡΙΩΝ ΞΑΝΘΗΣ
ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ – ΑΣ ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΑΣΑΑ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 – ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΟ

5η Αγωνιστική – 15/11/20
Ρεπό: ΑΣΑΑ ΖΕΦΥΡΟΣ 02
ΚΑΟ ΔΡΑΜΑΣ – ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ
ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ – ΑΟ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ
ΓΑΣ ΑΡΙΩΝ ΞΑΝΘΗΣ – ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ
ΑΣ ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ – ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΟ – ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ

6η Αγωνιστική – 22/11/20
Ρεπό: ΑΣ ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΑΟ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ – ΚΑΟ ΔΡΑΜΑΣ
ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ – ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ – ΓΑΣ ΑΡΙΩΝ ΞΑΝΘΗΣ
ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ – ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΟ
ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ – ΑΣΑΑ ΖΕΦΥΡΟΣ 02

7η Αγωνιστική – 29/11/20
Ρεπό: ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ
ΚΑΟ ΔΡΑΜΑΣ – ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ
ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ – ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ
ΓΑΣ ΑΡΙΩΝ ΞΑΝΘΗΣ – ΑΣ ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΟ – ΑΟ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ
ΑΣΑΑ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 – ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ

8η Αγωνιστική – 06/12/20
Ρεπό: ΓΑΣ ΑΡΙΩΝ ΞΑΝΘΗΣ
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ – ΚΑΟ ΔΡΑΜΑΣ
ΑΣ ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ – ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ
ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ – ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΟ
ΑΟ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ – ΑΣΑΑ ΖΕΦΥΡΟΣ 02
ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ – ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ

9η Αγωνιστική – 13/12/20
Ρεπό: ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ
ΚΑΟ ΔΡΑΜΑΣ – ΑΣ ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ – ΓΑΣ ΑΡΙΩΝ ΞΑΝΘΗΣ
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΟ – ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ
ΑΣΑΑ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 – ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ
ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ – ΑΟ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ

10η Αγωνιστική – 20/12/20
Ρεπό: ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
ΓΑΣ ΑΡΙΩΝ ΞΑΝΘΗΣ – ΚΑΟ ΔΡΑΜΑΣ
ΑΣ ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ – ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΟ
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ – ΑΣΑΑ ΖΕΦΥΡΟΣ 02
ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ – ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ
ΑΟ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ – ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ

11η Αγωνιστική – 10/01/21
Ρεπό: ΑΟ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ
ΚΑΟ ΔΡΑΜΑΣ – ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΟ – ΓΑΣ ΑΡΙΩΝ ΞΑΝΘΗΣ
ΑΣΑΑ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 – ΑΣ ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ – ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ
ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ – ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ

12η Αγωνιστική – 24/01/21
Ρεπό: ΚΑΟ ΔΡΑΜΑΣ
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΟ – ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ
ΑΣΑΑ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 – ΓΑΣ ΑΡΙΩΝ ΞΑΝΘΗΣ
ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ – ΑΣ ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ – ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ
ΑΟ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ – ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ

13η Αγωνιστική – 31/01/21
Ρεπό: ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ
ΚΑΟ ΔΡΑΜΑΣ – ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΟ
ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ – ΑΣΑΑ ΖΕΦΥΡΟΣ 02
ΓΑΣ ΑΡΙΩΝ ΞΑΝΘΗΣ – ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ
ΑΣ ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ – ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ – ΑΟ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ

14η Αγωνιστική – 07/02/21
Ρεπό: ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΟ
ΑΣΑΑ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 – ΚΑΟ ΔΡΑΜΑΣ
ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ – ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ
ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ – ΓΑΣ ΑΡΙΩΝ ΞΑΝΘΗΣ
ΑΟ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ – ΑΣ ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ – ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ

15η Αγωνιστική – 21/02/21
Ρεπό: ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ
ΚΑΟ ΔΡΑΜΑΣ – ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ
ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ – ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ
ΓΑΣ ΑΡΙΩΝ ΞΑΝΘΗΣ – ΑΟ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ
ΑΣ ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ – ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΟ – ΑΣΑΑ ΖΕΦΥΡΟΣ 02

16η Αγωνιστική – 28/02/21
Ρεπό: ΑΣΑΑ ΖΕΦΥΡΟΣ 02
ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ – ΚΑΟ ΔΡΑΜΑΣ
ΑΟ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ – ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ
ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ – ΓΑΣ ΑΡΙΩΝ ΞΑΝΘΗΣ
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ – ΑΣ ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ – ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΟ

17η Αγωνιστική – 07/03/21
Ρεπό: ΑΣ ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΚΑΟ ΔΡΑΜΑΣ – ΑΟ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ
ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ – ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ
ΓΑΣ ΑΡΙΩΝ ΞΑΝΘΗΣ – ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΟ – ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ
ΑΣΑΑ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 – ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ

18η Αγωνιστική – 21/03/21
Ρεπό: ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ
ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ – ΚΑΟ ΔΡΑΜΑΣ
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ – ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ
ΑΣ ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ – ΓΑΣ ΑΡΙΩΝ ΞΑΝΘΗΣ
ΑΟ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ – ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΟ
ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ – ΑΣΑΑ ΖΕΦΥΡΟΣ 02

19η Αγωνιστική – 28/03/21
Ρεπό: ΓΑΣ ΑΡΙΩΝ ΞΑΝΘΗΣ
ΚΑΟ ΔΡΑΜΑΣ – ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ
ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ – ΑΣ ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΟ – ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ
ΑΣΑΑ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 – ΑΟ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ
ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ – ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ

20η Αγωνιστική – 04/04/21
Ρεπό: ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ
ΑΣ ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ – ΚΑΟ ΔΡΑΜΑΣ
ΓΑΣ ΑΡΙΩΝ ΞΑΝΘΗΣ – ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ – ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΟ
ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ – ΑΣΑΑ ΖΕΦΥΡΟΣ 02
ΑΟ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ – ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ

21η Αγωνιστική – 11/04/21
Ρεπό: ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
ΚΑΟ ΔΡΑΜΑΣ – ΓΑΣ ΑΡΙΩΝ ΞΑΝΘΗΣ
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΟ – ΑΣ ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΑΣΑΑ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 – ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ
ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ – ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ
ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ – ΑΟ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ

22η Αγωνιστική – 18/04/21
Ρεπό: ΑΟ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ
ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ – ΚΑΟ ΔΡΑΜΑΣ
ΓΑΣ ΑΡΙΩΝ ΞΑΝΘΗΣ – ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΟ
ΑΣ ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ – ΑΣΑΑ ΖΕΦΥΡΟΣ 02
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ – ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ
ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ – ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ

Σχετικά άρθρα