Αναλυτικά το πρόγραμμα της Β’ Εθνικής για τη σεζόν 2020-2021 έχει ως εξής:

1ος ΟΜΙΛΟΣ ΝΟΤΟΥ

1η Αγωνιστική – 11/10/20
ΑΠΑΣ ΤΑ ΦΑΝΑΡΙΑ – ΑΕ Ν.ΚΗΦΙΣΙΑΣ
ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ – ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ – ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82
ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ – ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ
ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ – ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙΑΣ
ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ ΝΦ – ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ
ΝΈΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟ – ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ

2η Αγωνιστική – 18/10/20
ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ – ΑΠΑΣ ΤΑ ΦΑΝΑΡΙΑ
ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82 – ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ
ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ
ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙ – ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ
ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ – ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ – ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ ΝΦ
ΑΕ Ν.ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΝΈΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟ

3η Αγωνιστική – 25/10/20
ΑΠΑΣ ΤΑ ΦΑΝΑΡΙΑ – ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82
ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ – ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ – ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙΑΣ
ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ – ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ
ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ – ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ
ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ ΝΦ – ΝΈΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟ
ΑΕ Ν.ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ

4η Αγωνιστική – 01/11/20
ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ – ΑΠΑΣ ΤΑ ΦΑΝΑΡΙΑ
ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙ – ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ
ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ – ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ
ΝΈΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟ – ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ
ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ ΝΦ – ΑΕ Ν.ΚΗΦΙΣΙΑΣ
ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82 – ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ

5η Αγωνιστική – 08/11/20
ΑΠΑΣ ΤΑ ΦΑΝΑΡΙΑ – ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙΑΣ
ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ – ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ – ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ
ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ – ΝΈΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟ
ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ – ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ ΝΦ
ΑΕ Ν.ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82
ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ – ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ

6η Αγωνιστική – 15/11/20
ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ – ΑΠΑΣ ΤΑ ΦΑΝΑΡΙΑ
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ – ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ
ΝΈΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ
ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ ΝΦ – ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ
ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ – ΑΕ Ν.ΚΗΦΙΣΙΑΣ
ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙ – ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ
ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ – ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82

7η Αγωνιστική – 22/11/20
ΑΠΑΣ ΤΑ ΦΑΝΑΡΙΑ – ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ
ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ – ΝΈΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ – ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ ΝΦ
ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ – ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ
ΑΕ Ν.ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ
ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ – ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ
ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82 – ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙΑΣ

8η Αγωνιστική – 29/11/20
ΝΈΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟ – ΑΠΑΣ ΤΑ ΦΑΝΑΡΙΑ
ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ ΝΦ – ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ
ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ
ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ – ΑΕ Ν.ΚΗΦΙΣΙΑΣ
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ – ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ
ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ – ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82
ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙ – ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ

9η Αγωνιστική – 06/12/20
ΑΠΑΣ ΤΑ ΦΑΝΑΡΙΑ – ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ ΝΦ
ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ – ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ – ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ
ΑΕ Ν.ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙΑΣ
ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ – ΝΈΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟ
ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82 – ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ
ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ – ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ

10η Αγωνιστική – 13/12/20
ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ – ΑΠΑΣ ΤΑ ΦΑΝΑΡΙΑ
ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ – ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ – ΑΕ Ν.ΚΗΦΙΣΙΑΣ
ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ ΝΦ – ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ
ΝΈΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟ – ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ – ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ
ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ – ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙΑΣ

11η Αγωνιστική – 20/12/20
ΑΠΑΣ ΤΑ ΦΑΝΑΡΙΑ – ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ
ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ
ΑΕ Ν.ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ
ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ – ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ
ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82 – ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ ΝΦ
ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ – ΝΈΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟ
ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙ – ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ

12η Αγωνιστική – 10/01/21
ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ – ΑΠΑΣ ΤΑ ΦΑΝΑΡΙΑ
ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ – ΑΕ Ν.ΚΗΦΙΣΙΑΣ
ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ – ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ
ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ – ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82
ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ ΝΦ – ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ
ΝΈΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟ – ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙΑΣ
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ – ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ

13η Αγωνιστική – 17/01/21
ΑΠΑΣ ΤΑ ΦΑΝΑΡΙΑ – ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ
ΑΕ Ν.ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ
ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ
ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82 – ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ
ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ – ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ
ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙ – ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ ΝΦ
ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ – ΝΈΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟ

14η Αγωνιστική – 31/01/21
ΑΕ Ν.ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΑΠΑΣ ΤΑ ΦΑΝΑΡΙΑ
ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ – ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ
ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82 – ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ
ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ – ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ
ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙ – ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ
ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ – ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ ΝΦ
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ – ΝΈΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟ

15η Αγωνιστική – 07/02/21
ΑΠΑΣ ΤΑ ΦΑΝΑΡΙΑ – ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ
ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ – ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82
ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ – ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ
ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ – ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙΑΣ
ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ – ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ
ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ ΝΦ – ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ
ΝΈΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟ – ΑΕ Ν.ΚΗΦΙΣΙΑΣ

16η Αγωνιστική – 21/02/21
ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82 – ΑΠΑΣ ΤΑ ΦΑΝΑΡΙΑ
ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ – ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ
ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ
ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ – ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ – ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ
ΝΈΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟ – ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ ΝΦ
ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ – ΑΕ Ν.ΚΗΦΙΣΙΑΣ

17η Αγωνιστική – 28/02/21
ΑΠΑΣ ΤΑ ΦΑΝΑΡΙΑ – ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ
ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ – ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙΑΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ – ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ
ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ – ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ
ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ – ΝΈΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟ
ΑΕ Ν.ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ ΝΦ
ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ – ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82

18η Αγωνιστική – 07/03/21
ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙ – ΑΠΑΣ ΤΑ ΦΑΝΑΡΙΑ
ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ – ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ
ΝΈΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟ – ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ
ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ ΝΦ – ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ
ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82 – ΑΕ Ν.ΚΗΦΙΣΙΑΣ
ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ – ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ

19η Αγωνιστική – 21/03/21
ΑΠΑΣ ΤΑ ΦΑΝΑΡΙΑ – ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ
ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ – ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ – ΝΈΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟ
ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ – ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ ΝΦ
ΑΕ Ν.ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ
ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ – ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙΑΣ
ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82 – ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ

20η Αγωνιστική – 28/03/21
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ – ΑΠΑΣ ΤΑ ΦΑΝΑΡΙΑ
ΝΈΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟ – ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ
ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ ΝΦ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ
ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ – ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ
ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ – ΑΕ Ν.ΚΗΦΙΣΙΑΣ
ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ – ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ
ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙ – ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82

21η Αγωνιστική – 04/04/21
ΑΠΑΣ ΤΑ ΦΑΝΑΡΙΑ – ΝΈΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟ
ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ – ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ ΝΦ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ – ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ
ΑΕ Ν.ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ
ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ – ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ
ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82 – ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ
ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ – ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙΑΣ

22η Αγωνιστική – 11/04/21
ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ ΝΦ – ΑΠΑΣ ΤΑ ΦΑΝΑΡΙΑ
ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ – ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ
ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ
ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙ – ΑΕ Ν.ΚΗΦΙΣΙΑΣ
ΝΈΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟ – ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ – ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82
ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ – ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ

23η Αγωνιστική – 18/04/21
ΑΠΑΣ ΤΑ ΦΑΝΑΡΙΑ – ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ
ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ – ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ
ΑΕ Ν.ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ
ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ – ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ ΝΦ
ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82 – ΝΈΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟ
ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ – ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ
ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙ – ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ

24η Αγωνιστική – 25/04/21
ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ – ΑΠΑΣ ΤΑ ΦΑΝΑΡΙΑ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ – ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ
ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ – ΑΕ Ν.ΚΗΦΙΣΙΑΣ
ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ – ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ
ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ ΝΦ – ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82
ΝΈΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟ – ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ – ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙΑΣ

25η Αγωνιστική – 09/05/21
ΑΠΑΣ ΤΑ ΦΑΝΑΡΙΑ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ
ΑΕ Ν.ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ
ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ – ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ
ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82 – ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ
ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ – ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ ΝΦ
ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙ – ΝΈΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟ
ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ – ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ

26η Αγωνιστική – 16/05/21
ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ – ΑΠΑΣ ΤΑ ΦΑΝΑΡΙΑ
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ – ΑΕ Ν.ΚΗΦΙΣΙΑΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ – ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ
ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ – ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82
ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ – ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ
ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ ΝΦ – ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙΑΣ
ΝΈΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟ – ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ


2ος ΟΜΙΛΟΣ ΝΟΤΟΥ

1η Αγωνιστική – 18/10/20
Ρεπό: ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ
ΑΟ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ – ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ
ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ
ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙ – ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ
ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ
ΟΦΗ – ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ
ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ – ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ

2η Αγωνιστική – 25/10/20
Ρεπό: ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ
ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ
ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ – ΑΟ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ
ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΪΑΚΟΣ – ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ – ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ – ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ – ΟΦΗ

3η Αγωνιστική – 01/11/20
Ρεπό: ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ – ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ
ΑΟ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ – ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΪΑΚΟΣ
ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ
ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙ – ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ
ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ
ΟΦΗ – ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ

4η Αγωνιστική – 08/11/20
Ρεπό: ΟΦΗ
ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΪΑΚΟΣ – ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ
ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ – ΑΟ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ
ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ – ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ – ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ – ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ – ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ

5η Αγωνιστική – 15/11/20
Ρεπό: ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ – ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ
ΑΟ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ – ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ
ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ
ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ
ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΟΦΗ
ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΪΑΚΟΣ

6η Αγωνιστική – 22/11/20
Ρεπό: ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ – ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ
ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ – ΑΟ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ
ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ – ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΟΦΗ – ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙ
ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ – ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ
ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΪΑΚΟΣ – ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ

7η Αγωνιστική – 29/11/20
Ρεπό: ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΪΑΚΟΣ
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ – ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ
ΑΟ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ – ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ
ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΟΦΗ
ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙ – ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ
ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ – ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ

8η Αγωνιστική – 06/12/20
Ρεπό: ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ – ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ
ΟΦΗ – ΑΟ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ
ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ – ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ
ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ – ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ
ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ – ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΪΑΚΟΣ

9η Αγωνιστική – 13/12/20
Ρεπό: ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ – ΟΦΗ
ΑΟ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ – ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ
ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ – ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ
ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΪΑΚΟΣ – ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ

10η Αγωνιστική – 20/12/20
Ρεπό: ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ
ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙ – ΑΟ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ
ΟΦΗ – ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ
ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ – ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ
ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ – ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΪΑΚΟΣ
ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ – ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ

11η Αγωνιστική – 10/01/21
Ρεπό: ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ – ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΑΟ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ – ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ – ΟΦΗ
ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΪΑΚΟΣ – ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ
ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ – ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ

12η Αγωνιστική –
Ρεπό: ΑΟ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ
ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ
ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙ – ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ
ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ
ΟΦΗ – ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΪΑΚΟΣ
ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ – ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ
ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ – ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ

13η Αγωνιστική –
Ρεπό: ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ – ΑΟ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ
ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ – ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΪΑΚΟΣ – ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ – ΟΦΗ
ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ – ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ

14η Αγωνιστική – 17/01/21
Ρεπό: ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ
ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΑΟ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ
ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ – ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΪΑΚΟΣ – ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ – ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ – ΟΦΗ
ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ – ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ

15η Αγωνιστική – 24/01/21
Ρεπό: ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ – ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ
ΑΟ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ – ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ
ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΪΑΚΟΣ
ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙ – ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ
ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ
ΟΦΗ – ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ

16η Αγωνιστική – 31/01/21
Ρεπό: ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ
ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ – ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ
ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΪΑΚΟΣ – ΑΟ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ
ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ – ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ – ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ – ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ – ΟΦΗ

17η Αγωνιστική – 07/02/21
Ρεπό: ΟΦΗ
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ – ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΪΑΚΟΣ
ΑΟ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ – ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ
ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ
ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙ – ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ
ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ
ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ

18η Αγωνιστική – 21/02/21
Ρεπό: ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ
ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ – ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ
ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ – ΑΟ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ
ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ – ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ – ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΟΦΗ – ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΪΑΚΟΣ – ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ

19η Αγωνιστική – 28/02/21
Ρεπό: ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ – ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ
ΑΟ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ – ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ
ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ
ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙ – ΟΦΗ
ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ
ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ – ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΪΑΚΟΣ

20η Αγωνιστική – 07/03/21
Ρεπό: ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΪΑΚΟΣ
ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ – ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ
ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ – ΑΟ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ
ΟΦΗ – ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ – ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ
ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ – ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ

21η Αγωνιστική – 21/03/21
Ρεπό: ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ – ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ
ΑΟ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ – ΟΦΗ
ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ
ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ – ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ
ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΪΑΚΟΣ – ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ

22η Αγωνιστική – 28/03/21
Ρεπό: ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ
ΟΦΗ – ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ
ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΑΟ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ
ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙ – ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ – ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ
ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ – ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ
ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ – ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΪΑΚΟΣ

23η Αγωνιστική – 04/04/21
Ρεπό: ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ – ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
ΑΟ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ – ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΟΦΗ
ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ – ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ
ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΪΑΚΟΣ – ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ
ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ – ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ

24η Αγωνιστική – 11/04/21
Ρεπό: ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ
ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙ – ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ
ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΑΟ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ
ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ
ΟΦΗ – ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ
ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ – ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΪΑΚΟΣ
ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ – ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ

25η Αγωνιστική – 09/05/21
Ρεπό: ΑΟ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ – ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ – ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΪΑΚΟΣ – ΟΦΗ
ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ – ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ
ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ – ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ

26η Αγωνιστική – 16/05/21
Ρεπό: ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ
ΑΟ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ – ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ
ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ
ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙ – ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ
ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΪΑΚΟΣ
ΟΦΗ – ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ
ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ – ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ

1ος ΟΜΙΛΟΣ ΒΟΡΡΑ

1η Αγωνιστική – 11/10/20
ΜΕΝΤ – ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗ
ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ – ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΣΚ
ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ – ΠΡΩΤΕΑΣ ΦΟ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑ – ΓΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ “Ο ΕΡ
ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ – ΑΚ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

2η Αγωνιστική – 18/10/20
ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΣΚ – ΜΕΝΤ
ΠΡΩΤΕΑΣ ΦΟ ΓΡΕΒΕΝΩΝ – ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΓΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ “Ο ΕΡ – ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ
ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ – ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑ
ΑΚ ΧΑΛΚΙΔΑΣ – ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ
ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗ – ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ

3η Αγωνιστική – 25/10/20
ΜΕΝΤ – ΠΡΩΤΕΑΣ ΦΟ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ – ΓΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ “Ο ΕΡ
ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ – ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑ – ΑΚ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ
ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗ – ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΣΚ

4η Αγωνιστική – 01/11/20
ΓΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ “Ο ΕΡ – ΜΕΝΤ
ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ – ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΑΚ ΧΑΛΚΙΔΑΣ – ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ
ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ – ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑ
ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗ
ΠΡΩΤΕΑΣ ΦΟ ΓΡΕΒΕΝΩΝ – ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΣΚ

5η Αγωνιστική – 08/11/20
ΜΕΝΤ – ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ – ΑΚ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ – ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ
ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑ – ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ
ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗ – ΠΡΩΤΕΑΣ ΦΟ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΣΚ – ΓΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ “Ο ΕΡ

6η Αγωνιστική – 15/11/20
ΑΚ ΧΑΛΚΙΔΑΣ – ΜΕΝΤ
ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ – ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ
ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑ – ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗ
ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ – ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΣΚ
ΓΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ “Ο ΕΡ – ΠΡΩΤΕΑΣ ΦΟ ΓΡΕΒΕΝΩΝ

7η Αγωνιστική – 22/11/20
ΜΕΝΤ – ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ
ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ – ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ
ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ – ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑ
ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗ – ΓΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ “Ο ΕΡ
ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΣΚ – ΑΚ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
ΠΡΩΤΕΑΣ ΦΟ ΓΡΕΒΕΝΩΝ – ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ

8η Αγωνιστική – 29/11/20
ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – ΜΕΝΤ
ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑ – ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ – ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗ
ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ – ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΣΚ
ΑΚ ΧΑΛΚΙΔΑΣ – ΠΡΩΤΕΑΣ ΦΟ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ – ΓΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ “Ο ΕΡ

9η Αγωνιστική – 06/12/20
ΜΕΝΤ – ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑ
ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ – ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ
ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗ – ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΣΚ – ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ
ΠΡΩΤΕΑΣ ΦΟ ΓΡΕΒΕΝΩΝ – ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ
ΓΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ “Ο ΕΡ – ΑΚ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

10η Αγωνιστική – 13/12/20
ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ – ΜΕΝΤ
ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ – ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗ
ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑ – ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΣΚ
ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – ΠΡΩΤΕΑΣ ΦΟ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ – ΓΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ “Ο ΕΡ
ΑΚ ΧΑΛΚΙΔΑΣ – ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ

11η Αγωνιστική – 20/12/20
ΜΕΝΤ – ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗ – ΑΚ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΣΚ – ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ
ΠΡΩΤΕΑΣ ΦΟ ΓΡΕΒΕΝΩΝ – ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑ
ΓΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ “Ο ΕΡ – ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ
ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ – ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ

12η Αγωνιστική – 31/01/21
ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗ – ΜΕΝΤ
ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΣΚ – ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΠΡΩΤΕΑΣ ΦΟ ΓΡΕΒΕΝΩΝ – ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ
ΓΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ “Ο ΕΡ – ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑ
ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ – ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ
ΑΚ ΧΑΛΚΙΔΑΣ – ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ

13η Αγωνιστική – 07/02/21
ΜΕΝΤ – ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΣΚ
ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ – ΠΡΩΤΕΑΣ ΦΟ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ – ΓΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ “Ο ΕΡ
ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑ – ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – ΑΚ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ – ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗ

14η Αγωνιστική – 21/02/21
ΠΡΩΤΕΑΣ ΦΟ ΓΡΕΒΕΝΩΝ – ΜΕΝΤ
ΓΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ “Ο ΕΡ – ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ – ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ
ΑΚ ΧΑΛΚΙΔΑΣ – ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑ
ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ – ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ
ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΣΚ – ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗ

15η Αγωνιστική – 28/02/21
ΜΕΝΤ – ΓΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ “Ο ΕΡ
ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ – ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ – ΑΚ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑ – ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ
ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗ – ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ
ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΣΚ – ΠΡΩΤΕΑΣ ΦΟ ΓΡΕΒΕΝΩΝ

16η Αγωνιστική – 07/03/21
ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ – ΜΕΝΤ
ΑΚ ΧΑΛΚΙΔΑΣ – ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ – ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ
ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑ
ΠΡΩΤΕΑΣ ΦΟ ΓΡΕΒΕΝΩΝ – ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗ
ΓΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ “Ο ΕΡ – ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΣΚ

17η Αγωνιστική – 21/03/21
ΜΕΝΤ – ΑΚ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ – ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ
ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ – ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ
ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗ – ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑ
ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΣΚ – ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΠΡΩΤΕΑΣ ΦΟ ΓΡΕΒΕΝΩΝ – ΓΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ “Ο ΕΡ

18η Αγωνιστική – 28/03/21
ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ – ΜΕΝΤ
ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑ – ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ
ΓΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ “Ο ΕΡ – ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗ
ΑΚ ΧΑΛΚΙΔΑΣ – ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΣΚ
ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ – ΠΡΩΤΕΑΣ ΦΟ ΓΡΕΒΕΝΩΝ

19η Αγωνιστική – 04/04/21
ΜΕΝΤ – ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ
ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ – ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑ
ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗ – ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ
ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΣΚ – ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ
ΠΡΩΤΕΑΣ ΦΟ ΓΡΕΒΕΝΩΝ – ΑΚ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
ΓΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ “Ο ΕΡ – ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ

20η Αγωνιστική – 11/04/21
ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑ – ΜΕΝΤ
ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ – ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ – ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗ
ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΣΚ
ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ – ΠΡΩΤΕΑΣ ΦΟ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
ΑΚ ΧΑΛΚΙΔΑΣ – ΓΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ “Ο ΕΡ

21η Αγωνιστική – 18/04/21
ΜΕΝΤ – ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ
ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗ – ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΣΚ – ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑ
ΠΡΩΤΕΑΣ ΦΟ ΓΡΕΒΕΝΩΝ – ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ
ΓΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ “Ο ΕΡ – ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ
ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ – ΑΚ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

22η Αγωνιστική – 25/04/21
ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ – ΜΕΝΤ
ΑΚ ΧΑΛΚΙΔΑΣ – ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗ
ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ – ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΣΚ
ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑ – ΠΡΩΤΕΑΣ ΦΟ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – ΓΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ “Ο ΕΡ
ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ – ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ


2ος ΟΜΙΛΟΣ ΒΟΡΡΑ

1η Αγωνιστική – 11/10/20
Ρεπό: ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ
ΑΟ ΑΡΕΤΣΟΥ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ – ΚΑΟΧ ΕΥΡΩΠΗ 87
ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝ. – ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΜΑΣ ΕΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ – ΑΟ ΠΟΛΥΓΗΡΟΥ
ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ – ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ
ΧΑΝΘ – ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ – ΑΟΚ “ΟΙ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩ

2η Αγωνιστική – 18/10/20
Ρεπό: ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ
ΚΑΟΧ ΕΥΡΩΠΗ 87 – ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ
ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ – ΑΟ ΑΡΕΤΣΟΥ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ
ΑΟ ΠΟΛΥΓΗΡΟΥ – ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝ.
ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ – ΜΑΣ ΕΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ
ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ – ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ
ΑΟΚ “ΟΙ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩ – ΧΑΝΘ

3η Αγωνιστική – 25/10/20
Ρεπό: ΚΑΟΧ ΕΥΡΩΠΗ 87
ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ – ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΑΟ ΑΡΕΤΣΟΥ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ – ΑΟ ΠΟΛΥΓΗΡΟΥ
ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝ. – ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ
ΜΑΣ ΕΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ – ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ – ΑΟΚ “ΟΙ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩ
ΧΑΝΘ – ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ

4η Αγωνιστική – 01/11/20
Ρεπό: ΧΑΝΘ
ΑΟ ΠΟΛΥΓΗΡΟΥ – ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ
ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ – ΑΟ ΑΡΕΤΣΟΥ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ
ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ – ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝ.
ΑΟΚ “ΟΙ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩ – ΜΑΣ ΕΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ
ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ – ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ
ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ – ΚΑΟΧ ΕΥΡΩΠΗ 87

5η Αγωνιστική – 08/11/20
Ρεπό: ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ – ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ
ΑΟ ΑΡΕΤΣΟΥ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ – ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝ. – ΑΟΚ “ΟΙ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩ
ΜΑΣ ΕΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ – ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ
ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ – ΧΑΝΘ
ΚΑΟΧ ΕΥΡΩΠΗ 87 – ΑΟ ΠΟΛΥΓΗΡΟΥ

6η Αγωνιστική – 15/11/20
Ρεπό: ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ
ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ – ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ
ΑΟΚ “ΟΙ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩ – ΑΟ ΑΡΕΤΣΟΥ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ
ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ – ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝ.
ΧΑΝΘ – ΜΑΣ ΕΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ
ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ – ΚΑΟΧ ΕΥΡΩΠΗ 87
ΑΟ ΠΟΛΥΓΗΡΟΥ – ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ

7η Αγωνιστική – 22/11/20
Ρεπό: ΑΟ ΠΟΛΥΓΗΡΟΥ
ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ – ΑΟΚ “ΟΙ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩ
ΑΟ ΑΡΕΤΣΟΥ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ – ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ
ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝ. – ΧΑΝΘ
ΜΑΣ ΕΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ – ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ
ΚΑΟΧ ΕΥΡΩΠΗ 87 – ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ – ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ

8η Αγωνιστική – 29/11/20
Ρεπό: ΜΑΣ ΕΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ
ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ – ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ
ΧΑΝΘ – ΑΟ ΑΡΕΤΣΟΥ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ
ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ – ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝ.
ΑΟΚ “ΟΙ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩ – ΚΑΟΧ ΕΥΡΩΠΗ 87
ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ – ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ – ΑΟ ΠΟΛΥΓΗΡΟΥ

9η Αγωνιστική – 06/12/20
Ρεπό: ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ
ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ – ΧΑΝΘ
ΑΟ ΑΡΕΤΣΟΥ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ – ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ
ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝ. – ΜΑΣ ΕΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ
ΚΑΟΧ ΕΥΡΩΠΗ 87 – ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ
ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ – ΑΟΚ “ΟΙ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩ
ΑΟ ΠΟΛΥΓΗΡΟΥ – ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ

10η Αγωνιστική – 13/12/20
Ρεπό: ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝ.
ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ – ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ
ΜΑΣ ΕΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ – ΑΟ ΑΡΕΤΣΟΥ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ
ΧΑΝΘ – ΚΑΟΧ ΕΥΡΩΠΗ 87
ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ – ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΑΟΚ “ΟΙ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩ – ΑΟ ΠΟΛΥΓΗΡΟΥ
ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ – ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ

11η Αγωνιστική – 20/12/20
Ρεπό: ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ – ΜΑΣ ΕΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ
ΑΟ ΑΡΕΤΣΟΥ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ – ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝ.
ΚΑΟΧ ΕΥΡΩΠΗ 87 – ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ
ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ – ΧΑΝΘ
ΑΟ ΠΟΛΥΓΗΡΟΥ – ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ
ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ – ΑΟΚ “ΟΙ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩ

12η Αγωνιστική – 10/01/21
Ρεπό: ΑΟ ΑΡΕΤΣΟΥ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝ. – ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ
ΜΑΣ ΕΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ – ΚΑΟΧ ΕΥΡΩΠΗ 87
ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ – ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΧΑΝΘ – ΑΟ ΠΟΛΥΓΗΡΟΥ
ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ – ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ
ΑΟΚ “ΟΙ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩ – ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ

13η Αγωνιστική – 17/01/21
Ρεπό: ΑΟΚ “ΟΙ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ”
ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ – ΑΟ ΑΡΕΤΣΟΥ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ
ΚΑΟΧ ΕΥΡΩΠΗ 87 – ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝ.
ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ – ΜΑΣ ΕΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ
ΑΟ ΠΟΛΥΓΗΡΟΥ – ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ
ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ – ΧΑΝΘ
ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ – ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ

14η Αγωνιστική – 31/01/21
Ρεπό: ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ
ΚΑΟΧ ΕΥΡΩΠΗ 87 – ΑΟ ΑΡΕΤΣΟΥ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ
ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ – ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝ.
ΑΟ ΠΟΛΥΓΗΡΟΥ – ΜΑΣ ΕΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ
ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ – ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ
ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ – ΧΑΝΘ
ΑΟΚ “ΟΙ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩ – ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ

15η Αγωνιστική – 07/02/21
Ρεπό: ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ
ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ – ΚΑΟΧ ΕΥΡΩΠΗ 87
ΑΟ ΑΡΕΤΣΟΥ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ – ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝ. – ΑΟ ΠΟΛΥΓΗΡΟΥ
ΜΑΣ ΕΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ – ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ
ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ – ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
ΧΑΝΘ – ΑΟΚ “ΟΙ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩ

16η Αγωνιστική – 21/02/21
Ρεπό: ΚΑΟΧ ΕΥΡΩΠΗ 87
ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ – ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ
ΑΟ ΠΟΛΥΓΗΡΟΥ – ΑΟ ΑΡΕΤΣΟΥ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ
ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ – ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝ.
ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ – ΜΑΣ ΕΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ
ΑΟΚ “ΟΙ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩ – ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ
ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ – ΧΑΝΘ

17η Αγωνιστική – 28/02/21
Ρεπό: ΧΑΝΘ
ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ – ΑΟ ΠΟΛΥΓΗΡΟΥ
ΑΟ ΑΡΕΤΣΟΥ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ – ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ
ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝ. – ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
ΜΑΣ ΕΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ – ΑΟΚ “ΟΙ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩ
ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ – ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ
ΚΑΟΧ ΕΥΡΩΠΗ 87 – ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ

18η Αγωνιστική – 07/03/21
Ρεπό: ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ – ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ
ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ – ΑΟ ΑΡΕΤΣΟΥ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ
ΑΟΚ “ΟΙ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩ – ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝ.
ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ – ΜΑΣ ΕΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ
ΧΑΝΘ – ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ
ΑΟ ΠΟΛΥΓΗΡΟΥ – ΚΑΟΧ ΕΥΡΩΠΗ 87

19η Αγωνιστική – 21/03/21
Ρεπό: ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ
ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ – ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
ΑΟ ΑΡΕΤΣΟΥ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ – ΑΟΚ “ΟΙ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩ
ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝ. – ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ
ΜΑΣ ΕΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ – ΧΑΝΘ
ΚΑΟΧ ΕΥΡΩΠΗ 87 – ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ
ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ – ΑΟ ΠΟΛΥΓΗΡΟΥ

20η Αγωνιστική – 28/03/21
Ρεπό: ΑΟ ΠΟΛΥΓΗΡΟΥ
ΑΟΚ “ΟΙ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩ – ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ
ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ – ΑΟ ΑΡΕΤΣΟΥ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ
ΧΑΝΘ – ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝ.
ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ – ΜΑΣ ΕΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ
ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ – ΚΑΟΧ ΕΥΡΩΠΗ 87
ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ – ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ

21η Αγωνιστική – 04/04/21
Ρεπό: ΜΑΣ ΕΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ
ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ – ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ
ΑΟ ΑΡΕΤΣΟΥ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ – ΧΑΝΘ
ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝ. – ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ
ΚΑΟΧ ΕΥΡΩΠΗ 87 – ΑΟΚ “ΟΙ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩ
ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ – ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
ΑΟ ΠΟΛΥΓΗΡΟΥ – ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ

22η Αγωνιστική – 11/04/21
Ρεπό: ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ
ΧΑΝΘ – ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ
ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ – ΑΟ ΑΡΕΤΣΟΥ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ
ΜΑΣ ΕΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ – ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝ.
ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ – ΚΑΟΧ ΕΥΡΩΠΗ 87
ΑΟΚ “ΟΙ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩ – ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ – ΑΟ ΠΟΛΥΓΗΡΟΥ

23η Αγωνιστική – 18/04/21
Ρεπό: ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝ.
ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ – ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ
ΑΟ ΑΡΕΤΣΟΥ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ – ΜΑΣ ΕΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ
ΚΑΟΧ ΕΥΡΩΠΗ 87 – ΧΑΝΘ
ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ – ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ
ΑΟ ΠΟΛΥΓΗΡΟΥ – ΑΟΚ “ΟΙ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩ
ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ – ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ

24η Αγωνιστική – 25/04/21
Ρεπό: ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
ΜΑΣ ΕΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ – ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ
ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝ. – ΑΟ ΑΡΕΤΣΟΥ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ
ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ – ΚΑΟΧ ΕΥΡΩΠΗ 87
ΧΑΝΘ – ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ – ΑΟ ΠΟΛΥΓΗΡΟΥ
ΑΟΚ “ΟΙ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩ – ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ

25η Αγωνιστική – 09/05/21
Ρεπό: ΑΟ ΑΡΕΤΣΟΥ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ – ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝ.
ΚΑΟΧ ΕΥΡΩΠΗ 87 – ΜΑΣ ΕΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ
ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ – ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ
ΑΟ ΠΟΛΥΓΗΡΟΥ – ΧΑΝΘ
ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ – ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ
ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ – ΑΟΚ “ΟΙ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩ

26η Αγωνιστική – 16/05/21
Ρεπό: ΑΟΚ “ΟΙ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ”
ΑΟ ΑΡΕΤΣΟΥ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ – ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ
ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝ. – ΚΑΟΧ ΕΥΡΩΠΗ 87
ΜΑΣ ΕΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ – ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ – ΑΟ ΠΟΛΥΓΗΡΟΥ
ΧΑΝΘ – ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ
ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ – ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ

Σχετικά άρθρα