Το πρωτάθλημα της Β’ Εθνικής συνεχίστηκε σήμερα (24/10) με τα παιχνίδια της 2ης αγωνιστικής.

Αναλυτικά:
1ος ΟΜΙΛΟΣ (2η αγωνιστική)

ΑΠΑΣ «Τα Φανάρια» – Πεντέλη 74-59

ΑΕ Ν. Κηφισιάς – Πανελευσινιακός 81-74

ΦΕΑ ΝΦ/ΝΧ – Εθνικός 84-71

Παπάγου – Έσπερος Καλλιθέας 77-79

Αχαγιά 82 – ‘Ενωση Ιλίου 60-58

ΚΑΟ Κορίνθου – Αργοναύτης Ραφήνας 70-68

Ρεπό: Ληξούρι

Η ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ: Κόρινθος, Αχαγιά 2-0, Φανάρια, Παπάγου, Αργοναύτης, Ν. Κηφισιά, Εθνικός 1-1, ΦΕΑ, Έσπερος 1-0, Ίλιον, Πεντέλη 0-2, Ληξούρι, Πανελευσινιακός 0-1.

2ος ΟΜΙΛΟΣ (2η αγωνιστική)

ΑΟΚ Χανιά – Δούκας 78-82

Πρωτέας Βούλας – ΟΦΗ 77-56

ΕΦΑΟΖ – ΝΕ Μεγαρίδος 79-88

Κρόνος – Μανδραϊκός 65-61

Αιγάλεω – Πανιώνιος 90-88

ΚΑΟ Μελισσίων – Παλαιό Φάληρο 61-62

Ηλυσιακός – Άρης Νίκαιας 4/11

Η ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ: Μεγαρίδα, Αιγάλεω 2-0, Πρωτέας, Πανιώνιος, Μελίσσια, ΕΦΑΟΖ, Δούκας, Κρόνος, Π. Φάληρο, ΟΦΗ 1-1, Μανδραϊκός 0-2, Χανιά, Ηλυσιακός 0-1, Άρης Νικ. 0-0.

3ος ΟΜΙΛΟΣ (2η αγωνιστική)

ΑΓΣ Ιωαννίνων – Ίκαροι Τρικάλων 58-74
Μελίκη – Αίολος Γόμφων 59-94
Δόξα Λευκάδας – Ολυμπιακός Βόλου 56-49
Αναγέννηση Καρδίτσας – Ιωάννινα ΣΚ 65-59
Πρωτέας Γρεβενών – Ερμής Σχηματαρίου 73-85
Τιτάνες Παλαμά – Νίκη Βόλου 73-68
Ρεπό: Έσπερος Λαμίας

Η ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ: Ερμής Σχημ., Αίολος, Ίκαροι 2-0, Ιωάννινα, Νίκη Βόλου, Δόξα Λευκ., Τιτάνες, Αναγέννηση Καρδ. 1-1, Έσπερος Λαμ. 1-0, Πρωτέας, ΑΓΣΙ, Μελίκη 0-2, Ολυμπιακός Β. 0-1.

4ος ΟΜΙΛΟΣ (3η αγωνιστική)

Λεύκιππος Ξάνθης – Γέφυρα 89-87 (72-72 κ.αγ., 82-82 α΄ παρ.)
Κομοτηνή – Πανσερραϊκός 54-64
Ερμής Λαγκαδά – Ευκαρπία 78-67
ΧΑΝΘ – ΚΑΟ Χαλκιδικής 74-48
ΜΕΝΤ – Μακεδονικός ΑΝΑΒΟΛΗ
Μαχητές Πειραματικού – Αρετσού Καλαμαριάς 82-57
Ρεπό: Αίας Ευόσμου, Πολύγυρος

Η ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ: Μαχητές, Γέφυρα, ΧΑΝΘ, Ερμής 2-1, Αίας, Μακεδονικός 2-0, Πανσερραϊκός 1-2, Ευκαρπία, ΜΕΝΤ, Πολύγυρος, Λεύκιππος 1-1, Κομοτηνή 0-3, ΚΑΟΧ, Αρετσού 0-2.

Α2 μπάσκετ: Η Ελευθερούπολη 79-78 τον Τρίτωνα – Η Καβάλα 89-80 το Μαρούσι! (βαθμολογία)

Γ΄ Εθνική μπάσκετ: Όλα τα αποτελέσματα και στους 6 ομίλους

Τα παιχνίδια της ημέρας
1ος ΟΜΙΛΟΣ
ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ – ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΡΑΦΗΝΑΣ 70-68
Διαιτητές: Νάστος-Ρίζος-Μπακετέα
Δεκάλεπτα: 19-20, 41-46, 59-56, 70-68
ΚΑΟ Κορίνθου (Σορώτος): Καπώνης 11, Γ.Μακρής 2, Πρεδάρης 6 (1), Δ. Μακρής 20 (1), Κοντραφούρης 6, Φακοπουλίδης 3, Δούκας 9, Τσιάκος 4, Κωνσταντίνου 2, Αδαμόπουλος 7 (1).
Αργοναύτης Ραφήνας (Μπότης): Σγουρός 15 (3), Συγγούνας 6, Γεραμάνης 6, Ντούσιας 12 (2), Κορομηλιάς, Μητσάκης 4, Σβάρνας 6, Παλαντζάς 7 (2), Σταμέλος 12 (2).

ΝΕΑ ΚΗΦΙΣΙΑ – ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ 81-74
Διαιτητές: Tσολάκος-Σιδέρης-Παπαδόπουλος Χρ.
Δεκάλεπτα: 22-11, 37-34, 61-51, 81-74
Νέα Κηφισιά (Λαδικός): Ιωάννου 1, Μοσχοβίτης 12 (1), Μακρυγιάννης, Στεργίου, Χαρταβέλλας, Πετροδημόπουλος 11 (1), Μανούσος 20 (1), Χατζηνικόλας 22 (3), Κουκάκης 4, Μαλέλης, Μιχαλάκης 11.
Πανελευσινιακός (Καραχάλιος – Βούλγαρης): Νίκου 3 (1), Κουτούλας 7 (1), Καράμπελας 10 (2), Πουρής, Μαυρομιχάλης, Κρασάκης, Μουμπάρακ 10 (1), Λεκάκης 2, Παπαφλωράτος 6 (2), Ρεκουνιώτης 29, Δενδρινός 7 (1).

ΦΕΑ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ 84-71
Διαιτητές: Ουσταμπασίδης-Χρηστίδης Π.-Λεβεντάκος
Τα δεκάλεπτα: 20-13, 34-37, 54-54, 84-71
ΦΕΑ (Καρατζάς): Καραμίντζος, Γιαννόπουλος, Καραλευθέρης 25 (3), Στεργιάκης 22 (4), Κοντός 13, Παπαδόπουλος, Λίτσιος 3 (1), Μπίγκος, Καραχάλιος 14 (2), Γεωργοπαπαδάκος 7 (2).
Εθνικός Πειραιά (Καράμπελας): Βαϊδάκης 8, Ραπτόπουλος, Γεωργιάδης 3 (1), Μπασδέκης 8, Λιβανός 5, Καραφαντής 3 (1), Κατσαμπάνης, Βασιλακάκης 8, Καρυστινός 6, Κασιούμης 18, Καραδημητρίου, Παπουτσής 12 (1).

Παπάγου – Έσπερος 77-79

Διαιτητές: Παντελίδης, Τηγάνης, Αυγερινός

Δεκάλεπτα: 19-14, 15-25, 20-24, 23-16

Παπάγου (Κουρής): Παπαζήσης, Τσούτσος, 4, Τρίχας 4, Κόης 14, Βούζας 3, Καρούζος 8 (1), Μαράκης 6 (1), Σολωμός 16, Καπόπουλος, Σοφρωνάς 16 (2), Κώτσης, Δελλίδης 6 (2).

Έσπερος (Ταυρόπουλος): Κολιός, Αγγελόπουλος 17 (1), Οικονόμου 11 (3), Καράβολας 13 (3), Αδαμόπουλος 2, Οικονομίδης, Τσολάκης 9 (1), Ολύμπιος, Κάπρης, Χαρούνι 12, Τσακίρης, Μαγιντόμπε 15 (2).

ΑΧΑΓΙΑ 82 – ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ 60-58

Διαιτητές: Κωνσταντινόπουλος-Γεράνιος-Λαζόγκα

Δεκάλεπτα: 07-09, 22-20, 38-42, 60-58

Αχαγιά 82 (Μπερδέσης): Καφέζας 10, Κωτσαδάμ, Α .Καλογιάννης, Μπαρδάκης, Λ. Καλογιάννης, Σέρμπος 2, Φραντζής 12(3), Οικονομόπουλος 8(1), Ταρνάρης 4, Δαβάνης 15, Λυμπέρης 4, Κατσογιάννης 5(1).

Ένωση Ιλίου (Πανούλιας): Δαρμής, Γεροκώστας 4, Φουντάς 5(1), Θ. Πανουσόπουλος, Καλύβας, Σπυρόπουλος 18(4), Μπέλλας 2, Γκαβανόπουλος 6(1), Τσιουμπρής 19, Κ. Πανουσόπουλος 4.

ΑΠΑΣ ΝΑΞΟΥ “ΤΑ ΦΑΝΑΡΙΑ”-ΠΕΝΤΕΛΗ 74-59

Διαιτητές: Καραβίτης-Καρακωνσταντόπουλος-Τζίμης

Δεκάλεπτα: 18-19, 39-39, 60-48, 74-59

Τα Φανάρια (Τσαουσίδης): Πολίτης, Δόγκλης, Ψαρόπουλος 9(2), Προδρόμου 20 (2), Χάρος, Σαρρής 2, Αναγνωστόπουλος 12, Παπανικολάου, Μάκαρης, Κατσουλάκος 14(4), Μιλεντίγιεβιτς 17(2), Βουτυρόπουλος.

ΑΕ Πεντέλη (Χαρτοματσίδης): Καρακατσάνης 9 (1), Νάσσης 5, Γιαννικός 10(2), Γραμματικός, Χρυσός 17(2), Μεσίνι, Καστανιώτης, Τσιτσιγιάννης 7(2), Ψαρόπουλος 11(1), Τουρτουρόπουλος, Γεροντογιάννης.

2ος ΟΜΙΛΟΣ
ΕΦΑΟΖ – ΝΕ Μεγαρίδας 79-88

Δεκάλεπτα: 24-19, 46-45, 67-65, 79-88

Διαιτητές: Μηλαπίδης, Αργυρούδης, Τεφτίκης

ΕΦΑΟΖ (Μάνου, Ζωηρού): Μαυροειδάκος 14 (2), Μπιλάλης 13 (2), Βάρσος 16 (3), Μαγκουνής 2, Κριζέας, Καλαϊτζάκης 3 (1), Ροζακέας 7 (2), Μέξης 12, Μπαρμπάρης 8, Χάτζης 4.

ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ (Μάνταλος, Υφαντής): Παλαιοχωρίτης 12 (4), Γκόντουιν 3, Αγγελόπουλος 22 (4), Γερομιχαλός 15 (2), Μπέμπης 5 (1), Γκουαλτιέρι, Εζόμο, Τζάιδας 2, Καλλινικίδης 14, Χάσα 3, Γκάτζιας 12 (4).

ΚΑΟ Μελισσίων – Παλαιό Φάληρο 61-62

Διαιτητές: Ανδρικόπουλος, Φασόλης, Καλογριάς

Δεκάλεπτα: 14-13, 27-28, 45-43, 61-62

Μελίσσια (Δάγλας – Κωνσταντόπουλος): Πρόφκα 8, Στεργίου Μ 3 (1), Οικονομόπουλος 19, Δοξάκης 8 (2), Σεργιένκο 4, Μπακέας 5 (1), Μαλτέζος 9, Κοντός Γ 5, Σπηλιόπουλος.

Παλαιό Φάληρο (Παπαδάτος – Καμαριώτης): Λυτόπουλος 8, Σκόρδος 2, Αγγελόπουλος 10 (2), Ζώρζος 16 (2), Σταθόπουλος 10 (2), Βλασσόπουλος 4, Καλιανιώτης 6, Μπολάτογλου 3, Χαρούνι 3, Ανδρεάτος.

Πρωτέας Βούλας – ΟΦΗ 77-56

Διαιτητές: Καλδίρης-Κουκουλεκίδης-Μαρίγλη

Δεκάλεπτα: 27-12, 47-24, 57-38, 77-56

Πρωτέας Βούλας (Τερζής-Σουλιώτης): Δενδρινός, Τσακναρίδης 4(1), Κυρίλης 7 (1), Ματσάγγος 16 ,Bλάχος, Συγκούνας 10(1), Μόρφης, Γάργαλης 5, Σκορδάς 10,Καραμαλέγκος 15 (2) Βισνιέφσκι 4.

ΟΦΗ (Ράλλης – Καρλάφτης): Λιανός 2,Μποχωρίδης 11(1), Καψάλης, Τσερκιτζόγλου, Μηλαθιανάκης 3, Λιουδάκης 1, Αγαπιάδης 1, Πρωτογεράκης 7, Καρλάφτης 4, Θεοδωρίδης 9(3), Μητρόπαππας 10, Πάλλης 8.

ΑΟΚ Χανιά-Δούκας 78-82

Διαιτητές: Ζακεστίδης – Κατσαπρακάκης – Βελέντζας

Δεκάλεπτα: 20-18, 34-41, 50-55, 78-82

ΑΟΚ Χανιά (Κεσαπίδης): Χουχούμης 25, Βαζούκης, Στογιάνοβιτς 1, Λυβιάκης, Ψαράς 3, Καραΐσκος 2, Σανδραμάνης 8, Νέσσης, Κουρέπης 28, Παναρετάκης 2, Τσιρογιάννης, Παπαδάκης 9.

Δούκας (Αγγέλου – Δανιήλ): Μαγουλάς, Λαγός 10, Γαρμπής 13, Αναστασόπουλος, Ντιαλλό-Φασέκας 2, Κορκοντζέλος 15, Μουλάς 7, Σωτηράκος 18, Λάκκας 6, Μιχαήλ 11.

3ος ΟΜΙΛΟΣ
Δόξα Λευκάδας – Ολυμπιακός Βόλου 56-49

Διαιτητές: Λογοθέτης-Καρακάσης-Ελ Ανύ

Δεκάλεπτα: 15-11, 27-24, 44-41, 56-49

Δόξα Λευκάδας (Ζαφειρούδης): Σταματέλος 9 (3), Κοντούδης 11, Κατωπόδης 3 (1), Βαγενάς 4, Μούτσα, Καφφές, Μάλφας, Κουρτίδης, Τζακόπουλος 10 (1), Καραγιαννίδης 6, Λαζάρου 6, Ζαφειρούδης.

Ολυμπιακός Βόλου (Βλιώρας): Χανέλι 2, Γκοντόπουλος 16 (2), Ιλτσόγλου 12 (3), Αναγνωστόπουλος, Καραμήτσος 2, Ροδολάκης, Σταθούρος, Σιμάκης 11 (1), Αγγελόπουλος 2, Παρασκευάς 5, Γιαννίκος.

Αναγέννηση Καρδίτσας – ΣΚ Ιωάννινα 65-59
Διαιτητές: Παπαγερίδης-Μαράμης-Χατζηκώστας
Δεκάλεπτα: 18-18, 29-35, 51-47, 65-59
Αναγέννηση Καρδίτσας (Κρομμύδας): Ψυχογιός 2, Πανταζής 8 (1), Γεωργαντζάς 12 (2), Αρκούδας 1, Κρεμμύδας 11 (1), Αργύρης 6, Αντωνίου 5 (1), Καλλιάρας 18 (1), Οικονόμου 2.
ΣΚ Ιωάννινα (Παπαδόπουλος-Χαντέλης): Μουρατίδης 11, Κωνσταντινίδης 11, Σωτηρίου 6 (1), Ξιούρας 17 (1), Σπηλιόπουλος 5, Παπαγιάννης 4, Καραθανάσης, Σταμίρης, Ρούζιος 5 (1), Βρασταμινός, Σφουγγάρης.

Τιτάνες Παλαμά – Νίκη Βόλου 73-68
Διαιτητές: Τσιαπλής-Παπαγεωργίου-Παπανικολάου Γ.
Δεκάλεπτα: 15-22, 26-33, 46-55, 73-68
Τιτάνες Παλαμά (Χαντζιάρας): Καλτσουνάς, Τσούμας Γ., Μάνος 15 (3), Καραδήμας 8 (2), Σφακιανός 3, Ξένος 2, Τσούμας Σ. 17 (3), Φαλιάκης Σ., Μανδαλάκης 24 (2), Μούμογλου 4 (1), Αρχοντούλης, Βλάχος.
Νίκη Βόλου (Μαύρος, Κοσμάτος): Νικολής, Βερτζάγιας 13 (1), Σαριμπαλίδης 11 (3), Σκουφεζής, Σούλης, Κουτίνας 9, Σπανόπουλος 2, Μπουσκολίτης 5 (1), Δελετζές, Λόλας, Καλλές 19, Ξενιτίδης 8.

ΑΓΣ Ιωαννίνων – Ίκαροι Τρικάλων 58-74
Διαιτητές: Ευφραιμίδης-Χατζημπαλίδης-Χατζηχαρίσης
Δεκάλεπτα: 13-18, 25-34, 42-54, 58-74
ΑΓΣ Ιωαννίνων (Τσουκανέλης): Γιωτάκης 2, Νικολόπουλος 7(1), Γυφτάκης 4, Μπαζζάκας, Καννής 8(2), Βαγγέλης, Ιωαννίδης, Μάντζιος 21, Παππάς, Μητρόπουλος, Χρήστου, Ψάλτου 16.
Ίκαροι Τρικάλων (Γιασσάρης): Τσιαβές 6(1), Κατσαρές 5(1), Μπουργανός 12(1), Κοϊτσάνος, Αμβράζης 8, Νταλός, Παρδακάς 8(2), Κατσίμπας, Τριανταφύλλου 27(7), Παπαχρήστος 9(1).

ΓΑΣ Μελίκης – Αίολος Τρικάλων Γόμφοι 59-94
Διαιτητές: Γερακίνης-Καρακώστας-Γεωργούλης
Δεκάλεπτα: 11-32, 28-52, 44-75, 59-94
ΓΑΣ Μελίκης (Ασλανίδης): Ντόβας, Μπαρζού 12(1), Μωϋσίδης, Καλογεράτος 16(3), Κυριάκου, Τζιοβάρας 1, Ματράκας 1, Μανούσος 17(2), Εσέρπογλου, Πεϊμανίδης 6, Αλευρίδης 4, Ρογγότης 2.
Αίολος Τρικάλων Γόμφοι (Φόρος): Ζώρζος 12, Γαρούφας, Μόσιαλος 2, Παππάς 8, Χατζής 2, Ευαγγελακόπουλος, Ιωάννου 6(1), Τσιγγενόπουλος 4, Κολότσιος 9, Ψύρρας 19(3), Θέος 15(3), Δέσπος 17.

Πρωτέας Γρεβενών-Ερμής Σχηματαρίου 73-85

Διαιτητές: Ελευθεριάδης-Κατωτικίδης-Χρυσάφης

Δεκάλεπτα: 22-22, 44-46, 59-65, 73-85

Πρωτέας Γρεβενών (Χασιώτης): Τζιουβάρας, Γρίψιος 6 (1), Κλωνάρας 11 (1), Παλάσκας 8 (1), Καραγιάννης, Παπαδόπουλος Ν. 16, Σιπιτάνος 14 (2), Κωνσταντίνου, Μπόζιαρης 7 (1), Μαλιούρας 11, Ασλανίδης, Κυρατζής.

Ερμής Σχηματαρίου (Οικονόμου): Κυριακόπουλος 21 (4), Ανδρέου, Δουρούκης 6 (1), Ζορμπάνος, Χατζηγιαννάκης, Μπακέας 6 (2), Καλημέρης 4, Μπότσης, Χάλιος, Καρακωνσταντάκης, Ζαρμακούπης 21 (1), Δημητριάδης 27 (2).

4ος ΟΜΙΛΟΣ
Λεύκιππος Ξάνθης – ΚΣ Γέφυρας 89-87 (β΄ παρ.)
Διαιτητές: Ντούρας-Τζιοπάνος Γ.-Ζαχαριάδης
Δεκάλεπτα: 28-20, 43-35, 57-50, 72-72(κ.α.), 82-82(α΄ παρ.), 89-87
Λεύκιππος Ξάνθης (Λεμονίδης): Μαραβέγιας 12 (3), Παλλάκης 6, Τσιλόγλου, Μαυρογιάννης 24 (6), Παϊτάρης, Στουρνάρας, Μηντζαρίδης 5, Μανάκας 24 (2), Παπαδήμας 1, Βοϊβατόπουλος, Χρήστου 17 (3).
ΚΣ Γέφυρας (Καραπιπερίδης): Κελεσίδης 8 (1), Μπρόζος 23 (1), Μπάρμπας, Σαββίδης, Παπαδόπουλος, Ανδρέου, Χατζηκυριακίδης 19 (4), Στράτος, Μπένας 14 (2), Καλαϊτζίδης 18 (4), Καλογιαννίδης 5.

ΓΑΣ Κομοτηνή – Πανσερραϊκός 54-64
Διαιτητές: Θεοδώρου-Βασιλόπουλος-Αγραφιώτης Γρηγ.
Δεκάλεπτα: 10-12, 28-36, 42-49, 54-64
ΓΑΣ Κομοτηνή (Φωτεινάκης): Κάφκε 5, Παπανδρεόπουλος 13(1), Μαλανδρής 13(1), Ζεκεριέ 5, Καρκατσέλης 4(1), Ναλμπάντης 2, Γκιουζελίδης 13, Χαλήλ 2.
Πανσερραϊκός (Ποργιόπουλος): Στεφανίδης 11(1), Ντίνος 8, Δατσιάδης 8(2), Γεωργιανός 13, Χριστοδούλου 7, Κεραμάρης 5(1), Γκούτζιας 2, Ασημάκης 10(1), Μπίλιος, Γούνας, Κουμανιώτης.

Ερμής Λαγκαδά – ΠΣ Ευκαρπίας 78-67
Διαιτητές: Σελεβός-Δέλλας-Ηλιόπουλος
Δεκάλεπτα: 17-19, 37-33, 61-50, 78-67
Ερμής Λαγκαδά (Κυρούδης): Μήνου 9(2), Πλιούκας 18(3), Χρυσόπουλος 9(1), Μπακάλης, Πεχλιβανίδης 3, Μητρόπουλος 7(2), Γκέλιος 12(1), Καμαριώτης 3, Ταουσάνης 6, Λογοθέτης 11.
ΠΣ Ευκαρπίας (Νίκου-Δαδάλας): Βογιατζής 2, Τουλούπης 2, Φόρογλου 9(2), Μελαδιανός, Βρεττάς 6, Χολέβας 28(3), Ζάχαρης, Γκαβέζος 6, Ζαφειρούδης 1, Βουρτζούμης, Κρίτσικας 3, Χαρτόπουλος 10.

ΧΑΝΘ – ΚΑΟ Χαλκιδικής 74-48
Διαιτητές: Ντόγκας-Σαρακενίδης-Καντερές
Δεκάλεπτα: 15-15, 35-23, 54-35, 74-48
ΧΑΝΘ (Κεραμεύς-Κοκκινόπουλος): Μαργαριτόπουλος 2, Απαζίδης 7(1), Αλτίνης 10(2), Κυλαντωνίδης Π. 5(1), Ζιάκας 10(2), Συμεωνίδης 7, Δημητρίου 11(3), Ρουκουνάκης 3(1), Ιωαννίδης 9, Τσιριλάκης 4, Σαρρής 2, Ιωάννου 4.
ΚΑΟ Χαλκιδικής (Παναγιωτόπουλος-Βέτσος): Βαζούκης, Λάσκαρης, Παναγιωτόπουλος , Σερέτης 2, Ράντονιτς, Φιλοξενίδης 15, Προβατίδης 3(1), Δεληγιώργης 6(1), Κόττας, Νταρατάνας 6, Γκατζιούρας 4, Τύπος 6, Ντούνι 6.

Μαχητές Πειραματικό Πεύκων – ΑΟ Αρετσού Καλαμαριάς 82-57
Διαιτητές: Τσιρτσιμάλης-Κοϊμτζόγλου-Τσάνταλη
Δεκάλεπτα: 19-10, 41-22, 63-40, 82-57
Μαχητές Πειραματικό Πεύκων (Χατζουλης): Γεωργίου 20(2), Κόκκινος, Μισαηλίδης 3(1), Πετράκης 12(4), Νότης 10, Καραγιώργος 7(2), Κουτσοκώστας 4, Κόνσουλας 17(3), Μπάδης.
ΑΟ Αρετσού Καλαμαριάς (Πετρόπουλος): Φλιώνης 9(2), Βαρύτης 9(2), Κολοκοτρώνης, Κυφωνίδης 18, Παπανικολάου, Παπαδόπουλος, Καπόνης 4, Βάνης 13, Ντίαθ 4.

Σχετικά άρθρα