Το πρόγραμμα των 4 ομίλων της Α2 Γυναικών για τη σεζόν 2020-2021 έχει ως εξής:

1ος ΟΜΙΛΟΣ

1η Αγωνιστική – 18/10/20
ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ ΑΟ – ΑΦΜΣ ΦΟΙΝΙΞ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΓΕ ΑΜΙΛΛΑ 2000 – ΑΣ ΑΙΓΕΑΣ ΧΙΟΥ
ΑΟ ΑΡΓΟΥΣ ΟΙ ΔΑΝΑΟΙ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΕΣ
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΓΑΣ ΕΥΝΙΚΟΣ
ΑΕΠΣ ΑΡΙΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ – ΑΕΣ ΘΗΣΕΑΣ ΠΑΝΑΓΙΟΥΔ

2η Αγωνιστική – 25/10/20
ΑΣ ΑΙΓΕΑΣ ΧΙΟΥ – ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ ΑΟ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΕΣ – ΓΕ ΑΜΙΛΛΑ 2000
ΓΑΣ ΕΥΝΙΚΟΣ – ΑΟ ΑΡΓΟΥΣ ΟΙ ΔΑΝΑΟΙ
ΑΕΣ ΘΗΣΕΑΣ ΠΑΝΑΓΙΟΥΔ – ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΦΜΣ ΦΟΙΝΙΞ ΠΕΙΡΑΙΑ – ΑΕΠΣ ΑΡΙΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ

3η Αγωνιστική – 01/11/20
ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ ΑΟ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΕΣ
ΓΕ ΑΜΙΛΛΑ 2000 – ΓΑΣ ΕΥΝΙΚΟΣ
ΑΟ ΑΡΓΟΥΣ ΟΙ ΔΑΝΑΟΙ – ΑΕΣ ΘΗΣΕΑΣ ΠΑΝΑΓΙΟΥΔ
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΕΠΣ ΑΡΙΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ
ΑΦΜΣ ΦΟΙΝΙΞ ΠΕΙΡΑΙΑ – ΑΣ ΑΙΓΕΑΣ ΧΙΟΥ

4η Αγωνιστική – 08/11/20
ΓΑΣ ΕΥΝΙΚΟΣ – ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ ΑΟ
ΑΕΣ ΘΗΣΕΑΣ ΠΑΝΑΓΙΟΥΔ – ΓΕ ΑΜΙΛΛΑ 2000
ΑΕΠΣ ΑΡΙΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ – ΑΟ ΑΡΓΟΥΣ ΟΙ ΔΑΝΑΟΙ
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΦΜΣ ΦΟΙΝΙΞ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΕΣ – ΑΣ ΑΙΓΕΑΣ ΧΙΟΥ

5η Αγωνιστική – 15/11/20
ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ ΑΟ – ΑΕΣ ΘΗΣΕΑΣ ΠΑΝΑΓΙΟΥΔ
ΓΕ ΑΜΙΛΛΑ 2000 – ΑΕΠΣ ΑΡΙΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ
ΑΟ ΑΡΓΟΥΣ ΟΙ ΔΑΝΑΟΙ – ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΦΜΣ ΦΟΙΝΙΞ ΠΕΙΡΑΙΑ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΕΣ
ΑΣ ΑΙΓΕΑΣ ΧΙΟΥ – ΓΑΣ ΕΥΝΙΚΟΣ

6η Αγωνιστική – 22/11/20
ΑΕΠΣ ΑΡΙΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ – ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ ΑΟ
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΓΕ ΑΜΙΛΛΑ 2000
ΑΟ ΑΡΓΟΥΣ ΟΙ ΔΑΝΑΟΙ – ΑΦΜΣ ΦΟΙΝΙΞ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΑΕΣ ΘΗΣΕΑΣ ΠΑΝΑΓΙΟΥΔ – ΑΣ ΑΙΓΕΑΣ ΧΙΟΥ
ΓΑΣ ΕΥΝΙΚΟΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΕΣ

7η Αγωνιστική – 29/11/20
ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ ΑΟ – ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΓΕ ΑΜΙΛΛΑ 2000 – ΑΟ ΑΡΓΟΥΣ ΟΙ ΔΑΝΑΟΙ
ΑΦΜΣ ΦΟΙΝΙΞ ΠΕΙΡΑΙΑ – ΓΑΣ ΕΥΝΙΚΟΣ
ΑΣ ΑΙΓΕΑΣ ΧΙΟΥ – ΑΕΠΣ ΑΡΙΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΕΣ – ΑΕΣ ΘΗΣΕΑΣ ΠΑΝΑΓΙΟΥΔ

8η Αγωνιστική – 06/12/20
ΑΟ ΑΡΓΟΥΣ ΟΙ ΔΑΝΑΟΙ – ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ ΑΟ
ΓΕ ΑΜΙΛΛΑ 2000 – ΑΦΜΣ ΦΟΙΝΙΞ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΣ ΑΙΓΕΑΣ ΧΙΟΥ
ΑΕΠΣ ΑΡΙΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΕΣ
ΑΕΣ ΘΗΣΕΑΣ ΠΑΝΑΓΙΟΥΔ – ΓΑΣ ΕΥΝΙΚΟΣ

9η Αγωνιστική – 13/12/20
ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ ΑΟ – ΓΕ ΑΜΙΛΛΑ 2000
ΑΦΜΣ ΦΟΙΝΙΞ ΠΕΙΡΑΙΑ – ΑΕΣ ΘΗΣΕΑΣ ΠΑΝΑΓΙΟΥΔ
ΑΣ ΑΙΓΕΑΣ ΧΙΟΥ – ΑΟ ΑΡΓΟΥΣ ΟΙ ΔΑΝΑΟΙ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΕΣ – ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΓΑΣ ΕΥΝΙΚΟΣ – ΑΕΠΣ ΑΡΙΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ

10η Αγωνιστική – 17/01/21
ΑΦΜΣ ΦΟΙΝΙΞ ΠΕΙΡΑΙΑ – ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ ΑΟ
ΑΣ ΑΙΓΕΑΣ ΧΙΟΥ – ΓΕ ΑΜΙΛΛΑ 2000
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΕΣ – ΑΟ ΑΡΓΟΥΣ ΟΙ ΔΑΝΑΟΙ
ΓΑΣ ΕΥΝΙΚΟΣ – ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΕΣ ΘΗΣΕΑΣ ΠΑΝΑΓΙΟΥΔ – ΑΕΠΣ ΑΡΙΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ

11η Αγωνιστική – 24/01/21
ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ ΑΟ – ΑΣ ΑΙΓΕΑΣ ΧΙΟΥ
ΓΕ ΑΜΙΛΛΑ 2000 – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΕΣ
ΑΟ ΑΡΓΟΥΣ ΟΙ ΔΑΝΑΟΙ – ΓΑΣ ΕΥΝΙΚΟΣ
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΕΣ ΘΗΣΕΑΣ ΠΑΝΑΓΙΟΥΔ
ΑΕΠΣ ΑΡΙΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ – ΑΦΜΣ ΦΟΙΝΙΞ ΠΕΙΡΑΙΑ

12η Αγωνιστική – 31/01/21
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΕΣ – ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ ΑΟ
ΓΑΣ ΕΥΝΙΚΟΣ – ΓΕ ΑΜΙΛΛΑ 2000
ΑΕΣ ΘΗΣΕΑΣ ΠΑΝΑΓΙΟΥΔ – ΑΟ ΑΡΓΟΥΣ ΟΙ ΔΑΝΑΟΙ
ΑΕΠΣ ΑΡΙΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ – ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΣ ΑΙΓΕΑΣ ΧΙΟΥ – ΑΦΜΣ ΦΟΙΝΙΞ ΠΕΙΡΑΙΑ

13η Αγωνιστική – 07/02/21
ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ ΑΟ – ΓΑΣ ΕΥΝΙΚΟΣ
ΓΕ ΑΜΙΛΛΑ 2000 – ΑΕΣ ΘΗΣΕΑΣ ΠΑΝΑΓΙΟΥΔ
ΑΟ ΑΡΓΟΥΣ ΟΙ ΔΑΝΑΟΙ – ΑΕΠΣ ΑΡΙΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ
ΑΦΜΣ ΦΟΙΝΙΞ ΠΕΙΡΑΙΑ – ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΣ ΑΙΓΕΑΣ ΧΙΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΕΣ

14η Αγωνιστική – 14/02/21
ΑΕΣ ΘΗΣΕΑΣ ΠΑΝΑΓΙΟΥΔ – ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ ΑΟ
ΑΕΠΣ ΑΡΙΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ – ΓΕ ΑΜΙΛΛΑ 2000
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΟ ΑΡΓΟΥΣ ΟΙ ΔΑΝΑΟΙ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΕΣ – ΑΦΜΣ ΦΟΙΝΙΞ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΓΑΣ ΕΥΝΙΚΟΣ – ΑΣ ΑΙΓΕΑΣ ΧΙΟΥ

15η Αγωνιστική – 21/02/21
ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ ΑΟ – ΑΕΠΣ ΑΡΙΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ
ΓΕ ΑΜΙΛΛΑ 2000 – ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΦΜΣ ΦΟΙΝΙΞ ΠΕΙΡΑΙΑ – ΑΟ ΑΡΓΟΥΣ ΟΙ ΔΑΝΑΟΙ
ΑΣ ΑΙΓΕΑΣ ΧΙΟΥ – ΑΕΣ ΘΗΣΕΑΣ ΠΑΝΑΓΙΟΥΔ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΕΣ – ΓΑΣ ΕΥΝΙΚΟΣ

16η Αγωνιστική – 28/02/21
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ ΑΟ
ΑΟ ΑΡΓΟΥΣ ΟΙ ΔΑΝΑΟΙ – ΓΕ ΑΜΙΛΛΑ 2000
ΓΑΣ ΕΥΝΙΚΟΣ – ΑΦΜΣ ΦΟΙΝΙΞ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΑΕΠΣ ΑΡΙΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ – ΑΣ ΑΙΓΕΑΣ ΧΙΟΥ
ΑΕΣ ΘΗΣΕΑΣ ΠΑΝΑΓΙΟΥΔ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΕΣ

17η Αγωνιστική – 07/03/21
ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ ΑΟ – ΑΟ ΑΡΓΟΥΣ ΟΙ ΔΑΝΑΟΙ
ΑΦΜΣ ΦΟΙΝΙΞ ΠΕΙΡΑΙΑ – ΓΕ ΑΜΙΛΛΑ 2000
ΑΣ ΑΙΓΕΑΣ ΧΙΟΥ – ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΕΣ – ΑΕΠΣ ΑΡΙΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ
ΓΑΣ ΕΥΝΙΚΟΣ – ΑΕΣ ΘΗΣΕΑΣ ΠΑΝΑΓΙΟΥΔ

18η Αγωνιστική – 21/03/21
ΓΕ ΑΜΙΛΛΑ 2000 – ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ ΑΟ
ΑΕΣ ΘΗΣΕΑΣ ΠΑΝΑΓΙΟΥΔ – ΑΦΜΣ ΦΟΙΝΙΞ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΑΟ ΑΡΓΟΥΣ ΟΙ ΔΑΝΑΟΙ – ΑΣ ΑΙΓΕΑΣ ΧΙΟΥ
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΕΣ
ΑΕΠΣ ΑΡΙΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ – ΓΑΣ ΕΥΝΙΚΟΣ

2ος ΟΜΙΛΟΣ

1η Αγωνιστική – 18/10/20
Ρεπό: ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΣ
ΑΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ – ΑΕ ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ
ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ – ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ
ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ
ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΙΚΑΡΙΑΣ – ΓΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ

2η Αγωνιστική – 25/10/20
Ρεπό: ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΙΚΑΡΙΑΣ
ΑΕ ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ – ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΣ
ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΑΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ
ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ – ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ
ΓΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ – ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

3η Αγωνιστική – 01/11/20
Ρεπό: ΑΕ ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΣ – ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ
ΑΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ – ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ
ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ – ΓΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΙΚΑΡΙΑΣ

4η Αγωνιστική – 08/11/20
Ρεπό: ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ – ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΣ
ΓΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ – ΑΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ
ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΙΚΑΡΙΑΣ – ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ
ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΑΕ ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ

5η Αγωνιστική – 15/11/20
Ρεπό: ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΣ – ΓΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
ΑΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ – ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΙΚΑΡΙΑΣ
ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ – ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΑΕ ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ – ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ

6η Αγωνιστική – 22/11/20
Ρεπό: ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ
ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΙΚΑΡΙΑΣ – ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΣ
ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ
ΓΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ – ΑΕ ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ
ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ – ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ

7η Αγωνιστική – 29/11/20
Ρεπό: ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΣ – ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΑΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ – ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ
ΑΕ ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ – ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΙΚΑΡΙΑΣ
ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΓΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ

8η Αγωνιστική – 06/12/20
Ρεπό: ΑΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ
ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ – ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΣ
ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΕ ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ
ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΙΚΑΡΙΑΣ – ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ
ΓΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ – ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ

9η Αγωνιστική – 13/12/20
Ρεπό: ΓΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΣ – ΑΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ
ΑΕ ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ – ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ
ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ – ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΙΚΑΡΙΑΣ

10η Αγωνιστική – 17/01/21
Ρεπό: ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΣ
ΑΕ ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ – ΑΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ
ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ
ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ – ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΓΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ – ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΙΚΑΡΙΑΣ

11η Αγωνιστική – 24/01/21
Ρεπό: ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΙΚΑΡΙΑΣ
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΣ – ΑΕ ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ
ΑΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ – ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ
ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ – ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ
ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΓΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ

12η Αγωνιστική – 31/01/21
Ρεπό: ΑΕ ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ
ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΣ
ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ – ΑΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ
ΓΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ – ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ
ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΙΚΑΡΙΑΣ – ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

13η Αγωνιστική – 07/02/21
Ρεπό: ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΣ – ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ
ΑΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ – ΓΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ – ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΙΚΑΡΙΑΣ
ΑΕ ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ – ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ

14η Αγωνιστική – 14/02/21
Ρεπό: ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ
ΓΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ – ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΣ
ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΙΚΑΡΙΑΣ – ΑΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ
ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ
ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ – ΑΕ ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ

15η Αγωνιστική – 21/02/21
Ρεπό: ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΣ – ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΙΚΑΡΙΑΣ
ΑΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ – ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΑΕ ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ – ΓΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ

16η Αγωνιστική – 28/02/21
Ρεπό: ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ
ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΣ
ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ – ΑΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ
ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΙΚΑΡΙΑΣ – ΑΕ ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ
ΓΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ – ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ

17η Αγωνιστική – 07/03/21
Ρεπό: ΑΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΣ – ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ
ΑΕ ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ – ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΙΚΑΡΙΑΣ
ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ – ΓΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ

18η Αγωνιστική – 21/03/21
Ρεπό: ΓΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
ΑΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ – ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΣ
ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ – ΑΕ ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ
ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ
ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΙΚΑΡΙΑΣ – ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ

3ος ΟΜΙΛΟΣ

1η Αγωνιστική – 18/10/20
ΜΕΝΤ – ΓΣ ΟΛΥΜΠΙΑ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ – ΓΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΙ
ΑΣ ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙ – ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟ
ΓΣΚ ΛΑΣΣΑΝΗΣ – ΜΑΣ ΕΚΠΑΙΔ.ΦΡΥΓΑΝΙΩΤ
ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ – ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ

2η Αγωνιστική – 25/10/20
ΓΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΙ – ΜΕΝΤ
ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟ – ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ
ΜΑΣ ΕΚΠΑΙΔ.ΦΡΥΓΑΝΙΩΤ – ΑΣ ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙ
ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ – ΓΣΚ ΛΑΣΣΑΝΗΣ
ΓΣ ΟΛΥΜΠΙΑ ΛΑΡΙΣΑΣ – ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ

3η Αγωνιστική – 01/11/20
ΜΕΝΤ – ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟ
ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ – ΜΑΣ ΕΚΠΑΙΔ.ΦΡΥΓΑΝΙΩΤ
ΑΣ ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙ – ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ
ΓΣΚ ΛΑΣΣΑΝΗΣ – ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ
ΓΣ ΟΛΥΜΠΙΑ ΛΑΡΙΣΑΣ – ΓΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΙ

4η Αγωνιστική – 08/11/20
ΜΑΣ ΕΚΠΑΙΔ.ΦΡΥΓΑΝΙΩΤ – ΜΕΝΤ
ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ – ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ
ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ – ΑΣ ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙ
ΓΣΚ ΛΑΣΣΑΝΗΣ – ΓΣ ΟΛΥΜΠΙΑ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟ – ΓΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΙ

5η Αγωνιστική – 15/11/20
ΜΕΝΤ – ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ
ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ – ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ
ΑΣ ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙ – ΓΣΚ ΛΑΣΣΑΝΗΣ
ΓΣ ΟΛΥΜΠΙΑ ΛΑΡΙΣΑΣ – ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟ
ΓΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΙ – ΜΑΣ ΕΚΠΑΙΔ.ΦΡΥΓΑΝΙΩΤ

6η Αγωνιστική – 22/11/20
ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ – ΜΕΝΤ
ΓΣΚ ΛΑΣΣΑΝΗΣ – ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ
ΑΣ ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙ – ΓΣ ΟΛΥΜΠΙΑ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ – ΓΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΙ
ΜΑΣ ΕΚΠΑΙΔ.ΦΡΥΓΑΝΙΩΤ – ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟ

7η Αγωνιστική – 29/11/20
ΜΕΝΤ – ΓΣΚ ΛΑΣΣΑΝΗΣ
ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ – ΑΣ ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙ
ΓΣ ΟΛΥΜΠΙΑ ΛΑΡΙΣΑΣ – ΜΑΣ ΕΚΠΑΙΔ.ΦΡΥΓΑΝΙΩΤ
ΓΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΙ – ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ
ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟ – ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ

8η Αγωνιστική – 06/12/20
ΑΣ ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙ – ΜΕΝΤ
ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ – ΓΣ ΟΛΥΜΠΙΑ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΓΣΚ ΛΑΣΣΑΝΗΣ – ΓΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΙ
ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ – ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟ
ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ – ΜΑΣ ΕΚΠΑΙΔ.ΦΡΥΓΑΝΙΩΤ

9η Αγωνιστική – 13/12/20
ΜΕΝΤ – ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ
ΓΣ ΟΛΥΜΠΙΑ ΛΑΡΙΣΑΣ – ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ
ΓΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΙ – ΑΣ ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙ
ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟ – ΓΣΚ ΛΑΣΣΑΝΗΣ
ΜΑΣ ΕΚΠΑΙΔ.ΦΡΥΓΑΝΙΩΤ – ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ

10η Αγωνιστική – 17/01/21
ΓΣ ΟΛΥΜΠΙΑ ΛΑΡΙΣΑΣ – ΜΕΝΤ
ΓΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΙ – ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ
ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟ – ΑΣ ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙ
ΜΑΣ ΕΚΠΑΙΔ.ΦΡΥΓΑΝΙΩΤ – ΓΣΚ ΛΑΣΣΑΝΗΣ
ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ – ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ

11η Αγωνιστική – 24/01/21
ΜΕΝΤ – ΓΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΙ
ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ – ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟ
ΑΣ ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙ – ΜΑΣ ΕΚΠΑΙΔ.ΦΡΥΓΑΝΙΩΤ
ΓΣΚ ΛΑΣΣΑΝΗΣ – ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ
ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ – ΓΣ ΟΛΥΜΠΙΑ ΛΑΡΙΣΑΣ

12η Αγωνιστική – 31/01/21
ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟ – ΜΕΝΤ
ΜΑΣ ΕΚΠΑΙΔ.ΦΡΥΓΑΝΙΩΤ – ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ
ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ – ΑΣ ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙ
ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ – ΓΣΚ ΛΑΣΣΑΝΗΣ
ΓΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΙ – ΓΣ ΟΛΥΜΠΙΑ ΛΑΡΙΣΑΣ

13η Αγωνιστική – 07/02/21
ΜΕΝΤ – ΜΑΣ ΕΚΠΑΙΔ.ΦΡΥΓΑΝΙΩΤ
ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ – ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ
ΑΣ ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙ – ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ
ΓΣ ΟΛΥΜΠΙΑ ΛΑΡΙΣΑΣ – ΓΣΚ ΛΑΣΣΑΝΗΣ
ΓΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΙ – ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟ

14η Αγωνιστική – 14/02/21
ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ – ΜΕΝΤ
ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ – ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ
ΓΣΚ ΛΑΣΣΑΝΗΣ – ΑΣ ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙ
ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟ – ΓΣ ΟΛΥΜΠΙΑ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΜΑΣ ΕΚΠΑΙΔ.ΦΡΥΓΑΝΙΩΤ – ΓΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΙ

15η Αγωνιστική – 21/02/21
ΜΕΝΤ – ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ
ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ – ΓΣΚ ΛΑΣΣΑΝΗΣ
ΓΣ ΟΛΥΜΠΙΑ ΛΑΡΙΣΑΣ – ΑΣ ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙ
ΓΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΙ – ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ
ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟ – ΜΑΣ ΕΚΠΑΙΔ.ΦΡΥΓΑΝΙΩΤ

16η Αγωνιστική – 28/02/21
ΓΣΚ ΛΑΣΣΑΝΗΣ – ΜΕΝΤ
ΑΣ ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙ – ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ
ΜΑΣ ΕΚΠΑΙΔ.ΦΡΥΓΑΝΙΩΤ – ΓΣ ΟΛΥΜΠΙΑ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ – ΓΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΙ
ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ – ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟ

17η Αγωνιστική – 07/03/21
ΜΕΝΤ – ΑΣ ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙ
ΓΣ ΟΛΥΜΠΙΑ ΛΑΡΙΣΑΣ – ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ
ΓΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΙ – ΓΣΚ ΛΑΣΣΑΝΗΣ
ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟ – ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ
ΜΑΣ ΕΚΠΑΙΔ.ΦΡΥΓΑΝΙΩΤ – ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ

18η Αγωνιστική – 21/03/21
ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ – ΜΕΝΤ
ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ – ΓΣ ΟΛΥΜΠΙΑ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΑΣ ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙ – ΓΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΙ
ΓΣΚ ΛΑΣΣΑΝΗΣ – ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟ
ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ – ΜΑΣ ΕΚΠΑΙΔ.ΦΡΥΓΑΝΙΩΤ

4ος ΟΜΙΛΟΣ

1η Αγωνιστική – 18/10/20
ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ 2001 ΞΑΝΘΗ – ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ
ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ – ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕ
ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ – ΣΚ ΙΕΡΙΣΣΟΣ 99
Α.Κ. Κ. “ΟΙ ΠΑΝΘΗΡΕΣ – ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ
ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ – ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ

2η Αγωνιστική – 25/10/20
ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕ – ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ 2001 ΞΑΝΘΗ
ΣΚ ΙΕΡΙΣΣΟΣ 99 – ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ
ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ – ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ
ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ – Α.Κ. Κ. “ΟΙ ΠΑΝΘΗΡΕΣ
ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ – ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ

3η Αγωνιστική – 01/11/20
ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ 2001 ΞΑΝΘΗ – ΣΚ ΙΕΡΙΣΣΟΣ 99
ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ – ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ
ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ – ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ
Α.Κ. Κ. “ΟΙ ΠΑΝΘΗΡΕΣ – ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ
ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ – ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕ

4η Αγωνιστική – 08/11/20
ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ – ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ 2001 ΞΑΝΘΗ
ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ – ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ
ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ – ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ
Α.Κ. Κ. “ΟΙ ΠΑΝΘΗΡΕΣ – ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ
ΣΚ ΙΕΡΙΣΣΟΣ 99 – ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕ

5η Αγωνιστική – 15/11/20
ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ 2001 ΞΑΝΘΗ – ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ
ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ – ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ
ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ – Α.Κ. Κ. “ΟΙ ΠΑΝΘΗΡΕΣ
ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ – ΣΚ ΙΕΡΙΣΣΟΣ 99
ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕ – ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ

6η Αγωνιστική – 22/11/20
ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ – ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ 2001 ΞΑΝΘΗ
Α.Κ. Κ. “ΟΙ ΠΑΝΘΗΡΕΣ – ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ
ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ – ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ
ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ – ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕ
ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ – ΣΚ ΙΕΡΙΣΣΟΣ 99

7η Αγωνιστική – 29/11/20
ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ 2001 ΞΑΝΘΗ – Α.Κ. Κ. “ΟΙ ΠΑΝΘΗΡΕΣ
ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ – ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ
ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ – ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ
ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕ – ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ
ΣΚ ΙΕΡΙΣΣΟΣ 99 – ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ

8η Αγωνιστική – 06/12/20
ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ – ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ 2001 ΞΑΝΘΗ
ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ – ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ
Α.Κ. Κ. “ΟΙ ΠΑΝΘΗΡΕΣ – ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕ
ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ – ΣΚ ΙΕΡΙΣΣΟΣ 99
ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ – ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ

9η Αγωνιστική – 13/12/20
ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ 2001 ΞΑΝΘΗ – ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ
ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ – ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ
ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕ – ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ
ΣΚ ΙΕΡΙΣΣΟΣ 99 – Α.Κ. Κ. “ΟΙ ΠΑΝΘΗΡΕΣ
ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ – ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ

10η Αγωνιστική – 17/01/21
ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ – ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ 2001 ΞΑΝΘΗ
ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕ – ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ
ΣΚ ΙΕΡΙΣΣΟΣ 99 – ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ
ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ – Α.Κ. Κ. “ΟΙ ΠΑΝΘΗΡΕΣ
ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ – ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ

11η Αγωνιστική – 24/01/21
ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ 2001 ΞΑΝΘΗ – ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕ
ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ – ΣΚ ΙΕΡΙΣΣΟΣ 99
ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ – ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ
Α.Κ. Κ. “ΟΙ ΠΑΝΘΗΡΕΣ – ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ
ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ – ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ

12η Αγωνιστική – 31/01/21
ΣΚ ΙΕΡΙΣΣΟΣ 99 – ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ 2001 ΞΑΝΘΗ
ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ – ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ
ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ – ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ
ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ – Α.Κ. Κ. “ΟΙ ΠΑΝΘΗΡΕΣ
ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕ – ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ

13η Αγωνιστική – 07/02/21
ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ 2001 ΞΑΝΘΗ – ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ
ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ – ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ
ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ – ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ
ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ – Α.Κ. Κ. “ΟΙ ΠΑΝΘΗΡΕΣ
ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕ – ΣΚ ΙΕΡΙΣΣΟΣ 99

14η Αγωνιστική – 14/02/21
ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ – ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ 2001 ΞΑΝΘΗ
ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ – ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ
Α.Κ. Κ. “ΟΙ ΠΑΝΘΗΡΕΣ – ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ
ΣΚ ΙΕΡΙΣΣΟΣ 99 – ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ
ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ – ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕ

15η Αγωνιστική – 21/02/21
ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ 2001 ΞΑΝΘΗ – ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ
ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ – Α.Κ. Κ. “ΟΙ ΠΑΝΘΗΡΕΣ
ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ – ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ
ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕ – ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ
ΣΚ ΙΕΡΙΣΣΟΣ 99 – ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ

16η Αγωνιστική – 28/02/21
Α.Κ. Κ. “ΟΙ ΠΑΝΘΗΡΕΣ – ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ 2001 ΞΑΝΘΗ
ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ – ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ
ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ – ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ
ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ – ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕ
ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ – ΣΚ ΙΕΡΙΣΣΟΣ 99

17η Αγωνιστική – 07/03/21
ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ 2001 ΞΑΝΘΗ – ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ
ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ – ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ
ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕ – Α.Κ. Κ. “ΟΙ ΠΑΝΘΗΡΕΣ
ΣΚ ΙΕΡΙΣΣΟΣ 99 – ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ
ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ – ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ

18η Αγωνιστική – 21/03/21
ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ – ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ 2001 ΞΑΝΘΗ
ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ – ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ
ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ – ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕ
Α.Κ. Κ. “ΟΙ ΠΑΝΘΗΡΕΣ – ΣΚ ΙΕΡΙΣΣΟΣ 99
ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ – ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ

Σχετικά άρθρα